• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 11 gru 2017, o 00:50

Telefon mojej żony został wytrącony jej z łapy, przez kogoś w tłumie i zaliczył taką glebę (pofrunął z obrotami), że wyświetlacz poszedł w trzech miejscach. Szybko jej poszło ...
W jednym miejscu szybka ochronna tylko się lekko ukruszyła, a ekran pod nią ma pajączka, więc opinia o kruchości tych ekranów jest prawdziwa. Wszystkie pęknięcia poszły od rogów ekranu. Będę coś zamawiał, ale już wiadomo, że ekrany z Ali są gorsze - trudno.

Wydaje mi się, że w tej sytuacji, należy wybrać do niego obudowę z mocno wystającym rantem na przedzie, żeby wystawał nad szybkę, a wtedy faktycznie może to coś dać. Zamienniki są ponoć tak samo kruche - ktoś już to wspominał. Tym samym należy to uznać za istotną wadę i lepiej próbować się przed nią zabezpieczyć jakimś naprawdę grubym i wystającym casem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez eSbe » 11 gru 2017, o 12:11

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ekrany z ali wydają się jeszcze bardziej kruche. Jak dostaniesz już wyświetlacz to zakładaj i testuj z tydzień zanim klikniesz majfrendowi potwierdzenie odbioru. U mnie po 3dniach się ten wymieniony ekarn zepsuł i od razu otworzyłem spór. Chińczyk wysłał już druga paczkę z ekranem w ramach rekompensaty.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
eSbe
AKTYWNY
 
Posty: 467
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:32
Lokalizacja: Alie
Pochwały: 8
Telefon:: czajna

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez stoneface » 12 gru 2017, o 01:24

Czy da się wgrać Leree przez recovery (obecnie mam EUI 5.8.017S) czy tylko przez TWRP ?
stoneface
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 10:41
Lokalizacja: lublin
Telefon:: Cool1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Reyosek » 12 gru 2017, o 01:42

Witam,
czy jako amator rootowania itp. (nigdy nie robiłe, prócz aktualizowania Galaxy Mini przez Kiesa, po którym telefon padł) poradze sobie z wgraniem... no właśnie - czego? Mam Cool1, mase chińskich śmieci i nie mogę odpalić Google Play i co jakis czas wywala "Sorry, Google Play Store (lub services) has stopped". Jest jakiś dobry poradnik krok po kroku, łatwy do odczytania? Czy może lepiej bezpiecznie oddać do serwisu?
Reyosek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 gru 2017, o 22:04
Telefon:: Samsung
ROM: 8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez jurekg » 12 gru 2017, o 09:46

stoneface napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Spróbuj, najwyżej dostaniesz komunikat, że nie dało rady wgrać romu i tyle.
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez jurekg » 12 gru 2017, o 09:52

Reyosek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czytajcie wątek, wszystko zostało już opisane po wielokroć.
Wgraj sobie rom Leree3, postępuj wg włoskiej instrukcji:
http://blog.grossoshop.net/cool1-c106-i ... rettyPhoto
z tą różnicą, że zamiast romu Grossoshop wrzuć sobie na telefon ( w pkt 5 instrukcji) rom Leree3.
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Reyosek » 12 gru 2017, o 16:14

Czytajcie wątek, wszystko zostało już opisane po wielokroć.
Wgraj sobie rom Leree3, postępuj wg włoskiej instrukcji:
http://blog.grossoshop.net/cool1-c106-i ... rettyPhoto
z tą różnicą, że zamiast romu Grossoshop wrzuć sobie na telefon ( w pkt 5 instrukcji) rom Leree3.[/quote]

A jak aktywowac fastboota?
Reyosek
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 gru 2017, o 22:04
Telefon:: Samsung
ROM: 8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 12 gru 2017, o 23:08

Najpierw, to ja bym spróbował wgrać LeRee. Są poradniki no forum - wątek:
Cool 1 - najlepszy ROM.
Wyszukiwarka twoim przyjacielem.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez stoneface » 13 gru 2017, o 01:20

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Męczyłem się z TWRP, "Włochami" itp. aby wgrać LeRee, a rozwiązanie było banalne.
Udało mi się wgrać LeRee przez recovery update tylko ten plik update.zip musiałem przerzucić na pamięć usb,
potem podpiąłem to do telefonu i wtedy update rzez recovery poszedł :) Z plikiem wrzuconym bezpośrednio do telefonu nie działało.
System bardziej spolszczony niż BB72 , pojawiła się też ikonka Aktualizacji systemowych. Na razie więcej nowości nie zauważyłem.
stoneface
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 10:41
Lokalizacja: lublin
Telefon:: Cool1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 13 gru 2017, o 18:06

Nie tylko jest najlepiej spolszczony, ale też jest ROMem oficjalnym od producenta.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sawio » 13 gru 2017, o 22:38

Dzięki za skasowanie posta na temat nagrywania rozmów na cool.....jesteście cooooooool...może jednak ktoś ma program do nagrywania rozmów co działa?
sawio
 
Posty: 18
Dołączył(a): 4 wrz 2016, o 00:41
Telefon:: Sony

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Maniu82 » 13 gru 2017, o 22:49

sawio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A nie możesz użyć po prostu tego co jest wbudowany w standardzie? Po co utrudniasz sobie życie?
Maniu82
 
Posty: 126
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 12:27
Pochwały: 1
Telefon:: COOL1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama