• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez avatar.avatar » 8 gru 2017, o 17:26

_MarSs_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jak to nie widział, przecież LeRee jest oficjalnym romem LeEco w 100% po polsku.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
avatar.avatar
 
Posty: 125
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 21:03
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sajdor » 9 gru 2017, o 14:38

Przetestowałem nową wersje PPSSPP v 1.5.1 z VULKAN'em, odpalony God Of War i lekko 30-45 fps więc jak na tanią komórke bardzo dobrze sie sprawuje ;p
Ciekawe jakby działało gdybym odblokował pozostałe rdzenie (rom cuoco92)
sajdor
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 16:58
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Suchoparex » 9 gru 2017, o 14:42

Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez _MarSs_ » 9 gru 2017, o 20:36

avatar.avatar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Jak to nie widział, przecież LeRee jest oficjalnym romem LeEco w 100% po polsku.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Przecież chyba wyraźnie napisałem "na sofcie LeEco" czyli nie piszę o sofcie LeRee.
LeRee, to submarka na rynek rosyjski.


Z tych zdjęć, to można wywnioskować, że to jakaś przeróbka, bo modem jest starszy niż w LeRee, a oficjalna data aktualizacji nowsza. Ciekawe ile tam wyciągacie w AnTuTu?
_MarSs_
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 11:06
Pochwały: 37
Telefon:: Cool1
ROM: LeRee

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez klimu » 10 gru 2017, o 01:38



Widzialem juz na kilku aukcjach ta wersję r116. Ciekawe jakie są roznice w stosunku do c103/106.
klimu
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 00:05
Pochwały: 4
Telefon:: LeEco Cool 1
ROM: Leree

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 10 gru 2017, o 01:44

_MarSs_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Może i submarka, ale soft to jednak pełnoprawne EUI. Szkoda, że tak szybko zrezygnowali z pomysłu sprzedawania ich na rynki REE, bo i soft przestali updejtować.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Suchoparex » 10 gru 2017, o 10:37

_MarSs_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wyniki z Antutu: (Wersja 3/32GB, w pełni naładowana bateria): 81765

Jak to się ma do innych wyników (np. w LeRee)?
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez klimu » 10 gru 2017, o 11:14

https://m.youtube.com/watch?v=mCsoZRIf_bA

Niby modem inny inne obsługiwane czestotliwosci.
klimu
 
Posty: 44
Dołączył(a): 12 paź 2017, o 00:05
Pochwały: 4
Telefon:: LeEco Cool 1
ROM: Leree

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez majk3l » 10 gru 2017, o 11:27

Hej,
a ja mam jeszcze starego C106 3/32 do którego wrzuciłem MIuI 8 przez TWRP. Wszystko spoko, ale ze względu na to, że na miui są problemy z kilkoma programami różowy zdecydował się na powrót do normalnego softu.
Tylko, że poprzednio jak próbowałem to nie mogłem wrzucić Leree przez update (zbyt nowy soft), ani przez TWRP (update.zip nie był rozpoznawany jako soft).
Nie wiecie jak to zrobić? Może są gdzieś linki do leree, bo ta strona gdzie to poprzednio było wklejane w tym temacie nie działa:
http://www.leeco.re/topic/2588-leree-le ... cool1-rom/
majk3l
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 22:53
Telefon:: jiayu g4
ROM: miui 4.1.x

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez jurekg » 10 gru 2017, o 11:35

http://blog.grossoshop.net/cool1-c106-i ... rettyPhoto

Z tym, że w pkt. 5 kopiujesz rom leree3, który sobie wcześniej ściąg na komputer - a gdzie jest ten rom, to rówież pisze w tym wątku.

Rom leree3 dla wybitnie leniwych:

https://mega.nz/#!4PAzWYQT!clkk3-7aFjEW ... YQEMqpxaBk
jurekg
AKTYWNY
 
Posty: 296
Dołączył(a): 11 lis 2012, o 12:15
Lokalizacja: Biecz
Pochwały: 13

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Asari97 » 10 gru 2017, o 13:22

Suchoparex napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Do mnie również dotarł w końcu z banggood i wszystko po polsku. Paczka szła równe 2 tyg PDM z opcją dropship. Naruszone miałem plomby na opakowaniu - też tak miałeś? Dodatkowo puściłem wideo w pętli żeby go rozładować i tym samym sprawdzić jak daje radę na SOT. Przy okazji wyszła wada LCD - pojawiły mi się 4 kropki w dolnej części ekranu po może 4h korzystania. Porobiłem zdjęcia, wideo i wysłałem z opisem do banggood jako reklamację wadliwego towaru. Kiedyś gdzieś czytałem, ze na bad pixele nie ma gwarancji także..
4h i bad pixele 4? Co będzie po miesiącu używania?! Może ktoś zrobić zdjęcie frontu telefonu? Może to jakiś refurbished albo coś.

Też chciałbym spytać, co da wgranie LeeRe na obecny system?

Sam telefon - za te pieniądze świetnie. Przy słabych warunkach oświetleniowych bardzo bym rzekł szczegółowe fotki. Zobaczymy co wyjdzie po dłuższym okresie korzystania


Tak, u mnie też plomby były naruszone. Podejrzewam, że sprawdzają przed wysłaniem czy dany telefon działa. Aż tak dokładnie wyświetlacza nie sprawdzałem pod kątem bad pixeli. Telefon ostatecznie ma być nie dla mnie, więc nie zrywałem z niego folii ochronnych.

To jak z tym LeRee? Jest sens jego wgrywania jeśli cały system mam po Polsku i brak chińskich aplikacji? Poprawia on coś poza tym?



Mi kilka dni temu przyszedł właśnie R116 z banggood. Zmieniłem rom na LeRee i jeśli mam być szczery, to jedyną różnicą jest logo LeRee przy włączaniu urządzenia ;-)
Asari97
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 00:59
Pochwały: 3
Telefon:: LeEco Cool1
ROM: LeRee
Góra

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez majk3l » 10 gru 2017, o 19:48

Dzięki @jurekg. Ten plik update.zip z oryginalnym Leree znam.
Ściągałem go kilka razy, ale TWRP go nie łyka żadnym sposobem (ZIP file corrupt. Error installing zip file), dlatego mam bardzo ograniczone opcje co do tego co mogę wgrać przez TWRP.
Myślę czy nie wgrać jakiegoś starego oryginalnego softu (tylko jaki to musi być 018s? skąd go wziąć) i dopiero potem zupdateować do Leree.


EDIT: udało mi się. Ściągnąłem indyjski oryginalny soft 018s i wgrałem. Bez problemów poszedł przez TWRP i zaktualizował też recovery. Odpalił się i działa normalnie (ENG), ale siostra zażyczyła sobie j.polskiego, więc próbowałem zaktualizować do Leree. Tylko, że wbudowany local update po przejściu całego procesu mówi "FAILED:corrupted".
Tak samo Leeco recovery daje komunikat CORRUPTED . Także to jednak nie była wina TWRP tylko z pliku update.zip aktualizacja nie chce pójść.

EDIT2: ściągnąłem kolejny raz plik updat.zip, zapodałem z normalnego pendrive (ADATAusb 3.0) i wszystko poszło. właśnie uruchamia mi się Leree. Dzięki za pomoc.
majk3l
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 22:53
Telefon:: jiayu g4
ROM: miui 4.1.x

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość