• Reklama

Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez kemotsilf » 7 cze 2017, o 10:26

Czy ktoś ma może deklaracje zgodności do Doogee X9 Pro oraz do Xiaomi Mi Band 2? Sprzedawca niby przypadkowo wysyłał mi paczuszkę pocztą polską zamiast kurierem i wylądowała w Przemyślu. Jakby jeszcze ktoś miał instrukcję do w/w przedmiotów to też bym poprosił ale z tym w razie czego sobie poradzę, zawsze można samemu zrobić.
kemotsilf
 
Posty: 110
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 12:38
Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez CalkiemNowy » 7 cze 2017, o 16:51

Znalazlem deklaracje zgodnosci do xiaomi redmi note 4 global, UC w Przemyslu ja zaakceptowal. Gdyby ktos potrzebowal: http://www.infogarantias.com/declaracio ... os-xiaomi/

Mozna tam pobrac jeszcze inne deklaracje miedzy innymi do xiaomi mi band 2. Mam nadzieje ze pomoglem :)
CalkiemNowy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 15:19
Telefon:: LG

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez kemotsilf » 7 cze 2017, o 20:00

CalkiemNowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dzięki wielkie:) zostaje mi jeszcze znalezienie do Doogee X9 pro:)
kemotsilf
 
Posty: 110
Dołączył(a): 3 lut 2014, o 12:38
Telefon:: Lenovo

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez adgufo » 8 cze 2017, o 01:39

CalkiemNowy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dzieki
adgufo
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 06:06
Lokalizacja: nie wiem

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Drapichrust » 10 cze 2017, o 08:07

Jak postępować w przypadku odesłania przez UC telefonu do Chin z powodu braku certyfikatu?
Chodzi mi o odzyskanie pieniędzy. Telefon zamawiany u Goldwaya.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
Drapichrust
 
Posty: 15
Dołączył(a): 3 mar 2015, o 22:08
Telefon:: Sony M

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez avatarek » 13 cze 2017, o 14:35

Jak to jest z tymi CE. NA wszystkich WER przy zatrzymaniu do Vatowania, dowalają siędo CE, czy tylko WER Zabrze. W WER WAWA były takie przypadki?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez newelco » 13 cze 2017, o 14:45

Nie było - tylko Przemyśl , Zabrze.
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ”
newelco
 
Posty: 131
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 19:30
Pochwały: 3
Telefon:: mi4c

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez juustynaaxd » 13 cze 2017, o 15:18

mam pytanie troszkę inne, a czy zamawiając z aliexpress ale z wysyłką z Niemiec też napotkamy takie problemy?
juustynaaxd
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 kwi 2017, o 23:48
Telefon:: samsung

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez avatarek » 13 cze 2017, o 15:55

do CE to sie dowala kontrola celna. Jak wysyłka jest z UE to nikt tego nie dotyka bo i po co? Swoboda przepływu towarów itd.
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

SquashPL
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2016, o 22:01
Pochwały: 1
Telefon:: Mi5

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez newelco » 16 cze 2017, o 15:39

Na pudełku tel gdzieś miedzy kodami kreskowymi masz nr zaczynający się od 2017... , 2016... itd - to jest model
“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. ”
newelco
 
Posty: 131
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 19:30
Pochwały: 3
Telefon:: mi4c

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez vitolde » 19 cze 2017, o 15:05

Kupiłem telefon jakiś czas temu i doszedł normalnie bez opłat. Niestety ekran po jakimś czasie padł (Lenovo K3 Note). Odesłałem na gwarancji. Naprawili i odesłali. Problem pojawił się oczywiście w Warszawie,
Zgarnęli telefon, odesłali do Zabrza. Zatrzymane i tyle. Pytanie brzmi. Jaki mam VAT zapłacić, jak to ominąć. Zapłacić za cały telefon kiedy nie był kupowany teraz to delikatnie dziwna rzecz. Ktoś miał taką sytuację?




_____________
fastpost.pl
Avatar użytkownika
vitolde
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2017, o 14:15
Lokalizacja: Wrocław
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron