• Reklama

Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez robercik » 7 cze 2020, o 20:59

Dla orientacji - moje zakupy są z 31.03.2020. Paczka 08 kwietnia przekazana do linii lotniczych. Ochronę mam do 02 lipca. Cierpliwie czekam.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Reklama

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez SpeedoFST » 7 cze 2020, o 23:52

widzę, że żółtym patałachom znudziło się oddawać pieniądze po upływie czasu, licznik ochrony stoi na zero i nie można otworzyć sporu "purchase protection is running out..." hehe ja się jutro za nich wezmę, będe otwierał spory z każdej możliwej przyczyny aż nie oddadzą, no ileż można czekać, ja rozumiem jakby NIC nie dochodziło kompletnie ale jednak poczta ass i inpost dochodzi w 3tyg, stoi tylko china registered airmail i singapur, to już powinna być ich broszka, żeby to odkręcić, ale jak nie widzą problemu to hajs MUSI wrócić...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez smietana » 8 cze 2020, o 08:41

SpeedoFST napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Najgorsze jest canaio czy jakos tak a teraz to glowna wysylka na kazdej aukcji na ali. Mi od grudnia nie dotarlo.
smietana
AKTYWNY
 
Posty: 528
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 18:33
Pochwały: 23
Telefon:: xiaomi

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez em59 » 9 cze 2020, o 13:40

Mi Inpost też stoi...ugrzązł 20 maja gdzieś w Europie...więc nie ma reguły.
em59
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 22:14
Telefon:: xiaomi

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez diwad83@wp.pl » 9 cze 2020, o 22:19

Powiedzcie czy te nasze przesyłki które gdzies oblatują swiat (tego nie wiemy)latają też dhl czy fedex tymi rejsami czy podpinają tylko pod pasażerskie loty
diwad83@wp.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 04:51
Telefon:: cubot

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez em59 » 10 cze 2020, o 07:18

Nie oblatują, to jakiś pic z tym wylotem z kraju nadania. Jedną z przesyłek prześledziłam na Postal.ninja i wychodzi na to, że tylko są przekazywane dane o przesyłce, a przesyłka dociera , czyli jest wysyłana o wiele później. Niby wysłana z Chin 27.04., a faktycznie wysłane 20.05. i dotarła do Amsterdamu 3.06. tam jeszcze musi potańcować i dopiro wysyłają do Polski. Jedna wielka ściema, żeby nie zakładać sporów.
em59
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 22:14
Telefon:: xiaomi

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez diwad83@wp.pl » 10 cze 2020, o 13:10

Nie wiem z moim statusem przesylki na wszystkich portalach monitoringu jest ten sam komumikat łącznie z pocztą polską wiec caly czas mnie zastanawia ze juz jest podgląd na poczcie a jezeli jest tak jak piszesz to ciezko rozgryść ten pokręcony system
diwad83@wp.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 04:51
Telefon:: cubot

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez em59 » 10 cze 2020, o 15:21

Też miałam podgląd na poczcie...przez 45 dni, jak zniknęło, to zadzwoniłam na pocztę, co się z przesyłką dzieje...nic, po prostu za dużo dni minęło, a nie dotarła do kraju, to usuwają, ale w śledzeniu jest dalej, że wysłana z Singapuru...
em59
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 22:14
Telefon:: xiaomi

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez SpeedoFST » 10 cze 2020, o 22:52

zeskanowanie kodu nie oznacza wylotu, graficznie normalnie to wygląda teoretycznie tak:

MAGAZYN -----------------> SKANER PIK PIK -------------> SAMOLOT DO BULANDY

a nasze paczki:

MAGAZYN -----> SKANER PIK PIK (tu dostajemy status, że niby wyleciało) -----> WIELKA STERTA OCZEKUJĄCA AŻ ZACZNIE LATAĆ SAMOLOT DO BULANDY
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez diwad83@wp.pl » 11 cze 2020, o 15:02

Moze i tak ale loty do europy są z singapore chyba nawet juz jest polaczenie z waw do sin bezposrednio LOT ma, ale proces przesyłania będzie cały czas wielką niewiadomą
diwad83@wp.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 04:51
Telefon:: cubot

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez diwad83@wp.pl » 12 cze 2020, o 18:31

Witam cos sie ruszyło w monitoringu przesyłki
diwad83@wp.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 04:51
Telefon:: cubot

Re: Aktualne nr despatch w Warszawie - SINGAPORE POST

Postprzez diwad83@wp.pl » 15 cze 2020, o 22:41

Witajcie coś ktoś dostał z Singapur lub z innych zakątków Azji
diwad83@wp.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 maja 2020, o 04:51
Telefon:: cubot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron