• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marx » 3 lut 2017, o 07:41

Często kupując przez apkę jest rabat 2%
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 3 lut 2017, o 08:21

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co :shock: ? Czyli dokonałem zakupu mam przedmiot w my orders (nie opłacony) i cena mi się tam może zmienić ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 3 lut 2017, o 08:27

Co Ty wymyślasz, przecież, on napisał co innego... W niektórych promocjach masz mniej niż 20 dni na zapłatę zamówienia -szybciej zamówienie się anuluje bez zapłaty.

A cenę w zamówieniu może zmienić sam sprzedający, owszem ma taką możliwość, ale takich rzeczy raczej nie robią. Jeśli ktoś zrobi coś takiego, to od takiego sprzedającego lepiej trzymać się z daleka.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 3 lut 2017, o 08:32

Czy to chodzi o przedmioty w których jest odliczany czas ? Typu "1 day left" albo kilka godzin itd. ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 3 lut 2017, o 08:38

Nie, każdy produkt w promocji ma odliczany czas do końca promocji. Chodzi o jakieś specjalne akcje promocyjne. Weź po prostu kup ten przedmiot, będziesz widział ile masz czasu na zapłatę. Zawsze możesz potem anulować to zamówienie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez tired » 3 lut 2017, o 08:50

Ahhh po kliknięciu w "View detail" faktycznie mam odliczany czas (nie wiedziałem, że to tam jest). Jeszcze mam pytanie jeśli np. coś kupiłem ale nie zapłaciłem i rezygnuję z zamówienia. To czy sprzedawca ponosi z tego tytułu jakieś koszty albo np. występuje do Ali tak jak na Allegro o zwrot prowizji i ja muszę to zatwierdzić ?
tired
 
Posty: 0
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 15:27
Telefon:: SGS4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 3 lut 2017, o 09:25

Sprzedawca nie ma problemów z Twoim anulowanym zamówieniem bo niby z racij racji miałby mieć? Nic nie musisz zatwierdzać
Zaczynasz robić offtop , bo Twoje pytania nie dotyczą już tematu tylko samego procesu kupowania.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zuku » 7 lut 2017, o 23:23

czytałem gdzieś na forum że kupując pierwszy raz przez aplikację mobilną Aliexpress można uzyskać 10$ zniżki, to jest w postaci jakiegoś kuponu w tej aplikacji nie mogę tego znaleźć?
zuku
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 paź 2016, o 19:24
Telefon:: HTC
ROM: Insertcoin

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez lucas1981r » 8 lut 2017, o 23:56

Witam - mam pytanie: jak to jest przelewami z mbank -> przelewy24 - zero prowizji? bezpiecznie? to prawda? oplaca sie zalozyc konto na przelewy24? czy dac sobei spokoj?
-> https://www.mbank.pl/informacje-dla-kli ... sscom.html
lucas1981r
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 sie 2016, o 17:20
Telefon:: iphone

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez blue_voyager » 9 lut 2017, o 07:45

Tak, bezpiecznie. Oczywiście, że z prowizją, za darmo takich rzeczy nikt nie robi. Prowizję masz w w przeliczniku kursu dolara, który jest wyższy niż w kantorach internetowych. Nie musisz zakładać żadnego konta na Przelewy24.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fuct » 15 lut 2017, o 16:59

To mój pierwszy post na tym forum, proszę o wyrozumiałość.
Nie do końca rozumiem jednej rzeczy.
Chcę skorzystać tak jak tu polecacie z kantor.aliorbank.pl i walutomatu.
Na tą chwilę moim jedynym kontem jest ekonto złotówkowe w mbanku.

Czy żeby skorzystać z tego kantoru to muszę najpierw założyć konto złotówkowe w t-mobilebankowe.pl a później zlożyć wniosek o zalożenie konta walutowego?
Czy też od razu przejść rejestrację konta walutowego (kantor.aliorbank.pl/register...) ?

Jaka jest różnica miedzy tym a tym?
fuct
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 15:40
Telefon:: RMN2

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Frozen drugi » 15 lut 2017, o 20:00

Ja po prostu założyłem konto w kantorze i mam tam rachunek zł,$ i E. Jak potrzebuję jakąś walutę to przelewam sobie z mojego głównego konta wbk na konto zł aliora, wymieniam(w kantorze), płacę i tyle.
Frozen drugi
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron