• Reklama

ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 4 kwi 2017, o 10:53

mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
OK, mój z wczoraj:Obrazek
i mój z dzisiajObrazek
widać że to jest deterministyczne. Na moim fonie jest CM12.1 z dogranymi gappsami i super su, poza tym bez większych kombinacji. Uptime ponad 2 tygodnie.
A teraz tel mojego kumpla, tam jest milion zainstalowanych aplikacji ale wszystko stoi na stocku 2.02, tylko zrootowany:
Obrazek
mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Oba są z tego samego wypustu dla China Unicom, oba kupione z BG w odstępie miesiąca. Jedyna różnica to taka że jeden czarny, drugi biały :-).
mrergie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
To bardziej jest kwestia odbiornika, czytam sobie wątek na 4pda i tam też to wygląda podobnie, są tacy, którzy są super zadowoleni z LOS, RR, Mokee i bluetooth im działa a innym za nic. No i to mój przypadek.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Reklama

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Flyagaric » 4 kwi 2017, o 13:12

To jeszcze powiedzcie jak z baterią, bo faktycznie wygląda, że CM12.1 trzyma wyraźnie słabiej od stocka.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 4 kwi 2017, o 13:26

Eee, nie wydaje mi się. Myślę że jak będzie to samo poinstalowane i w tych samych warunkach to wyjdzie tak samo, ew. korzyści z jednego albo drugiego to raczej placebo. Jakbyś wczoraj napisał to bym zrobił zrzut ekranu z prawie 4 dni bez ładowania :-D tak a propos CM12.1 (w łikend w zasadzie telefon leży nieużywany i mam dobry zasięg LTE w domu).
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rsat » 4 kwi 2017, o 17:45

na stocku i na CM12 trzyma tak samo w nocy schodzi mi 3% Zasięg mam w sypialni dość słaby ale wyrażnej różnicy nie widziałem.
rsat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 07:59
Pochwały: 3
Telefon:: lg

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rsat » 6 kwi 2017, o 07:57

w celach edukacyjnych wgrałem LOS 14 Zobaczymy jak sie bedzie spisywać. Pierwsze co zauważyłem to brak ustawienia dzwonka różnego dla każdego sim oddzielnie, druga sparawa jak zlikwidować na pasku górnym powiadomienie o root. Do tej pory sygnał ok w nocy zlazło tylko 1% mniej niż na CM12 w tych samych warunkach i z tymi samymi aplikacjami. Reszta zobaczy się w praniu.
rsat
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 07:59
Pochwały: 3
Telefon:: lg

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez rutino » 6 kwi 2017, o 17:23

Moje słabe wyniki w androbench na CM12.1:

Obrazek

Telefon jest bardzo mułowaty.
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez zawel » 7 kwi 2017, o 10:14

No to rzeczywiście wygląda że ja wylosowałem wersję z jakąś inną (i szybszą) pamięcią wewnętrzną.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez bambo4 » 7 kwi 2017, o 16:00

Używałem(używam) CM12 od dwóch miesięcy. W sumie nic się nie działo jeszcze do poniedziałku. Ale od tego dnia strasznie zaczął przymulać i zwalniać tempa pracy. Z wolnego Ramu który zawsze był na poziomie 700-800 robiło się 300.Zrobiłem backup i na razie wgrałem RR 7.1.1.Poużywam i zobaczę.Ostatecznie wgram CM12 od zera. Ale coś jest w temacie zamulania po dłuższym czasie.
bambo4
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 16:28
Telefon:: ZTE Nubia Z7 Max

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Sunsu22 » 9 kwi 2017, o 21:04

Działa wam poprawnie nawigacja google tzn. MAPY? U mnie raz działa przez chwilę, innym razem w ogóle nie działa i pokazuje moją lokalizacje kompletnie z dupy :-| Jest szara kulka.
Sprawdzałem inne aplikacje naviexpert, waze i wszystkie działają normalnie, od razu łapią fixa i trzymają. Szkoda że ta darmowa waze jest dosyć kiepska, jeździłem z nią po swoim mieście i pokazywała trasy które prowadzą w ślepą uliczkę :-/ Naviexpert jest super, niestety płatna raczej dla kogoś kto codziennie używa nawigacji. Programy do sprawdzania gpsu też nie mają problemów z dokładną lokalizacją, nawet w mieszkaniu.

Z tego co widzę takie problemy nie są nowe:
https://productforums.google.com/forum/ ... pell:false

Próbowałem przestawiać te strefy czasowe, ale guzik to dało. Usuwałem też całą aplikacje i instalowałem na nowo, wgrywałem jakieś stare wersje i nic.
https://productforums.google.com/forum/ ... uKHG7AwAJW
W tych punktach jest podane żeby spróbować włączyć/wyłączyć pobieranie czasu z GPS, ale nie mogę znaleźć tej opcji.
Sunsu22
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 17:42
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE v970

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez mirmaz » 9 kwi 2017, o 21:25

Ja problemów żadnych nie miałem, wprost przeciwnie, wszystko śmigało jak ta lala (orginalny rom). Może spróbuj zainstalować jeszcze dawne HERE map czyli HHERE WeGo to się teraz nazywa. Darmowa i bardzo dobra nawigacja z dawnej Nokii.

Pozdrawiam
mirmaz
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 22:09
Telefon:: oukitel k4000 pro

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Sunsu22 » 9 kwi 2017, o 21:42

U mnie też to śmigało, jakoś w styczniu używałem i było dobrze :-P Teraz odpalam i guzik, a w telefonie nic nie było ruszane, również oryginalny rom.

Zainstalowałem HERE i od razu mnie znalazło, jutro sobie na niej pojezdze zobaczymy jak z jakością map. Waze to porażka, prosta, krótka trasa, a dwa razy w ślepą uliczkę chciał mnie zaprowadzić dzisiaj :oops:
Sunsu22
 
Posty: 23
Dołączył(a): 17 lis 2013, o 17:42
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE v970

Re: ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Postprzez Roso » 11 kwi 2017, o 17:14

Czy przejście z CM 12.1 na LOS 14 można zrobić bezpośrednio (tzn. wystarczy full wipe) czy jeszcze trzeba coś po drodze zrobić ?
Roso
 
Posty: 25
Dołączył(a): 22 cze 2014, o 21:38
Telefon:: HTC

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do ZTE



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron