• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez brzuch0 » 13 maja 2017, o 12:42

Tylko pytanie czy zegarki sprzedawane na DHgate maja zamazane nazwy np CASIO czy tej nazwy nie ma
Już chyba sam sobie wyjaśniłem sobie sam jest sporo nieostrych zdjęć lub z naniesionym logo sprzedawcy
brzuch0
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 maja 2017, o 13:11
Telefon:: nokia 3310

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez BlackCashmire » 16 maja 2017, o 09:59

Gdzie na chwilę obecną znajdę dobrej jakości męskie G-Shocki?

Wysłane z mojego m8 przy użyciu Tapatalka
BlackCashmire
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2016, o 17:07
Telefon:: HTC One M8
ROM: MM

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez MarekSha » 16 maja 2017, o 20:38

Witam, kilka dni temu przyszedł mi Casio G-Shock Ga100 kupiony od Zenmao (watchfactory). Z wyglądu i funkcji praktycznie 1:1 z oryginałem (działa też autolight i mała wskazówka). Mam tylko problem: przyuważyłem, że ten zegarek śpieszy się o jakieś 3 sekundy na dobę :( Czy można coś z tym zrobić? Nie wiem: może wina baterii czy coś, choć pewnie kiepskiego kwarca. Nie chciałbym się go pozbywać, bo mi się bardzo podoba. Acha, oczywiście resetowanie wskazówek robiłem.
MarekSha
 
Posty: 29
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 20:58
Telefon:: HTC

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Akadyjczyk » 16 maja 2017, o 22:24

Kupilem jakis czas temu zegarek od Villego przyszedł bez zadnego problemu.Zegarek ładny wszystko sprawne porównywałem z takim samym modelem w salonie dla przecietnego zjadacza chleba nie do odróżnienia.Postanowiłem zamówić drugi wszystko było by ok lecz pojawił sie na drodze UC.Ojj iotrzymalem pocztą list aby przeslac co sie znajduje w paczce cena zakupu i takie tam pierdy.Wszystko wysłałem meilem tego samego dnia. Po upływie tygodnia od wyslania dokumentów niezbednych do oclenia przedzwonilem do WER ponieważ status paczki sie nie zmienił .Ciezko bylo sie dodzwonić ale po kilku probach sie udało porozmawiać z celnikiem poinformowal mnie ze po otwarciu paczki stwierdzili ze znajduje sie w niej podróbka Zegarek ktory posiada znaki zastrzeżone i są dwa wyjscia .1 to przekazuje sprawe do kancelari prawnej ktora ma pełnomocnictwo firmy ktorej znaki sa na zegarku lub 2 wariant i to chyba zalezy tylko czy rozmawia sie z celnikiem czy normalnym czlowiekiem ktory nie chce robic problemu .Powiedzial zeby wysłać meila do UC ze nie przyjmuje paczki i prosze o zwrot do nadawcy i ta opcja wydala mi sie najkorzystniejsza .Paczka wrocila do Villego siano przepadlo ale nie musze biegac po kancelariach i sadach.
Akadyjczyk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 21:37
Telefon:: +48781740331

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez BnQ » 17 maja 2017, o 11:05

Jaki model zamawiałeś?
BnQ
 
Posty: 102
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 13:08
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez skazi » 17 maja 2017, o 11:24

A to ma jakieś znaczenie? Próbka to podróbka, nie ważne casio, Hublot czy Armani.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez akir » 17 maja 2017, o 11:37

Akadyjczyk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie trać czasu pisz do villego, żeby wysłał jeszcze raz lub zwrot gotówki. Jeśli cię oleje zrób charge back z płatności kartą, lub zwrot jeśli był to PayPal

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Akadyjczyk » 17 maja 2017, o 19:17

Napisałem do Villego żeby.wyslal jeszcze raz i tez tak ma zrobic odrazu jak przyjdzie do niego zwrot.Tylko teraz pytanie cz UC nie robi jakiegoś spisu osób ktore próbowały ściągnąć podróbke. Bo drugi raz moge trafic na celnika ktory juz nie bedzie tak pobłaźiwy i skieruje sprawe do kancelarii.
Akadyjczyk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2017, o 21:37
Telefon:: +48781740331

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Nibiru » 17 maja 2017, o 19:51

1) Nikt spisu w UC nie robi.
2) Taka "kancelaria" może Cię pocałować w pupę dopóki się nie przyznasz że chciałeś wprowadzić podróbkę do obrotu na terenie EU.

Wysłane z mojego Nibiru H1 przy użyciu Tapatalka
Nibiru
AKTYWNY
 
Posty: 240
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 15:52
Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rafalpolo » 17 maja 2017, o 20:32

A wprowadzenie do obrotu nie jest tożsame z sprawdzaniem do Eu, nawet jeżeli dla siebie?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Avatar użytkownika
rafalpolo
 
Posty: 22
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 23:54

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Nibiru » 17 maja 2017, o 20:41

Jest. Haczyk jest taki że nikt Panu nie udowodni że kupił Pan podróbkę dopóki Pan sam się nie przyzna.

Prościej. Paczka wpada na UC, wiem że to podróbka. Piszę że nic nie zamawiałem. Jak ktokolwiek udowodni mi że wprowadziłem "coś" do obrotu na terenie EU?

Wysłane z mojego Nibiru H1 przy użyciu Tapatalka
Nibiru
AKTYWNY
 
Posty: 240
Dołączył(a): 29 wrz 2014, o 15:52
Pochwały: 20
Telefon:: Nibiru H1
ROM: 4.2.2.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez skazi » 17 maja 2017, o 21:14

Ktoś się na to nabierze że niczego nie zamawiałeś? I co Chińczyk znalazł sobie twoje dane w internecie i postanowił wysłać ci za darmo podróbkę?
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron