• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez rav1986 » 18 sty 2015, o 14:26

Ma ktoś jeszcze pewnego sprzedawcę u którego mogę kupić Omegę Seamaster (tą wersję co nosił 007 - fotki na stronie 94).

Ja pierwszy zegarek na ali kupiłem tutaj: http://www.aliexpress.com/snapshot/6417461592.html?orderId=65166109132027 i jestem bardzo zadowolony.
rav1986
 
Posty: 50
Dołączył(a): 23 lis 2014, o 13:49
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez adimg19 » 19 sty 2015, o 19:59

Właśnie przyjechał do mnie Casio Edifice zakupiony na tej aukcji: http://www.aliexpress.com/snapshot/6434414516.html?orderId=65292588521079

Był bardzo dobrze zabezpieczony. Wszystko działa jak należy. Niestety jest niedomalowanie przy mocowaniu paska, widoczne na drugim zdjęciu i zastanawiam się, czy jest sens otwierać spór.

Obrazek

Obrazek
adimg19
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:37
Lokalizacja: Władysławowo
Telefon:: Nexus 5
ROM: 5.0

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez existe » 19 sty 2015, o 21:04

adimg19 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


hmm, wiesz ja kupilem niedawno weide z czarna metalowa bransoleta za 13 $ i nie ma na nim zadnych niedomalowan, a ten na fotce wyglada jak towar uzywany
przetarcie z lewej i odprysk z prawej strony
oczywiscie ze dispute i z 90% na poczatek
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mruczek66 » 19 sty 2015, o 21:32

znacie tą strone i zegarki od nich
http://www.afundeal.com/self-winding-me ... ch-green-n
ładny ten rolex na zdjęciu
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 20 sty 2015, o 01:00

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


hmm, wiesz ja kupilem niedawno weide z czarna metalowa bransoleta za 13 $ i nie ma na nim zadnych niedomalowan, a ten na fotce wyglada jak towar uzywany
przetarcie z lewej i odprysk z prawej strony
oczywiscie ze dispute i z 90% na poczatek


I Niestety to dopiero początek ,odprysków na tej czarnej farbie z czasem będzie dużo więcej ,niestety to nie materiał PVD tylko zwykła farba która przy każdym lekkim uderzeniem będzie odpryskiwać :-?
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez dejf34 » 20 sty 2015, o 01:01

adimg19 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wszystko działa jak należy,mianowicie jakie ma funkcje? Bo wątpię aby wszystkie te same co i w oryginale.
Warto za tą cenę go kupić?
dejf34
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 22:59
Lokalizacja: Biała Podlaska
Telefon:: Lenovo P780

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 20 sty 2015, o 01:03

mruczek66 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ładny bo to zdjęcie oryginału ;-) nigdy się tym nie kieruj ,zawsze proś o realne fotki na maila, nie znam tej strony ale ceny mają dość duże ,polecam stronę http://www.watchino.com/ zegarków brandowanych tam od groma ,realne fotki ,kupiłem tam już kilka zegarków i nigdy nie byłem zawiedziony .i
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez adimg19 » 20 sty 2015, o 01:23

dejf34 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Działają wszystkie wskazówki. https://www.youtube.com/watch?v=am0mYNl-xyk&spfreload=10

Gdybym miał drugi raz kupować to wybrałbym po prostu inny model, bo ten na żywo jednak niespecjalnie mi się podoba.
adimg19
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 23:37
Lokalizacja: Władysławowo
Telefon:: Nexus 5
ROM: 5.0

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez olegunar » 20 sty 2015, o 02:12

Biznes życia. :D

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Człowiek czai się żeby sobie kupić jakiś bez pudełka, bo strach że zatrzymają, a tu ktoś niezły interes kręci. Pewnie na ludzi zamawia, albo ma magiczny sposób na kupowanie na siebie bez stresu.
olegunar
 
Posty: 60
Dołączył(a): 23 sie 2013, o 21:19
Pochwały: 1

Re: Zegarki - wątek ogólny

Postprzez Adax » 20 sty 2015, o 09:44

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

od kiedy to ali zwraca za zatrzymanie towaru na cle?


Witam, sprawdziłem, rzeczywiście DISPUTE ma opcję"zatrzymanie przez Urząd Celny", ale jak wygląda to w egzekwowaniu?
Adax
 
Posty: 78
Dołączył(a): 3 lis 2013, o 12:32
Telefon:: LG

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 20 sty 2015, o 11:12

Hehe no takie życie,jedyny plus to taki że możemy sobie pooglądać na jego filmikach jak wyglądają te zegarki w realu i nie trzeba się Chinczyka na Ali. prosić o foty :mrgreen:
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez omega11 » 20 sty 2015, o 14:57

ALEX-77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ładny bo to zdjęcie oryginału ;-) nigdy się tym nie kieruj ,zawsze proś o realne fotki na maila, nie znam tej strony ale ceny mają dość duże ,polecam stronę http://www.watchino.com/ zegarków brandowanych tam od groma ,realne fotki ,kupiłem tam już kilka zegarków i nigdy nie byłem zawiedziony .i


Co do tej strony do której podałeś link.Zegarki zawierają normalnie logo np. Omegi,Rolexa itd. czy sa to tylko kopie oryginałów bez żadnych napisów,loga?
omega11
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sty 2015, o 14:32
Telefon:: 12dad
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość