• Reklama

Zegarki z Chin - wątek ogólny

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez hcboria » 15 sty 2015, o 15:52

sokolow napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

szczerze - ciekawość jak wygląda chińska podróbka markowego zegarka. No i się dowiedziałem - ładnie wygląda .... tylko nie działa. Ostatecznie może i dobrze się stało - przynajmniej odzyskam kasę.
hcboria
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:05
Pochwały: 1
Telefon:: Nz7 mini

Reklama

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 15 sty 2015, o 21:40

Kwestia gustu mnie się tam bardzo podoba ta jak to nazwałeś "Atrapa" odzyska kasę, kupi sobie jeszcze raz działający i bedzie git .
A tak szczeże mówiąc to patrzę na ten model oryginalny EFA-119 i tą "chinska podróbkę" EFR-528RB-1AV i chyba jednak wolałbym tą druga opcję ;-)
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mrseeba » 15 sty 2015, o 22:10

Panowie, chciałbym zakupić jakiś niedrogi zegarek (czyt. podróbkę) i celuję w coś w stylu zagarka na zaprezentowanym obrazku - czy ktoś z Was sprowadzał jakiegoś "Armaniego" z Azji? Jak to jest z ich jakością i detalami, łatwo odróżnić od oryginału? Ewentualnie czy ktoś ma sprowadzony zegarek z dużą okrągłą tarczą i paskiem skórzanym czy plastikowym? Zależy mi na kilku opiniach by nie trafić na jakiś całkowity badziew, a wiadomo... trafić można różnie

Obrazek
mrseeba
 
Posty: 46
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 01:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez milczar86 » 15 sty 2015, o 23:09

ALEX-77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dobrze, że jak to nazwałeś "szczeże" - bo ze szczerością to niewiele ma wspólnego...
jakby działał też bym wolał ;) ale to już hipotetyczne gdybanie, podobnie jak pływanie, praca fizyczna, przypadkowe uderzenia i inne formy maltretowania tego zegarka...
milczar86
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 maja 2014, o 22:51
Telefon:: sgs i5700
ROM: 2.2

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez ALEX-77 » 16 sty 2015, o 02:20

milczar86 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

dobrze, że jak to nazwałeś "szczeże" - bo ze szczerością to niewiele ma wspólnego...
jakby działał też bym wolał ;) ale to już hipotetyczne gdybanie, podobnie jak pływanie, praca fizyczna, przypadkowe uderzenia i inne formy maltretowania tego zegarka...


Ojojoj... już nie bądź taki polonista, to że zrobiłem byka w ortografii wcale nie oznacza że nie mówiłem tego naprawdę szczeŻe :-P replik z kraju porcelany ściągnąłem już od groma i też mi się zdarzały różne kwiatuszki ,ale z tym się trzeba liczyć ,natomiast nigdy nie miałem problemu z Refundem .
Avatar użytkownika
ALEX-77
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 23:24
Lokalizacja: POLSKA
Pochwały: 27
Telefon:: Xiaomi Redemi Note
ROM: MIUI Polska

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez jajeczko » 16 sty 2015, o 07:05

mrseeba napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ktoś opisywał pare stron wyżej zegarek od tego sprzedawcy i był zadowolony wykonaniem.
http://www.aliexpress.com/store/group/AA-RR-WATCHES/935985_252793806.html
Postanowiłem zamówić u tego sprzedawcy, jak chcesz to poczekaj te 2-3 tyg i porobię Ci zdjęcia zegarka i zobaczysz jakie jest wykonanie.
AR2448
jajeczko
 
Posty: 23
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:20
Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez sokolow » 16 sty 2015, o 09:22

mrseeba napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


niedrogi nie musi oznaczać podróbki. za 70$ możesz mieć oryginalne Seiko. za 100$ masz już naprawdę fajny wybór solidnych zegarków.
sokolow
 
Posty: 77
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 13:44
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez mrseeba » 16 sty 2015, o 11:17

jajeczko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odnośnie samego zegarka, ma on oznaczenia firmowe, czy jest "czysty" bez żadnych śladów 'pierwowzoru'? Miałem swego czasu zegarek zakupiony na allegro "Armani" właśnie, sam nie wiedziałem czy to podróbka czy oryginał (ok, wiedziałem po cenie...), ale nikt przenigdy by nie powiedział, że nie jest to oryginalny produkt. Czy z tymi z powyższej aukcji jest tak samo? Czy to tylko skopiowany wzór bez oznaczeń?
mrseeba
 
Posty: 46
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 01:10
Lokalizacja: Łódź

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez jajeczko » 16 sty 2015, o 14:31

mrseeba napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Odnośnie samego zegarka, ma on oznaczenia firmowe, czy jest "czysty" bez żadnych śladów 'pierwowzoru'? Miałem swego czasu zegarek zakupiony na allegro "Armani" właśnie, sam nie wiedziałem czy to podróbka czy oryginał (ok, wiedziałem po cenie...), ale nikt przenigdy by nie powiedział, że nie jest to oryginalny produkt. Czy z tymi z powyższej aukcji jest tak samo? Czy to tylko skopiowany wzór bez oznaczeń?

Czytałem nt. tego sprzedającego i ludzie te zegarki Armaniego oceniają jako 1:1 :) a w aparcie mówią, że to oryginały. Mają loga wszystkie:)
jajeczko
 
Posty: 23
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:20
Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez Boomszakalaka » 16 sty 2015, o 14:41

jajeczko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ostatnio też się nad tym modelem zastanawiałem, Little Lucy ma bardzo dobre opinie, patrzyłem po kilku modelach.

Znalazłem recenzję, zresztą chyba kolegi z forum (po głosie to zdaje się drugie konto Admina jeśli się nie mylę), zarzucam linka: https://www.youtube.com/watch?v=DjfZYEaAgnQ

A z ciekawości, zamawiałeś sam zegarek, czy dopłaciłeś te 5$ do pudełka?
Boomszakalaka
AKTYWNY
 
Posty: 299
Dołączył(a): 3 cze 2012, o 19:05
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 15

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez sokolow » 16 sty 2015, o 14:43

jajeczko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


w aparcie większość ludzi tak się zna na zegarkach jak na gwiazdach ;)
prawda jest taka, że Armani nie jest firmą zajmującą się zegarkami. ich produkty (oryginalne) są średniej jakości (delikatnie mówiąc) na słabych mechanizmach. dlatego wielkiej różnicy widać nie będzie między oryginałem a podróbą.
sokolow
 
Posty: 77
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 13:44
Pochwały: 1
Telefon:: Nokia

Re: Zegarki z Chin - wątek ogólny

Postprzez jajeczko » 18 sty 2015, o 14:04

TytusQ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ostatnio też się nad tym modelem zastanawiałem, Little Lucy ma bardzo dobre opinie, patrzyłem po kilku modelach.

Znalazłem recenzję, zresztą chyba kolegi z forum (po głosie to zdaje się drugie konto Admina jeśli się nie mylę), zarzucam linka: https://www.youtube.com/watch?v=DjfZYEaAgnQ

A z ciekawości, zamawiałeś sam zegarek, czy dopłaciłeś te 5$ do pudełka?


Sam zegarek. Myśle, że jest to większa szansa na uniknięcie UC :P
jajeczko
 
Posty: 23
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:20
Pochwały: 1
Telefon:: samsung
Góra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron