• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez arturs » 21 cze 2017, o 16:13

Wrzuć jakąś recenzję kiedy je wypróbujesz. Kilka osób kupiło kabel BT do KaZetów i po pierwszych dziwnych opiniach (że słaby zasięg, że grają tylko godzinę) słuch po nich zaginął...
arturs
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 wrz 2016, o 13:56
Telefon:: Lenovo

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 21 cze 2017, o 16:44

No problem. Z tą różnicą ze te W1PRO, które kupiłem nie są asygnowane nazwą producenta tylko jakąś inną więc nie wykluczone, że to jakaś forma podróbki. Się obaczy, a majątku nie kosztowały.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez sonic » 26 cze 2017, o 08:34

też czekam na recenzję :)
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez I†achi » 29 cze 2017, o 22:50

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


One tak mają...
I†achi
 
Posty: 149
Dołączył(a): 31 sie 2015, o 21:03
Pochwały: 1
Telefon:: iP4S

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Gravis » 29 cze 2017, o 22:51

Czyli nigdzie się tego skonfigurować nie da? Mówiąc inaczej nigdzie ich nie zaprogramuje

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez macko555 » 29 cze 2017, o 23:04

siwix napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam QCY qy19 (ok. 20$ na ali. Lekko podrożały)... Generalnie zastrzeżenie mam tylko do czasu pracy - działają około 6 godzin głośnego słuchania, może lepiej. Nie wiem czy to dużo czy mało jak na słuchawki - ja chciałbym, żeby działały dłużej (ładują się dobre pół godziny) :D
Na początku przerywało mi połączenie BT i muzyka się przycinała. Po około tygodniu/dwóch przestało się tak dziać - nie wiem jakim cudem (nie zrywa już WCALE). Używam od około 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Jakość wykonania bardzo dobra, jakość dźwięku - świetna jak za taką cenę. Nie spodziewałem się że tak będą grały. Polecam serdecznie :D

PS. W zestawie cały komplet różnych rozmiarów gumek do uszu i "haczyków", które też są wymienialne. Także każdy dostosuje do siebie :)
macko555
 
Posty: 41
Dołączył(a): 6 maja 2016, o 14:02
Telefon:: lg g2

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 30 cze 2017, o 04:21

sonic napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może być problem z recenzja. Słuchawki, które do mnie dotarły czyli W1 Pro na pierwszy rzut oka mają odpinany kabel ale okazało się, że nie jest to standard MMCX tylko jakieś ich własne rozwiązanie. Więc nawet jak dojdzie kabel BT będzie problem z podpięciem go. Niby mam słuchawki z tym wyjściem ale chyba syn je uszkodził.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez valgir » 2 lip 2017, o 11:50

Polecic ktos zwykle douszne sluchawk do 5$? Kiedys bralem byzy i jedna para starczala na pol roku, a fajnie graly.
valgir
 
Posty: 66
Dołączył(a): 28 sie 2015, o 20:27
Telefon:: motorola

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez sparrow1 » 5 lip 2017, o 09:08

Szukam słuchawek bluetooth dousznych, ale nie dokanałowych (czyli takie "klasyczne"), niestety nie jestem w stanie niczego znaleźć. Możecie jakieś polecić?
sparrow1
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 11:36
Telefon:: LG

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez MarekOTT » 24 lip 2017, o 09:07

Chciałbym zakupić słuchawki nauszne głównie do słuchania muzyki z telefonu Sony Z3Compact z aplikacji TIDAL.

Słucham wszystkiego, od System of A Down, poprzez Black Eyed Peas, trochę elektronicznej a nawet klasycznej.

Budżet max 30$.

Widzę że bardzo polecane sa Bluedio T3 (znalazłem promocje za 29$), jednak tematy pochodziły z grudnia ubiegłego roku. Czy nadal są warte zakupu, czy jednak miedzy czasie warto zakupić inny model.

Z góry dzięki za informacje.
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez ar2rc » 24 lip 2017, o 11:13

MarekOTT napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też jestem w kropce, mi natomiast pasują Bluedio T4, ale mają BARDZO dużą wadę... otóż przesunięcie muzyki względem obrazu o 1 sekundę dyskwalifikują ten sprzęt. Ma ktoś je i może zaprzeczy. Tak się napaliłem, bo fizycznie ok ale dużo słucham przez telewizor i wizja też wchodzi w grę.
Może ktoś podrzuci jakieś inne duże nauszne BT powiedzmy do 50$
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez MarekOTT » 24 lip 2017, o 11:19

ar2rc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też jestem w kropce, mi natomiast pasują Bluedio T4, ale mają BARDZO dużą wadę... otóż przesunięcie muzyki względem obrazu o 1 sekundę dyskwalifikują ten sprzęt. Ma ktoś je i może zaprzeczy. Tak się napaliłem, bo fizycznie ok ale dużo słucham przez telewizor i wizja też wchodzi w grę.
Może ktoś podrzuci jakieś inne duże nauszne BT powiedzmy do 50$



Jeśli T3 nie mają tero problemu (a nie znalazłem by ktoś o tym wspominał), to dlaczego nie kupisz T3.
MarekOTT
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron