• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 4 lis 2017, o 13:38

Doszły mnie słuchy, że 11.11 będą w chińskich sklepach dostępne słuchawki Bluedio T4s za cenę około 27 może 28 dolarów przy kursie 3,7 za jednego dolara daje to około 108 zł to praktycznie rozbój i prawdziwa cebula.
Tu mała ale wiarygodna recenzja tych słuchawek w języku polskim http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-slu ... urbine-t4/
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez akir » 4 lis 2017, o 14:22

Wyglądają świetnie do takiej ceny. Dzięki będę lolował

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez pete67 » 4 lis 2017, o 16:56

ma ktoś pomysł na słuchawy wizualnie i jakościowo podobne do MEIZU HD50/XiaomiHiFi .
w lepszej cenie ale tak aby nie odstawały od wymienionych jakością i wizualną stroną?
potrzebne mi cos takiego na prezent, na wiosnę ale wolałbym nie wydawać więcej niż 40-60max $
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 4 lis 2017, o 17:00

@Pete67 Nie uważasz, że do tematu warto wrócić np pod koniec lutego lub w marcu?
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez sephot » 5 lis 2017, o 13:49

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam te słuchawki od 2 MC, używam w pracy do słuchania muzyki. Genialne są jeśli chce się posłuchać audiobooków czy muzyki, jakoś wykonania świetna, solidna... :). Niezła głośność, średnie bassy, genialna bateria pracuje z nimi po 8 godzinn dziennie i ląduje raz na tydzień może. Ale jakość rozmów jest dość kiepska, ponadto mam problemy z rozmową na skype przy ich pomocy, system nie do konca jest w stanie rozpoznawać mikrofon a jak rozpozna to jakość rozmowy jak na poziomie zestawu głośnomówiącego na poziomie 40zł.... Natomiast rozmowy telefoniczne już lepiej (przez co mam problem bo w sumie chciałem też słuchawki którymi będę mógł prowadzić rozmowy w firmie, a nie zmieniać na słuchawki formowe.. rozważam dokupienie jakiegoś mikrofonu w najgorszym wypadku).

Świetne wyciszenie na zewnątrz i wewnątrz (czyli ja nie słyszę nikogo poza słuchawkami, a nikomu nie przeszkadzam głośną muzyką).
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Tommi » 5 lis 2017, o 14:51

Wyglądają kusząco, akurat jestem na kupnie słuchawek nausznych, czy ktoś może polecić jeszcze jakiś inny model w podobnej cenie? Zależy mi na tym żeby nie brakowało basów :) mogą być na kablu nie ma to dla mnie znaczenia.

Wysłane z MI 6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 5 lis 2017, o 15:04

@Tommi 90% słuchawek na rynku obecnie ma często za dużo basów więc to nie problem ];)
Swoją drogą jakieś ramy cenowe powinieneś podać.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Tommi » 5 lis 2017, o 16:26

@Herezja Osobiście kompletnie nie jest zorientowany w temacie słuchawek nausznych i szczerze mówiąc nie wiem ile trzeba wydać żeby kupić coś dobrego. Stąd zdaję się na wskazówki i rady forumowiczów. Nie jestem audiofilem więc wielkich wymagań nie mam, mają ładnie grać :) Obecnie używam dousznych Hybrid Mi In Ear od Xiaomi i jak dla mnie grają ładnie, więc jak nauszne będą na podobnym poziomie to mi wystarczy :) byleby były wygodne i nie za mocno ściskały uszy :) Te Bluedio T4s mają być w okolicach 30$, czy będą to się okaże... Spróbuję zapolować, ale jeśli się nie uda lub jest coś sensowniejszego w tej cenie to poproszę o namiary. Jak są droższe i warto dołożyć to dołożę do max 50$ ale wiadomo im taniej tym lepiej :)

Wysłane z MI 6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 5 lis 2017, o 19:23

Jeśli dobrze doszukałem się wiadomości o słuchawkach jakie posiadasz to są to słuchawki bardzo zimne czyli idące w wysokie rejestry dźwięków a nie niskie. https://audiobudget.com/product/Xiaomi/HybridPro Obecnie takie strojenie słuchawek nie jest za częste.
Ja osobiście lubię raczej neutralne strojenie i jak największą szczegółowość a także separacje słuchawek. Jeśli dysponujesz dość sporą ilością gotówki mogę Ci zaproponować słuchawki jakie aktualnie użytkuje. https://m.sklep.rms.pl/musical-fidelity ... mikrofonem
Ich cena aktualnie na ceneo nie plasuje się dość nisko ale są to już słuchawki, które doceniają także osoby opisujące się jako audiofile. Są to raczej słuchawki półotwarte. Ich wcześniejsza i w teorii niższa odmiana MF 100 także jest dobrze oceniana choć raczej są to słuchawki skierowane na ciepłe i basowe brzmienie http://www.audiokrytyk.pl/recenzja-sluc ... ty-mf-100/

Jeśli masz luźne 350 zł to warto je kupić http://allegro.pl/sluchawki-nauszne-mus ... ml#thumb/4 i nic lepszego nie znajdziesz za tak relatywnie niewielkie pieniądze.

ps. Sam je kupiłem w skrajnej "cebuli" za 200+ zł ale patrząc po oficjalnych importerach w Polsce gdzie cena tych słuchawek waha się od 1400 zł to i tak 350 zł to grosze.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez pete67 » 5 lis 2017, o 20:13

Herezja napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

liczyłem że coś złapię na 11.11
i na wiosnę akurat dojdzie ;)
potrzebne mi na 10 marca więc myślę że zakupy w styczniu będą obciążone ryzykiem opóźnienia.
tymbardziej w lutym
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 5 lis 2017, o 20:28

W takim razie kup jej Bluedio, o których pisałem wyżej.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1213
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez pete67 » 5 lis 2017, o 20:45

a nie BT?
osobiście nie trawię BT za wyjątkiem słuchawki do auta.
Zwykłe na kablu.... chętnie odłączanym.
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama