• Reklama

Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez LukC » 28 gru 2016, o 12:22

Ostatnio kupiłem:

KZ ATE Noise Canceling Earbuds
SENFER 4in1 BA+Dynamic Hybrid HIFI with MMCX Interface
RAU0501 Zircon Stereo Bass Earbuds

Wszystkie spokojnie warte swojej ceny. Szczególnie KZ i SENFER grają daleko lepiej niż mogła by to sugerować cena. Na RAU trochę się zawiodłem, za mocno na V najeżdżają z dużą dozą basu.
Obrazek
TELEFON - Xiaomi MIX 3
Avatar użytkownika
LukC
AKTYWNY
 
Posty: 577
Dołączył(a): 22 lis 2011, o 10:51
Lokalizacja: Underworld
Pochwały: 10
Telefon:: Mi Mix 3
ROM: MIUI 10

Reklama

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez tomnet » 29 gru 2016, o 01:56

KZ ATE jak najbardziej zacne to sluchawki, powinny Ci sie tez spodobac KZ ZST. Polecam też moj ostatni zakup KINERA BD005.
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005, ZS10, TinAudio T2
tomnet
 
Posty: 160
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 00:33
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez KarlosW » 29 gru 2016, o 02:07

Które z nich mają więcej dobrego basu?

Powstało na Nubia Z7 Max
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez tomnet » 29 gru 2016, o 20:27

Porownujac za pomoca tego kawalka https://youtu.be/kkwYfC3pZVg Kinera BD005 lepiej odtwarza bas - nizej schodzi i bardziej rezonuje.
fon: Lenovo X3 Lite dap: Benjie S5 sluchawki: MONK, MONK+, TY HI-Z 32, SENFER PT15, KZ ATE, KZ ZST, QKZ W1 PRO, TENNMAK PIANO, KINERA BD005, ZS10, TinAudio T2
tomnet
 
Posty: 160
Dołączył(a): 31 lip 2013, o 00:33
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 6
Telefon:: Lenovo X3 Lite

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Forsaken » 2 sty 2017, o 14:51

Jakiś czas temu zakupiłem słuchawki Bluetooth Bluedio Q5. Ogólnie produkt bardzo OK. Od początku kabel ładowania do złącza microusb wchodził średnio. Do tej pory nie miałem nieprzyjemności uszkodzenia złącza microusb w żadnym urządzeniu. Niestety z Bluedio Q5 mi się to udało. Nie wiem jak ale jeden pin mam uszkodzony. Teraz pytania:
1. Czy ktoś rozbierał takie lub podobne słuchawki w celu wymiany złącza microusb?
2. Czy są na rynku słuchawki bluetooth tego typu i kosztach zakupu wyposażone w złącze usb c do ładowania?
Forsaken
 
Posty: 118
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 20:20
Lokalizacja: Warszawa
Pochwały: 7
Telefon:: LeEco x657

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez borsooq » 3 sty 2017, o 11:35

Witam, poszukuję słuchawek w zamian za zgubione (cholewka, gdzieś je posiałem) Xiaomi Piston Colorful Starter Edition. Byłem z nich zadowolony, jeśli chodzi o dźwięk. Używam telefonu Xiaomi i po nastawieniu na te słuchawki - grało bardzo przyjemnie. Gorzej było z gumkami, które wymieniłem na gąbki. Kabel też szurał o ubranie. Tyle niedogodności, a reszta - przede wszystkim granie, to zalety.

Czy znajdę coś ciekawszego w podobnej cenie ($6-7), albo do czego warto będzie dopłacić? Kabel + douszne. BT nie chcę, bo raz, że mam, a dwa, że wyraźniej gorszy dźwięk jest przez BT.
borsooq
 
Posty: 159
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 19:46
Pochwały: 14
Telefon:: xiaomi

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez tmk10 » 14 sty 2017, o 22:57

Kiedys były takie opaski na głowę z wszytymi słuchawkami na bluetooth, jest to jeszcze?
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 15 sty 2017, o 01:47

Są ale po co Ci ten burdel? Nie lepiej dobre słuchawki BT + czapka czy tam opaska?

Wysłane z mojego twardziela ];p
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez survivour » 16 sty 2017, o 22:04

Wpadły w moje ręce słuchawki bezprzewodowe podane kilka stron wcześniej, a dokładnie te X1T Wireless Bluetooth V4.2 HiFi In-ear Earphones. Właśnie dzisiaj dotarły. Opiszę tylko pierwsze wrażenia, gdyż są dla kolegi i nie będę miał okazji ich długo potestować. Wyglądają solidnie. Każda z słuchawek waży 5 g. W zestawie 3 komplety gumek, kabel, pokrowiec, + gumki już na słuchawkach. W uszach siedzą bardzo fajnie. Nie wypadają nawet przy gwałtownych i mocnych ruchach głową. Co do grania w pierwszych minutach-bardzo pozytywne wrażenie. Dosyć dobrze izolują otoczenie co mnie bardzo zaskoczyło :) Grają głośno i wyraźnie, bas na odpowiednim poziomie, nieprzesadzony. Można używać jednej słuchawki do słuchania. Nie wiem jak z rozmowami przez nie, gdyż w tym momencie jestem skazany jakiś czas na Jiayu G4S(który ledwo zipie), a to nie jest telefon najwyższych lotów ;) Załączam zdjęcie porównawcze do 20 gr.
Obrazek
survivour
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 11:19
Pochwały: 4
Telefon:: Samsung

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez borsooq » 18 sty 2017, o 12:45

Odpowiadając sam sobie - kupiłem Xiaomi Pistons Basic Fresh Edition. Grają nie gorzej niż Colorful, a może i lepiej. Na pewno lepiej trzymają się w uszach. Polecam.
borsooq
 
Posty: 159
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 19:46
Pochwały: 14
Telefon:: xiaomi

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez polak.krk » 18 sty 2017, o 15:04

Jakbys chcial lepsze to na head fi sa rozne recki. Jest gdzies strona w necie gdzie chlopak przetestowal tego bardzo duzo i to wszystkie wlasnie budzetowe. W tej chwili nie moge jej znalezc. Jak chcesz to poszukam w domu w historii.

Ja niedawno szukalem z bt i kupilem qcy qy19. Zobaczymy jak przyjda.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Re: Zakup słuchawek w Chinach - temat ogólny

Postprzez Herezja » 18 sty 2017, o 18:57

Dla przykładu tu masz taką stronę https://audiobudget.com
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama