• Reklama

Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze ramki

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez moth » 25 wrz 2017, o 15:40

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a mi się osobiście podoba bardziej niż mi mix 1, czy wszystkie galaxy. jedynie z lg mam dylemat. no tylko że ceramika to zdecydowanie nie jest materiał który chciałbym na swoim telefonie, ładne do popatrzenia i tyle. najbardziej mi żal że nowe telefony to tylko szkło, metal, ceramika - czuje się jakbym znowu był na studiach. wolałbym takie plastiki jak miała lumia, znudzi ci sie obudowa - zmieniasz na inny kolor. porysuje się? żaden problem. upadnie? nic sie nie stanie. wtedy to się latało bez case i nie było żadnych zmartwień że coś się stanie z telefonem, teraz jak upadnie to od razu patrzę czy coś nie pękło albo sie nie wygięło.
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Reklama

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez Rafal1435 » 27 wrz 2017, o 12:25

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


a mi się osobiście podoba bardziej niż mi mix 1, czy wszystkie galaxy. jedynie z lg mam dylemat. no tylko że ceramika to zdecydowanie nie jest materiał który chciałbym na swoim telefonie, ładne do popatrzenia i tyle. najbardziej mi żal że nowe telefony to tylko szkło, metal, ceramika - czuje się jakbym znowu był na studiach. wolałbym takie plastiki jak miała lumia, znudzi ci sie obudowa - zmieniasz na inny kolor. porysuje się? żaden problem. upadnie? nic sie nie stanie. wtedy to się latało bez case i nie było żadnych zmartwień że coś się stanie z telefonem, teraz jak upadnie to od razu patrzę czy coś nie pękło albo sie nie wygięło.

To kup nomu jak ci nie pasuje, jak Ci się zbije szklo to kupujesz za stowke nowe, zmieniać kolor? Samochodu kolor też zmieniasz co sezon? Tego to już w ogóle nie rozumiem. A bez case to bardziej o LCD bym się martwił niż o plecaki które kosztują grosze względem przodu.
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez monsiejowa » 27 wrz 2017, o 20:34

Miałem Mi Mix 1 i byłem bardzo zadowolony. Mimo wielu negatywnych opinii na temat głośnika rozmów ja nie widzę żadnych podstaw aby sądzić, że jest zbyt cichy- mi w zupełności wystarczał, ustawiony na 3/4 głośności.
Teraz zastanawiam się nad kupnem mixa 2 ale czekam na ocenę baterii w tym modelu gdyż jest aż o 1000mAh mniejsza w stosunku do poprzednika.
Ceramika jest rewelacyjna w tych telefonach, wygląda obłędnie. Wystarczy przezroczysty cienki case z twardego plastiku aby telefon nie stracił dużo na wyglądzie i problem z palcowaniem rozwiązany.
Osobiście w mix 2 liczyłem na zaokrąglony wyświetlacz z trzech stron - są niestety większe ramki wokół wyświetlacza. Cena jest akceptowalna. Czekam na wycenę najmocniejszej wersji i to w obłędnej bieli.
Na plus mniejszy ekran - w jedynce jak dla mnie ciut za duży.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez marx » 28 wrz 2017, o 06:37

Możesz polecić jakiś konkretny silikonowy, transparentny Case ?
co sądzisz o tym https://aliexpress.com/item/MPCQC-Hot-S ... 03544.html?
marx
Administrator
 
Posty: 12527
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez tpawel » 28 wrz 2017, o 07:29

@monsiejowa bateria mniejsza,ale procek jest sporo bardziej energooszczędny, nie zrekompensuje niestety tego 1000mAh,ale ekran też trochę mniejszy i mniej prądu bierze
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez monsiejowa » 28 wrz 2017, o 16:26

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie jestem zwolennikiem silikonu i miałem taki: [url]Oryginalny Imak Ultra Thin Twardego Plastiku Przypadki Telefonu Dla Xiaomi Mi Mix Case 6.4 "przezroczysty Jasnego Kryształu Ochronna Back Cover
http://s.aliexpress.com/ya22aIRf
(from AliExpress Android)[/url]
sprawował się dobrze i nie pogrubiał tak telefonu.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez monsiejowa » 28 wrz 2017, o 16:30

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dlatego czekam na jakąś rozsądną recenzję na temat żywotność baterii w tym modelu.
Poza tym jeszcze nie jest dostępna wersja z 8GB Ram, bo taką chciałbym ewentualnie zakupić.
Czas spokaże jaka jest bateria i cena.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez Rafal1435 » 29 wrz 2017, o 09:21

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dlatego czekam na jakąś rozsądną recenzję na temat żywotność baterii w tym modelu.
Poza tym jeszcze nie jest dostępna wersja z 8GB Ram, bo taką chciałbym ewentualnie zakupić.
Czas spokaże jaka jest bateria i cena.

A po co ci aż 8gb ramu jeśli można wiedziec? Bo jak dla mnie przerost formy nad treścią
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez monsiejowa » 29 wrz 2017, o 10:50

Bo tylko wersja z 8GB Ram jest w pełni ceramiczna, pozostałe mają plecki i przód ceramiczny a ramka wokół telefonu jest z aluminium. Dodatkowo nalwyższa wersja posiada dwa złote kręgi - wokół aparatu i czytnika linii papilarnych. A poza tym po prostu podoba mi się taka wersja cała ceramiczna. Miałem Mix1 6/256GB i w zupełności te 6GB Ramu wystarczało więc mogło by być mniej ale niestety nie ma takiego w wersji full ceramic.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez rutino » 29 wrz 2017, o 12:01

Mnie by szkoda było tyle wydać na xiaomi.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez monsiejowa » 29 wrz 2017, o 14:30

Średnio telefon wymieniam co kwartał najdalej co pół roku i nigdy nie byłem stratny na sprzedaży takiego telefonu. Traktuję taki zakup jak rozrywkę więc wolę kupić coś z Xiaomi niż znanego już szajsunga.
monsiejowa
 
Posty: 70
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 20:50
Telefon:: Szajsung Grand 2

Re: Xiaomi Mi MIX 2 Mniejszy wyświetlacz, jeszcze mniejsze r

Postprzez rutino » 29 wrz 2017, o 15:46

monsiejowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Rozumiem, że można często zmieniać telefony dla funu, sam też często zmieniam, ale jak widzę cenę 950$ w preorderze na Banggood to naprawdę ciężko mi znaleźć jakikolwiek powód żeby tyle wydać na Xiaomi. Po opodatkowaniu wychodzi niemalże cena Galaxy Note 8, który po prostu we wszystkim miażdży to Xiaomi MIX 2. Oczywiście to nie moja sprawa kto na co wydaje tylko piszę swoje zdanie, że jakbym już miał wydać przeszło 4 klocki na telefon to Note 8 wydaje mi się pod każdym względem atrakcyjniejszy, bo MIX 2 to poza wyglądem tak naprawdę nic specjalnego.
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości