• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Krissek2016 » 28 kwi 2016, o 18:23

Mam jeszcze pytanie kiedy można się spodziewac doręczenia paczki

Mam informacje ze paczka znajduje sie w Warszawie

Nadejście przesyłki 2016-04-27 08:01 WER Warszawa

Ale jak widac nic sie nie dzieje, ile czasu trwa przetworzenie i wyslanie (1-3 dni) czy wiecej??

Pozdrawiam i dzieki za wszelkie info
Krissek2016
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 kwi 2016, o 22:55
Telefon:: Sony

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez woody » 28 kwi 2016, o 18:28

Up
Cierpliwości , i jak kolega @fake4r napisał , poczytaj a wszystko będziesz wiedział:
faq-dzialu-zakupy-zanim-zadasz-pytanie-przeczytaj-t15077.html
http://r4v.pl/sledzenie/
Avatar użytkownika
woody
AKTYWNY
 
Posty: 469
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 19:12
Pochwały: 16
Telefon:: Huawei P10

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez tmk10 » 29 kwi 2016, o 08:38

Czemu w śledzeniu na 17track mam cały czas not tracking? Zmienia się data i godzina. Teraz jest 8:37 to pokazuje mi się 29.04.2016 godzina 6:37 i zawsze jest o 2 do tyłu.
Avatar użytkownika
tmk10
AKTYWNY
 
Posty: 422
Dołączył(a): 27 gru 2013, o 21:13
Pochwały: 8
Telefon:: A

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Mirianna » 29 kwi 2016, o 09:02

tmk10 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

@Not tracking - zapewne przesyłki jeszcze fizycznie nie zaniesiono na pocztę lub nie dotarła do kraju, z którego będzie wysyłana do Polski (np. w przypadku wysyłania towaru pocztą singapurską). Ewentualnie 17track nie potrafi śledzić przesyłki tego przewoźnika. Gdybyś podał numer, mniej by było zgadywania.
@Godzina - zapewne mają ustawioną inną strefę czasową na serwerze. Data i godzina w przypadku nieznalezionych przesyłek pokazuje czas, kiedy ostatnio sprawdzano ich status (w szczególności są to dane z pamięci podręcznej).
Mirianna
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 08:21
Telefon:: Sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Pivko » 29 kwi 2016, o 09:20

Witam
Zamówiłem na gearbest kilka drobiazgów.18 kwietnia dostałem taki : 605390919990 nr trackingowy. Niestety nie mogę nigdzie go namierzyć, nie wiem co to za poczta jest. Gearbest napisał coś o "RU surface mail". Może jakaś podpowiedź gdzie tego szukać ?
Pivko
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 11

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 29 kwi 2016, o 09:23

Przesyłka nierejestrowana więc mozliwe, że nigdzie Ci nie pokaże. Track Checker Mobile na smartfonie pokazuje mi zwykle większość przesyłek, jak on nie pokaże to pewnie nigdzie tego nie zobaczysz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Pivko » 29 kwi 2016, o 09:28

Track Checker Mobile nic nie pokazuje.Czyli czekać i czekać.Ciekawe ile pójdzie....
Pivko
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 11

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 29 kwi 2016, o 09:30

Wbrew pozorom przesyłki nierejestrowane dochodzą często szybciej niż rejestrowane.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Pivko » 29 kwi 2016, o 09:35

zauważyłem. moja z EWOO idzie już 42 dzień i dalej ma status "The item is ready for shipment" :-), a EWOO się dalej kłóci że wysłał :-)
Pivko
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 11

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez ar2rc » 29 kwi 2016, o 09:51

Wyslal, ale ją ukradziono. Moja to samo. A myślałem że tylko w Polsce to się zdarza. Mam jeszcze taką teorię że menager wysyłki ma znajomości na poczcie i puszcza tracking na lewo w komputer
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Pivko » 29 kwi 2016, o 09:54

a to ja już nie wnikam jak oni to ślą. dziwnym trafem jakoś przesyłki od innych sprzedawców do mnie docierają w miarę rozsądnym czasie a tu z EWOO wszyscy mają jak widzę problemy. kombinują jak koń pod górę
Pivko
AKTYWNY
 
Posty: 317
Dołączył(a): 14 gru 2012, o 14:04
Lokalizacja: Częstochowa
Pochwały: 11

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez kokosek » 29 kwi 2016, o 11:01

Pivko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Pivko napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kolegi paczka jest już w Warszawie, a ma ją wysłaną SF Express. Tracking możesz sprawdzić na ich stronie http://www.sf-express.com/cn/en/dynamic ... s/waybill/ lub na stronie http://trackitonline.ru/
kokosek
 
Posty: 145
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 19:55
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
cron