Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
przez telnet » 29 gru 2014, o 20:06
W każdym razie jak już nie chcesz odbierać paczki to po prostu nic nie pisz. Po ponad 20 dniach sami odeślą do chińczyka.
-
telnet
-
- Posty: 71
- Dołączył(a): 16 paź 2014, o 21:47
- Telefon:: HTCMAGIC
przez carloz7 » 29 gru 2014, o 20:27
Lenovo P780 z 4017 już w moich łapkach

(Augustów)
-
carloz7
-
- Posty: 4
- Dołączył(a): 17 gru 2014, o 20:46
- Telefon:: LG
przez Horrigan » 29 gru 2014, o 22:52
Jakieś miasto z lotniskiem międzynarodowym powinno jeszcze być.
Minał tydzień od momentu, w którym paczka zostala nadana, a ta teoretycznie nadal krazy w Chinach... Licze, ze chociaz po nowym roku jakis nowy status sie objawi.
-

Horrigan
-
- Posty: 55
- Dołączył(a): 26 lip 2014, o 19:19
- Telefon:: Coolpad 7320
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości