Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.

Regulamin działu

Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
Odpowiedz

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:17

[quote="kurczak80"]Panowie dostałem dzisiaj info od Antelife że paczki z telefonami wysyłane po pierwszym września Hongkongpost zostały zwrócone do sprzedających lub przeniesione automatycznie na Singaporepost.
Problem z bateriami, telefon został nadany ponownie przez Singaporepost i jest już widoczy w trackingu.
Jeżeli ktoś ma status HK unable to track/not found niech zgłasza reklamację do sprzedawcy.
U mnie taki status wisi od drugiego września do dzisiaj.[/quote
E tam ja na SP od 2 tygodni nie mam trackingu .

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:18

Kasiunieczka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Hehe to jestes dilerem :) i UC doda cło :evil:

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:24

Nie strasz mnie!!! Nie kupiłam ich w tym samym czasie ale w odstępie kilku dni. Jedynie futerał do mojego telefonu widnieje w systemie, a 7 innych paczek NIE. Wszystko poszło przez China Post Air Mail. Czy to znaczy, że nie otrzymam przesyłek??

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:26

A poza tym chciałabym dodać błyskotliwy dodatek do mojej wypowiedzi, China Post Air Mail najładniej brzmi i w związku z tym wybieram ich! Ha! A tak poważnie to jestem zaniepokojona. :-(

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:26

Kasiunieczka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To nie szkodzi, ale kulminacja może być w WER Wa-wa :evil: i co wtedy.... chyba, że kupiłaś na inne adresy :-) :-) :-)

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:29

Kasiunieczka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Otrzymasz tylko jest duże prawdopodobieństwo, że wsie razem

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:41

2013-09-26 13:25, Zwolnienie przesyłki przez urząd celny, WER Pruszcz Gd.
2013-09-26 07:56, Zatrzymanie przez urząd celny, WER Pruszcz Gd.
2013-09-26 05:53, Nadejście przesyłki, WER Pruszcz Gd.
2013-09-25 22:00, Wysłanie przesyłki, WER Warszawa
Czy zwolnienie przesyłki oznacza że niebawem ją otrzymam?

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:44

O Boże!!! TEGO NIE WIEDZIAŁAM!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zapłace miliony monet za cło ;(

Mam nadzieję, że oni odliczają to od każdej przesyłki a nie wszystko razem :-/ Wtedy będę mogła kombinować. :roll:


Albo powiem, że mam wielu znajomych z Chin którzy wysyłają mi gifty! :mrgreen: :->

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 17:46

gucio123 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


tia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 18:24

Może ktoś sprawdzić czy z moją przesyłką jest wszystko w porządku?

RB707458951CN

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 18:28

torghalo napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tutaj sprawdź sobie
Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

jak na razie wszystko z paczką OK,

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

26 wrz 2013, o 18:32

gucio123 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



obeszło się bez haraczu?
Odpowiedz