• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez eject » 14 sty 2016, o 14:36

MadHat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



masz racje przesyłkę ukradli a ty będziesz stratny pieniądze niestety tak to już bywa, pozostaje Ci tylko kupować na bazarku tam masz pewną i szybką dostawę ;]
Avatar użytkownika
eject
AKTYWNY
 
Posty: 289
Dołączył(a): 10 paź 2013, o 15:20
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 2
Telefon:: nokia 3210

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez saperq » 14 sty 2016, o 14:36

Nie wiem czy do Ciebie to dociera, ale sklep wywiązał się i wysłał paczkę. Wysyła tym, czym chce, chyba że dopłacisz do droższej opcji. Nie miej do nich pretensji. Również przewoźnicy teraz mają więcej roboty, nie dość że teraz był gorący szał zakupów świątecznych, to też mają inne sprawy na które muszą baczniej zwracać uwagę - bezpieczeństwo.
Aktualnie eksploatowane: Lenovo P2, Redmi note 5 4/64, Honor play :-)
Na sprzedaż: brak, wszystko poszło ;-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP
 
Posty: 838
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 21:36
Pochwały: 32
Telefon:: Asus Zenfone Max

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez MadHat » 14 sty 2016, o 14:38

Rozumiałbym jeśli by nikt nie dostał przesyłki wysłanej po mojej.
MadHat
 
Posty: 44
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 16:48
Telefon:: Sony

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez blue_voyager » 14 sty 2016, o 14:39

Człowieku, a co to ma za znaczenie? Bo to raz przesyłki wysłane wcześniej dochodziły po tych wysłanych później? Taki urok zakupów w Chinach. Po prostu czekaj i nie rób tu niepotrzebnego zamieszania.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez bartazzz » 14 sty 2016, o 14:40

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

nie wyszukują paczek ale były koło siebie na bank bo czwartej się udało
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez przemek275 » 14 sty 2016, o 14:47

MadHat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co do poczty Belgijskiej to faktycznie jest jakaś tragedia, ten ostatni status teoretycznie oznacza, że paczka jest w PL, i powinna być w ciągu paru dni doręczona, przeglądając fora zauważyłem, że jeśli faktycznie nie ma jej w ciągu paru dni to raczej już jej wcale nie ma lub później nikt o tym fakcie się nie chwali. Minusem jest, że paczka w Polsce idzie jako nie rejestrowana, więc może się przylepić. Sam mam jedną paczkę z ever, która ma status z 1.1.2016, że jest w Polsce i cisza, kolejna z gearbest wczoraj przybyła, na tą pierwszą nie liczę. Trochę głupota ze strony sklepu wysyłać paczkę pocztą nie rejestrowaną, bo sporów na paypalu się posypie i ciekawe jak paypal do takiego sporu podejdzie.
przemek275
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 17:46
Lokalizacja: Nibylandia
Pochwały: 2
Telefon:: thl w100

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez hellhammer » 14 sty 2016, o 14:59

przemek275 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co do poczty Belgijskiej to faktycznie jest jakaś tragedia, ten ostatni status teoretycznie oznacza, że paczka jest w PL, i powinna być w ciągu paru dni doręczona, przeglądając fora zauważyłem, że jeśli faktycznie nie ma jej w ciągu paru dni to raczej już jej wcale nie ma lub później nikt o tym fakcie się nie chwali. Minusem jest, że paczka w Polsce idzie jako nie rejestrowana, więc może się przylepić. Sam mam jedną paczkę z ever, która ma status z 1.1.2016, że jest w Polsce i cisza, kolejna z gearbest wczoraj przybyła, na tą pierwszą nie liczę. Trochę głupota ze strony sklepu wysyłać paczkę pocztą nie rejestrowaną, bo sporów na paypalu się posypie i ciekawe jak paypal do takiego sporu podejdzie.

Nie nie i jeszcze raz nie. To nie oznqcza ze dotarla do PL! Czemu powtarzacie glupote. Ten ostatni status oznacza dotarcie do Belgi.. A potem leci juz nierejstrowana lub rejestrowana do PL.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
hellhammer
VIP
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 12:25
Pochwały: 25
Telefon:: sony

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez przemek275 » 14 sty 2016, o 15:01

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co do poczty Belgijskiej to faktycznie jest jakaś tragedia, ten ostatni status teoretycznie oznacza, że paczka jest w PL, i powinna być w ciągu paru dni doręczona, przeglądając fora zauważyłem, że jeśli faktycznie nie ma jej w ciągu paru dni to raczej już jej wcale nie ma lub później nikt o tym fakcie się nie chwali. Minusem jest, że paczka w Polsce idzie jako nie rejestrowana, więc może się przylepić. Sam mam jedną paczkę z ever, która ma status z 1.1.2016, że jest w Polsce i cisza, kolejna z gearbest wczoraj przybyła, na tą pierwszą nie liczę. Trochę głupota ze strony sklepu wysyłać paczkę pocztą nie rejestrowaną, bo sporów na paypalu się posypie i ciekawe jak paypal do takiego sporu podejdzie.

Nie nie i jeszcze raz nie. To nie oznqcza ze dotarla do PL! Czemu powtarzacie glupote. Ten ostatni status oznacza dotarcie do Belgi.. A potem leci juz nierejstrowana lub rejestrowana do PL.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka


To wytłumacz mi dlaczego po tym statusie inna paczla była następnego dnia u mnie w domu? Czytaj 15.10 miałem status :Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days a następnego dnia paczkę w domu?

Autor postu otrzymał pochwałę
przemek275
 
Posty: 66
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 17:46
Lokalizacja: Nibylandia
Pochwały: 2
Telefon:: thl w100
Góra

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kozikm1 » 14 sty 2016, o 21:05

Witam, zwróciłem Wam uszkodzony telefon RR776023120PL wysłałem go 29.12.2015 Pocztą Polska listem poleconym priorytetowym. Telefon dotarł do Was ? Czy taki list idzie jeszcze dluzej, mija juz 15 dzien.
kozikm1
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 20:51
Telefon:: nexus 4
ROM: cyanogen 13

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Maltis » 14 sty 2016, o 21:25

A na trackingu nie możesz sprawdzić?

Sent from my NX506J using Tapatalk
NUBIA z5s->XIAOMI Mi3->IUNI U2->XIAOMI Mi4->NUBIA z7(nie MAX nie MINI)-> XXX
Avatar użytkownika
Maltis
VIP
 
Posty: 852
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 12:14
Pochwały: 20
Telefon:: Xiaomi Mi3
ROM: MIUI v6 4.4.4

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kapao0 » 15 sty 2016, o 00:11

bartazzz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niestety za późno o tym pomyślałem.. Będę wiedział na przyszłość. Zobaczymy co teraz z tego wyjdzie :)
Avatar użytkownika
kapao0
AKTYWNY
 
Posty: 399
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:08
Pochwały: 10
Telefon:: OnePlus 5
ROM: OxygenOS

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez night95 » 15 sty 2016, o 09:51

Zamówiłem telefon OUKITEL K6000 i czekam juz baardzo długo na wysyłkę, moje zamówienie to : W1512230215211582 kiedy możecie je wysłać?
night95
VIP
 
Posty: 839
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:09
Pochwały: 17
Telefon:: let x690

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron