• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez tytyryty » 3 lis 2017, o 20:43

mokasyn napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Poczekam jeszcze tydzień. Sam się zastanawiam co robić w takim wypadku
tytyryty
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 20:41
Telefon:: Xperia Z2

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skazi » 3 lis 2017, o 20:58

Jak nie zależy Ci na czasie, a to była naprawdę dobra promocja i chcesz tą rzecz to radzę czekać. Oni często długo w takich przypadkach zwlekają z wysyłką, ale jeszcze mi się nie zdarzyło żeby nie wysłali. W przeciwnym wypadku anuluj zakup i kasę zwrócą.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kv77 » 4 lis 2017, o 15:20

Jak długo czeka się na zwrot pieniędzy na Paypal po rezygnacji z zakupu? 29.10 zrezygnowałem z Axon7 i jak do tej pory pieniędzy nie dostałem. W dniu rezygnacji dostałem potwierdzenie z informacją, że rezygnacja została przyjęta i standardowo zwrot na Paypal powinien został zrobiony do dwóch dni roboczych. Informacja wyglądała na odpowierdź automatyczną i jakoś mi się wierzyć nie chciało, że tak szybko zwrócą. Jak widać dobrze się domyślałem. Status przy telefonie mam cały czas processing.
kv77
 
Posty: 117
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 21:14
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 10
Telefon:: LeEco Le Pro3 x720
ROM: AICP 13.1

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Neesa » 5 lis 2017, o 01:06

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja miałem na zwykłym telefonie, tyle że w okazyjnej cenie, processing przez miesiąc i bez słowa odesłali kasę, a parę godzin później anulowali. Widocznie, zbyt okazyjnie zamówiłem i nie mieli jaj wysłać mnie na drzewo od razu po zakupie, mimo że telefon mieli na stocku i sprzedawali go dalej, ale już po innej cenie.
Neesa
 
Posty: 43
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 15:42
Pochwały: 1
Telefon:: Redmi Note 4 GlobVer
ROM: Global Stable

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez wojtekmarchewka » 5 lis 2017, o 13:23

kv77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem Axona 25.10, nadal czekam na nadanie, po interwencji w suporcie, odpisali że nie mają na magazynie i planowana wysyłka jest ok 30.11, ale postarają się nadać jak najszybciej, więc nadal czekam. Odpowidając na Twoje pytanie, raz kazałem im anulować zamówienie jeżeli nie mogą całego zamówienia nadać opcją "Priority Line". Następnego dnia od zamówienia dostałem info na maila, o anulowaniu zamówienia, tego samego dnia PayPal powiadomił mnie o zwrocie, a już na następny dzień pieniądze były na koncie.
wojtekmarchewka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 3

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skazi » 5 lis 2017, o 13:50

Neesa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja miałem na zwykłym telefonie, tyle że w okazyjnej cenie, processing przez miesiąc i bez słowa odesłali kasę, a parę godzin później anulowali. Widocznie, zbyt okazyjnie zamówiłem i nie mieli jaj wysłać mnie na drzewo od razu po zakupie, mimo że telefon mieli na stocku i sprzedawali go dalej, ale już po innej cenie.

Kiedyś kupiłem telefon za pół ceny z jakimś kodem który działał na niego mimo że nie powinien (miał działać na chyba 5 sztuk, a działał cały czas dopóki tego nie naprawili) czekałem na wysyłkę chyba 1,5 miesiąca, ale w końcu wysłali.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skawin » 5 lis 2017, o 22:40

Mam pytanko w piątek kupiłem s3 x626 z kodem z przesyłką za 104$,dziś dostałem zwrot na paypala. Żadnego info,nic. Oglądam nowe ogłoszenie i telefon już jest za 459 zł.
skawin
AKTYWNY
 
Posty: 225
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 07:28
Pochwały: 1

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez clorox » 5 lis 2017, o 22:45

To normalne na Gearbest. Za tanio kupiłeś. Nie opłaca im się wysłać w tej cenie jak na 11.11 skoszą frajerów mega promocją.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skawin » 5 lis 2017, o 22:49

To rozumie że środki poprzez paypal wrócą z powrotem na kartę? Skubany, a kilka osób kupiło z forum przedemną
skawin
AKTYWNY
 
Posty: 225
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 07:28
Pochwały: 1

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kv77 » 5 lis 2017, o 23:51

wojtekmarchewka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Kupiłem Axona 25.10, nadal czekam na nadanie, po interwencji w suporcie, odpisali że nie mają na magazynie i planowana wysyłka jest ok 30.11, ale postarają się nadać jak najszybciej, więc nadal czekam. Odpowidając na Twoje pytanie, raz kazałem im anulować zamówienie jeżeli nie mogą całego zamówienia nadać opcją "Priority Line". Następnego dnia od zamówienia dostałem info na maila, o anulowaniu zamówienia, tego samego dnia PayPal powiadomił mnie o zwrocie, a już na następny dzień pieniądze były na koncie.


Dzięki za info. To ciekawe dlaczego nie dostałem zwrotu na PayPal zaraz po potwierdzeniu anulowania zakupu. Napisałem jeszcze raz powołując się na wcześniejszą rezygnację, ale jak na razie cisza. Mam nadzieję, że jednak oddadzą pieniądze. W razie czego jaki termin musi opłynąć abym mógł otworzyć spór na PayPal?
kv77
 
Posty: 117
Dołączył(a): 24 mar 2014, o 21:14
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 10
Telefon:: LeEco Le Pro3 x720
ROM: AICP 13.1

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez cool 1 » 6 lis 2017, o 13:34

Hejka
Zamówiłem wczoraj pierwszą paczkę w gearbest (wogole pierwszy zakup w Chinach) na stronce pisało Ships between Nov 8 - Nov 20 patrzę dziś a tu numer przesyłki już jest, mam rozumieć że paczka już jest wysłana ?

Obrazek
cool 1
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 wrz 2017, o 11:39
Telefon:: jestem na kupnie

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez wojtekmarchewka » 6 lis 2017, o 14:29

cool 1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Raczej tak :-). Ale równie dobrze ,może oznaczać wygenerowanie listu nadania, a nadanie nastąpi za kilka(naście) dni
wojtekmarchewka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 cze 2013, o 18:39
Lokalizacja: Lublin
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości