• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez tpawel » 20 paź 2017, o 15:27

No ok, ale kolega pisał o czasie dostawy 3-5. A czas dostawy to czas dostawy. Przygotowanie do wysyłki to co innego, nawet na allegro
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez ks20 » 20 paź 2017, o 15:29

No dokładnie Panowie tak jak mówicie. Co z tego, że czas dostawy 3-5 dni ( niby ) jak wyślą i tak kiedy im się będzie podobało. Gdzie tu logika? Niepotrzebnie dopłacałem, mogłem sobie darować ten sklep, tymbardziej, że nie płaciłem przez PayPal, tylko przelewy, więc nie pozostało mi nic innego jak czekać. Pozdrawiam, miłego weekendu.
Avatar użytkownika
ks20
 
Posty: 91
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 16:47
Pochwały: 4
Telefon:: Zenfone 5 2/16

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez dodek » 20 paź 2017, o 18:21

ks20 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest podany czas na wysyłkę i jest podany czas ile danego typu przesyłka powinna być transportowana do odbiorcy.
dodek
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 21:28
Pochwały: 1
Telefon:: iPhone

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kastalaw » 24 paź 2017, o 13:44

Czekam na laptopa od 13 wrzesnia a konkretnie na ten model - https://www.gearbest.com/laptops/pp_421980.html Te chíńskie patałachy co pare dni przesuwają termin kiedy będą mieć in stock ten model i tak to trwa od września, kase trzymają a jakże...Dziś kasuje to zamówienie bo to naprawde jakiś przekręt jest . NIgdy więcej GB.
kastalaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 mar 2017, o 10:39
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 8

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez dodek » 24 paź 2017, o 22:18

kastalaw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Kupiłeś tam laptopa za ponad 3 tys ? Odważny

Autor postu otrzymał pochwałę
dodek
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 21:28
Pochwały: 1
Telefon:: iPhone

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez onken » 26 paź 2017, o 10:08

Zamówiłem taki sam i mam status że wysłany od 19.10.2017
onken
 
Posty: 121
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 11:40
Telefon:: OnePlus5 6/64

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez dash4 » 26 paź 2017, o 16:16

Panowie. Mam zagwozdkę.
Zamówiłem sobie od GB słuchawki bluetooth QCY QY19. Słuchawki doszły dziś. Jednak po otworzeniu przesyłki, zauważyłem że oryginalna plomba, naklejka była przecięta a pudełko zaklejone taśmą bezbarwną. Ok- może chcieli sprawdzić kolor, itp. (zamówiłem zielone)
Wqrzyłem się natomiast gdy do słuchawek brakowało dodatkowych rzeczy typu te gumowe nakładki (większa, mniejsza itp) plus dodatkowych "pierścieni" blokujących słuchawki przed wypadaniem i jeszcze jakiejś pierdółki...W opisie są pokazane te rzeczy- u mnie był tylko kabel do ładowania i same słuchawki .No jakby ktoś opierdzielił przesyłkę. Tylko po co- dużo się nie wzbogacił.
Napisałem Ticketa do GB ale mają przerwę do 5go więc za szybko się nie dowiem..

Co w tej sytuacji??
dash4
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 23:05
Pochwały: 2
Telefon:: htc

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez kastalaw » 27 paź 2017, o 12:02

onken napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Ja skasowalem zamówienie. Oddali pieniądze po 3 dniach. Jak widze znowu przesuneli dostawe na 3 Listopad....co za *&^%(*
kastalaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 mar 2017, o 10:39
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 8

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez rrudy102 » 27 paź 2017, o 12:20

No i stało się.

Okres na dostawę mojego Mi5 minął (zakup 15 sierpnia, od 27 sierpnia w Polsce, Singapure Post), wyjaśniali sprawę przesyłki przez 8 dni roboczych po deadlinie (sam się musiałem upomnieć, bo z ich strony cisza).

Ich propozycja - refund 110$ (z 220$), bo nie wziąłem ubezpieczenia. Nie chcą wysłać jeszcze raz (nie ma telefonu na stanie), ani zamienić na nic innego.

Wyraźnie postraszyłem paypalem, ale mam wrażenie, że do nich średnio dociera. Uczepili się, że 110$ albo na GB Wallet, albo łaskawie na kartę, ehhhhh

Ktoś zna procedurę sporu na paypal?

PS Kontakt z nimi to jakiś koszmar. Jedna odpowiedź dziennie to max. Live chat nie działa.
rrudy102
 
Posty: 46
Dołączył(a): 9 sie 2017, o 01:57
Pochwały: 1
Telefon:: ZTE Axon 7

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez grosjean » 27 paź 2017, o 17:21

Przechodziłem u nich to po odesłaniu zuk z1 do reklamacji. Stwierdzili że nie mogą go naprawić ( uszkodzenie nie z mojej winy ) tylko zaproponowali jakiś gówniany refund też początkowo na GB Wallet. Nic ich nie strasz, tylko od razu otwieraj spór poprzez paypal. Tam też pewnie zaproponują Ci refund 110$ lub nawet mniej, bo tak potrafią. Opisz sprawę i zażądaj pełnego zwrotu z powodu nie dostarczenia przesyłki (przypadkiem nie wyraź zgody na ugodę pod warunkiem zamknięcia sporu, bo taki kwiatek gdzieś na forum już tu był).
grosjean
 
Posty: 53
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 20:56
Pochwały: 1
Telefon:: Axon 7

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez f1neash » 27 paź 2017, o 21:57

Mi termin mija 8smego listopada, 60 dni od wysyłki. Tylko popelnilem jeden blad. Kupilem kartą, nie pay palem. No raczej telefon nie przyjdzie. Jak to rozwiazac? Na co moge liczyc?
f1neash
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 18:04
Telefon:: lumia 535

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez moth » 27 paź 2017, o 22:01

możesz zrobić chargeback
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama