• Reklama

PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez piquadrat » 14 lis 2016, o 16:59

Trzeba uważać z tymi serwisami cashback jak się robi więcej niż jedną transakcję. Każdą trzeba wykonać w nowej sesji, czyli powtórnie wchodzić dajmy na to na ali przez stronę cashback serwisu.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Reklama

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ra-vau » 14 lis 2016, o 17:53

Ok, sprostowanie, po kontakcie z przedstawicielem/reprezentantem PlanetPlus, przesłaniu printscreena, moja transakcja została rozliczona, pojawiła się w historii, oraz naliczona jest prawidłowo (kupowałem około 9 rano - 20%).

Być może, uda się im (PlanetPlus) także zrobić niespodziankę/zaskoczyć w związku z zakupami które miały miejsce 1111, ale nie będę o tym pisał, bo raczej nie jestem upoważniony, a to prywatna korespondencja, lecz być może sam przedstawiciel się pochwali... :-D oraz odpowie na wszystkie NASZE pytania, oraz rozwieje wątpliwości, ponieważ...

zaproszony został przeze mnie na forum, obiecał zarejestrować się jak tylko 'odkopie się od wiadomości od użytkowników' 8-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez RussianYeti » 14 lis 2016, o 19:07

Coś ruszyło, PP naliczył mi dwie transakcje z 20% stawką. Jedna z automatu, druga z formularza; czekam jeszcze na ostatnią ;-)
Avatar użytkownika
RussianYeti
AKTYWNY
 
Posty: 329
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 17:32
Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez bobek1977 » 14 lis 2016, o 19:25

Ja zaś miałem 9 różnych rzeczy od 9 sprzedawców w koszyku 11.11 i kupiłem wszystko około 9 ;30 dokonując jednej płatności a naliczony zwrot miałem już około 16-tej tego samego dnia.
Wczoraj napisałem ,że nie naliczono mi zwrotu za Mi5 kupionego dzień wcześniej od GW i dziś rano miałem dosłać screeny z zakupu a kilkanaście minut temu info ,że już zwrot naliczony. tak więc czekam teraz na wypłatę ;-) 3 stówki piechotą nie chodzą...

i tu moje podziękowanie dla fake4r który tuż przed moimi zakupami poświęcił mi kilka minut na forum by wytłumaczyć co i jak najlepiej załatwić. Dzięki.
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu a następnie pobiję doświadczeniem.
Avatar użytkownika
bobek1977
 
Posty: 41
Dołączył(a): 22 paź 2016, o 15:29
Pochwały: 1
Telefon:: Wiko,HTC,Huawei
ROM: 32

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez onelove » 16 lis 2016, o 13:46

gdzie jest numer referencyjny na aliexpress przy ręcznym zgłaszaniu cashback? To jest ten numer "Zamówienie ID"?
onelove
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 11:21
Pochwały: 6
Telefon:: Myphone

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez romeq » 16 lis 2016, o 19:07

Wg ich kursu dolar 3.68 zł.
Po jakim kursie Wam rozliczyło transakcje?
romeq
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 16:32
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez skazi » 16 lis 2016, o 19:37

romeq napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jesteś pewien że rozliczyli Ci gdy było 20% a nie np. 15 czy 10%?
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez romeq » 16 lis 2016, o 20:12

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jesteś pewien że rozliczyli Ci gdy było 20% a nie np. 15 czy 10%?


A jakie ma znaczenie wysokość cashback?

Kwotę w polu "wydane" (w złotówkach) podzieliłem przez ilość dolarów za które zapłaciłem na AliExpress i stąd kurs 3.68.
romeq
 
Posty: 69
Dołączył(a): 6 lip 2013, o 16:32
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 2

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez bartazzz » 16 lis 2016, o 21:45

Ostatnie cashbacki tez mi zaniżyli a formularza nie mogę wysłać z reklamacja

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez onelove » 16 lis 2016, o 22:34

Kupilem telefon 11.11 przelew byl zrobiony 14.11 bank nie pracowal w weekend. Do tej pory nie pojawilo sie nic na koncie planet plus. Zglosilem reklamacje dostalem odpowiedz, ze po zgloszeniu rozlicza mi wobec obecnego kursu a nie kursu z dnia 11.11 czyli 6% a nie 20%. Jest to zgodne z regulaminem? Mozna napisac jakas reklamacje od tej reklamacji? :)
onelove
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 11:21
Pochwały: 6
Telefon:: Myphone

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez ra-vau » 17 lis 2016, o 02:32

Czy ktos czyta, czy tylko piszecoe w tym watku?
Nie używacie formularza, nie robicie reklamacji.
Nr zamowienia i printscreen z numerem i data/godzina wysylacie w zalaczniku mailem na pomoc@planetplus.pl i czekacie. Do 48h nalicza wam cashback taki jaki wam przysługuje. Sprawdzilem, dziala to.


Ps. Kurs z cala pewnoacia nie byl 3.68 ani podobny, ot poproatu z innego procenta policzone jest i stad ta bledna kwota. Mam naliczenie po okolo 4zl.

marcoos: poprawiłem literówkę w mailu
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: PlanetPlus Zwrot za zakupy w Polsce i na Aliexpress

Postprzez marcoos1 » 17 lis 2016, o 04:03

W poniedziałek kontaktowałem się z nimi przez ich kontakt (ale nie dodawałem ręcznie cashbacku). Niestety nic nie odpisali.
Dzisiaj wysłałem maila, bo musiałem czekać na zaksięgowanie w banku, żeby zrobić printscreena.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości