• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez boroch » 1 wrz 2017, o 09:17

pająk38 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na tej karcie masz mieć kasę.
Kupujesz walutę, wrzucasz ją na konto z kartą walutową i płacisz tą kartą przez PayPal (trzeba tą kartę podpiąć do konta PayPal).
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez pająk38 » 1 wrz 2017, o 09:20

Wirtualna działa na takiej zasadzie , konto mam w PLN a kartę w USD , zasilam kartę PLN i płacę np. na Ali . , bank pobiera kilka groszy za przewalutowanie.
I ta kartę dodałem do PayPal , na którym mam USD i czy będzie można zasilić taką kartę z salda PayPal .
pająk38
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 10:10
Lokalizacja: internet

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez piquadrat » 2 wrz 2017, o 13:46

Raczej nie przelejesz na nią kasy z salda paypal. W Polsce paypal umożliwia przelewanie środków z własnego salda tylko na rachunek PLN.
Nie wiem jak teraz ale jakiś czas temu samo dodanie karty walutowej do paypala nie załatwiało sprawy. Należało wtedy ustawić konto odpowiednio. Najlepiej zrobić to telefonicznie. Proponowałbym nie bawić się w szukanie tego na ich stronie i zcedować to na pracownika paypala. Chcesz płacić w USD z karty USD bez przewalutowania i mają Ci to załatwić, koniec. Rozmowa na 3 minuty.
piquadrat
AKTYWNY
 
Posty: 324
Dołączył(a): 16 lip 2015, o 20:29
Pochwały: 13
Telefon:: brak

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez pete67 » 2 wrz 2017, o 18:05

mi telefonicznie niby ustawili ale i tak z Revoluta pobrali funty a potem na dolary przeliczyli....
trzeba wejść w ustawienia tranzakcji i przestwić aby pobrali tak aby bank sobie sam przeliczał.
Miesiąc z hakiem policzyli mi 3.9zł. za $ słabo?
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez mag12 » 2 wrz 2017, o 18:10

W ustawieniach paypala: Ustawienia płatności -> Zarządzaj wstępnie zatwierdzonymi płatnościami-> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności -> Karta kredytowa MasterCard xxx Opcje przeliczania -> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego.
mag12
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 17:26
Pochwały: 5
Telefon:: sharp s2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez akir » 3 wrz 2017, o 07:23

mag12 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Sama ta opcja nie wystarczy, ja jeszcze dzwoniłem na infolinię. W 2 minuty gość załatwił, pobiera teraz tylko dolary z karty. Naciagnieto mnie tylko na akceptacji karty, inna kwota pobrana inna zwrócona

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez mag12 » 3 wrz 2017, o 07:51

U mnie wystarcza, mam podpięte 2 karty, jedną geting i drugą revolut. Przy płatnościach pilnuje z której PP przymierza się ściągać. Na razie wszystko w porządku, choć system PP ciągle próbuje :evil:
mag12
 
Posty: 83
Dołączył(a): 22 maja 2016, o 17:26
Pochwały: 5
Telefon:: sharp s2

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez FrogDR » 22 wrz 2017, o 23:19

Ja wlasnie dzisiaj dodawalem swiezo co otrzymana karte dolarowa z kantora aliora do Paypala. Karte uprzednio doladowalem 5$ bo czytalem ze PP moze kontrolnie chciec cos pobrac...Dodalem przez www i zadzwonilem dla pewnosci na infolinie zapytac czy wszystko bedzie dobrze przeliczane w dolarach tak jak chce. Gosc powiedzial ze dobrze ze zadzwonilem bo niby system powinien wykrywac walute karty ale czasami zdarza sie, ze jak karta jest z Polskich bankow to uznaje ze zlotowki. Dlatego ustawil na DOLARY dla pewnosci i powiedzial ze teraz juz napewno bedzie GIT.. Szybko polaczylo z konsultantem i szybka mila rozmowa takze jak ktos nie jest pewny o smialo mozna zadzwonic.
FrogDR
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 23:13
Telefon:: Sony Z3C

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez piechucki » 23 wrz 2017, o 07:46

To dla pewności sprawdź kwotę i walutę przy pierwszej płatności, bo też tak miałem, a okazało się, że jednak system nie zatrybił i przeliczało dolary na złotówki i znów na dolary ... Ale po interwencji poprawione i już było ok.
piechucki
AKTYWNY
 
Posty: 268
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 07:40
Pochwały: 18
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez FrogDR » 23 wrz 2017, o 08:57

Sprawdzę sprawdze. Pierwszy y zakup zrobie testowy jakąś pierdołke za kilka dolców i zobaczymy jak wyjdzie.
FrogDR
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 23:13
Telefon:: Sony Z3C

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez existe » 6 paź 2017, o 19:59

Prosilbym o porade w sprawie platnosci paypal - nie w usd - ale walutowo
Chce cos sprzedac i zglosil mi sie kupiec, oferuje mi platnosc przez paypal
Czy taka forma zaplaty dla sprzedajacego jest pewna ? a czemu pytam, bo cos mi sie obilo, ze mozna dokonac oszustwa polegajacego, na anulowaniu tranzakcji przez kupujacego
Oczywiscie zakladam posiadanie trakingu przesylki - wlasciwie tyle
Co sadzicie ? jesli moge zapytac :-)
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jan1994 » 6 paź 2017, o 21:26

Co my sądzimy jest mało ważne, proponuję przejrzeć regulaminy PayPal - jeśli będą jakieś niejasności trzeba do nich zadzwonić. Prawdopodobnie transakcję można anulować, ale kupujący musi odesłać towar do sprzedawcy. W PayPal jest bardzo dobra ochrona kupującego, jaka jest ochrona sprzedającego musisz doczytać w regulaminie.
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron