• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez fake4r » 3 lis 2016, o 11:29

Musisz mieć jakieś środki na karcie tak btw bo paypal pobiera chyba 1-2$. Karta oczywiście musi być aktywna i jakieś tam limity mają być ustawione.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Azael » 3 lis 2016, o 13:49

Kupiłem na geekbuying.com przedmiot za który zapłaciłem PayPalem. Od zamówienia minęło 2 miesiące. Ostatni status to opuszczenie Pudong miesiąc temu.
Czy mogę założyć spór na PayPal czy czekać aż będzie bliżej 90dni aby uznali?

Wysłane Thorem
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Dragan » 4 lis 2016, o 02:21

Dodałem sobie kartę Revolut na Paypalu. I teraz jest pytanie czy muszę ją potwierdzać ? Jest pewien kłopot co do tego, bo karta jest jakby w euro, dolarach i funtach, w sensie można mieć pieniądze w tych trzech walutach na niej. Ustawiłem na Paypalu w opcjach przeliczania waluty dla karty "Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego." Czy to wystarczy by było ok czy muszę coś zrobić ?
Dragan
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lut 2014, o 23:51
Telefon:: SE

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez DANN1 » 4 lis 2016, o 11:12

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

mam już środki, karta też jest aktywowana (pobrało 6USD za aktywacje?), gdzie zmienić limity? na stronie banku nie widze takiej opcji
DANN1
 
Posty: 0
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 10:48
Telefon:: Apple

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jfd » 10 lis 2016, o 17:49

Witam,
Sledze ten wątek, ale niestety nie wywnioskowałem ostatecznie kwestii, czy mając konto w paypal moge wyplacic pieniądze na kartę debetową na konto dolarowege bez przewalutowywania salda konta na złotówki ?

Dzieki !
jfd
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 22:26
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez fake4r » 10 lis 2016, o 17:57

Nie.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jfd » 10 lis 2016, o 18:16

Ktos pisal, ze jak podepnie sie karte debetową dolarową bezposrednio do konta dolarowego w paypal, to mozna wyplacic dolary na koncie bez przewalutowywania
jfd
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 22:26
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez fake4r » 10 lis 2016, o 18:27

Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jfd » 14 lis 2016, o 22:04

Slyszalem, ze mozna w Nest Banku zalozyc konto walutowe np. dolarowe i podobno da sie do paypala podpiąć wydaną do tego konta karte...i na nią wypłacić dolary bez przewalutowywania. Ciekawe czy to jest realne
jfd
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 22:26
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez TuptusiowaPanna » 14 lis 2016, o 22:12

Ja próbuję w tym Nest Banku założyć konto, ale ciągle są jakieś problemy. Miesiąc temu odrzucili mi przelew autoryzacyjny z niewiadomego powodu. Wczoraj spróbowałam założyć konto jeszcze raz. Przyszła na maila informacja o otwarciu konta (załączniki z umowami itd.) i informacja, że aby się zalogować muszę wpisać hasło, które przyszło SMSem na nr telefonu podany we wniosku. Problem w tym, że żaden SMS od nich nie doszedł. Na maila zero odpowiedzi.
Co do karty to tak, można ją podpiąć do Paypala. Jest to karta Visa.
TuptusiowaPanna
 
Posty: 29
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:43
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Pochwały: 1
Telefon:: Prestigio

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez jfd » 14 lis 2016, o 23:32

Dzieki za odpowiedz!

Reklamuja ten bank w TV ostatnio po kilkanascie razy dziennie.

Czy z Twoich informacji da sie wyplacic srodki z konta w PayPal w dolarach na konto dolarowe w NestBanku bez przewalutowywania ich po drodze na PLN?


Dzieki :)
jfd
 
Posty: 0
Dołączył(a): 14 paź 2016, o 22:26
Telefon:: samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez TuptusiowaPanna » 14 lis 2016, o 23:43

Nie wiem. Nie mam dużego doświadczenia z PayPalem ani na razie konta w dolarach, aby kombinować (sprawdzać różne możliwości).
TuptusiowaPanna
 
Posty: 29
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 21:43
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Pochwały: 1
Telefon:: Prestigio

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron