• Reklama

Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Odp: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez zelka » 18 mar 2014, o 00:15

Przy płatności w serwisie Pandawill nie było opcji, aby wybrać rozliczenia w fakturze sprzedającego. Zamawialem również ojcu RSST do e-papierosa na fasttech.com i opcja rozliczania podług faktury waluty sprzedającego była. Czy to coś zmienia?
Zamówiłem x7s w środę wieczorem (zaraz po ojcu rsst) i u niego jest już zmiana, że wyślą 18.03, a u moim bez zmian. Dodam, że zaznaczyłem opcję przesyłki TNT. Pieniążki z karty zostały pobrane, transakcja na PayPal widnieje jako zakończona.
Pozdrawiam
Adrian
zelka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 21:23
Telefon:: Oneplus One
ROM: CM11S

Reklama

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez mruczek66 » 7 maja 2014, o 17:11

Mając złotówki na paypal a chcąc zapłacić 200 usd za fona,to ile będzie mnie to kosztowało górką ? Nie robiąc rzadnych kombinacji.
Avatar użytkownika
mruczek66
AKTYWNY
 
Posty: 366
Dołączył(a): 4 maja 2014, o 14:21
Lokalizacja: koszalin
Pochwały: 4
Telefon:: poco3x

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Kyrtap » 7 maja 2014, o 17:34

Ok. 3,20 zł za jednego dolara zapłacisz.
Zaloguj się do PayPala i przelicz - jest tam taka opcja, nazywa się chyba kalkulator czy przelicznik walut.

SGS III i9300 - Tapatalk
Kyrtap
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2 lut 2014, o 17:29
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez ddr » 7 maja 2014, o 20:00

Dodam, że obecnie nieźle pokiełbasili zakładanie konta w tej usłudze bankowej T-Mobile. Pierwsza odpowiedź jaką dostałem to było to, że muszę posiadać telefon w sieci T-Mobile użytkowane minimum miesiąc. Po krótkiej argumentacji Pani z obsługi spróbowała na siłę wcisnąć moje dane do systemu, ale wyskoczył "Błąd: 10000, proszę skontaktować się z serwisem.".

Na zapas już podłączyłem konto bankowe do PayPala, jeżeli kolejna próba rejestracji w T-Mobile przez internet się nie powiedzie to będę zmuszony do przewalutowania na PayPalu. Z tym, że smutno mi będzie jeśli naliczą VAT :/.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez cienki90 » 27 maja 2014, o 14:06

Pytanko:
Mam dolary na paypalu (zwrot za nieudaną transakcję), czy jest możliwość przelania ich na kartę walutową (alior sync) bez przewalutowania?
cienki90
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 sty 2014, o 20:33
Telefon:: SE neo V

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marx » 27 maja 2014, o 19:57

raczej nie ma takiej możliwości, gdybyś przed zakupem podpiął kartę to byś nic nie stracił nawet na zwrocie.
marx
Administrator
 
Posty: 12484
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez cienki90 » 27 maja 2014, o 21:38

Źle trochę napisałem ;p kasa została wysłana od sprzedawcy. Karta była podpięta przy kupowaniu, kasa teraz przyleci mi na konto czy na paypala?
cienki90
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 sty 2014, o 20:33
Telefon:: SE neo V

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marx » 27 maja 2014, o 21:57

powinna na konto
marx
Administrator
 
Posty: 12484
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez cienki90 » 28 maja 2014, o 00:48

To fajnie :) dzięki za odpowiedź
cienki90
 
Posty: 17
Dołączył(a): 3 sty 2014, o 20:33
Telefon:: SE neo V

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez basa » 19 cze 2014, o 11:06

Jako że znajomy chce zakupić telefon w chinskim sklepie i używa Paypala poprosil mnie o rade a nie chce mu przekazac blednych informacji wiec wole sie upewnic na forum tych ktorzy maja wieksze doswiadczenie w temacie platnosci paypalem. Przedstawie sytuacje:

Znajomy ma konto PayPal do niego podpiety numer bankowy w zlotowkach i ustawiione PLN jako podstawowa platnosc.
Nie chciałby przealutowywac zlotowek wiec poprosilmnie abym mu pozyczyl dolary przelewajac je na konto paypal. I tu pytanie
Zakladam ze przelalem mu dolary wiec bedzie mial je widoczne jako dostepne na swoim koncie np 200$ ale rachunek paypal jest w zlotowkach podpietych pod konto. Wiec teraz jak zlozy zamowienie i wybierze platnosc paypal i zaplaci np 150$
to sciagnie mu z rachunku w zlotowkach czy wezmie z tych dolarów co ma na koncie wrzucone ?
I pytanie drugie czy jak mu przesle te dolary to mu czasem nie przewalutuje i nie dostanie ich w złotówkach ?
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez marx » 19 cze 2014, o 12:34

no moje oko to straci bardzo, twój przelew na paypala może już zostać obskubany,
następnie dolary zostaną przeliczone na złotówki po ich kursie.
Ale mogę się mylić.
marx
Administrator
 
Posty: 12484
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Paypal - płatność w dolarach bez przewalutowania

Postprzez Dark22 » 1 lip 2014, o 14:40

Mam pytanie nie orientujecie się czy w identyczny sposób bez przewalutowania da się to zrobić ale w walucie euro, towar kupowany na niemieckim ebayu?

karta walutowa euro w alior bank, paypal glowna waluta rozliczeniowa w euro, zasilanie karty w euro i przy platnosci z ebay paypal zaznaczenie aby rozliczalo w walucie sprzedawcy oraz pobralo pieniadze z karty ?

Dzieki za odp, pozdrawiam.
Dark22
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lip 2014, o 14:33
Telefon:: Sony Xperia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama