• Reklama

[POMOCY] Opłata

Rozmowy na wszystkie tematy

[POMOCY] Opłata

Postprzez Figus » 19 cze 2016, o 21:58

Witam, z gory mowie ze jestem totalnie zielony w sprawach zakupow na ali oraz w sprawach zwiazanych z bankami itp itd dlatego chcialbym dowiedziec sie pewnej rzeczy, na ktora mimo miliona poradnikow nie potrafie z jakiegos powodu znalezc odpowiedzi i licze na to ze ktos z was bedzie na tyle mily ze mi pomoze i ladnie wyjasni. Mianowicie chodzi o to ze chcialbym dokonac pierwszego zakupu na ali natomiast nie wiem z jakimi kosztami bedzie sie to wiazalo, gdyz nie mam tych kont na tmobile, w mbanku itd. Jedyna opcja jaka posiadam jest konto ING Direct z tym calym MasterCard i Visa. I tutaj wlasnie pojawia sie moje pytanie, Jakie poniose dodatkowe koszta jezeli posiadam takie konto j.w. wybierajac jako forme zaplaty VISA w tym przyapdku? Mam nadzieje ze wkoncu uda mi sie dzieki Wam znalezc odpowiedz :)
Figus
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lut 2015, o 21:35
Telefon:: SONY

Reklama

Re: [POMOCY] Opłata

Postprzez blue_voyager » 19 cze 2016, o 22:00

jak-placic-na-aliexpress-t2154.html

paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html

najczesciej-zadawane-pytania-przy-kupowaniu-pelen-proces-t5175.html

A o konkretny koszt przewalutowania najlepiej zapytaj w swoim banku. Bo tu to raczej mało kto przewalutowuje. Nie opłaca się.

Edit A jak nie masz konta walutowego, to płać przez Przelewy24, taniej.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [POMOCY] Opłata

Postprzez Figus » 19 cze 2016, o 22:14

Dzieki wielkie za odpowiedz. W linki ktore wyslales wchodzilem X razy i probowalem cos znalezc ale nie potrafilem znalezc i wywnioskowac tez odpowiedzi na moje konkretne pytanie :P
Zapytam w banku w takim razie
A jeszcze pytanie co do tej opcji "Przelewy24". Ona zostala wprowadzona dla kazdego uzytkownika? Bo znalazlem jedna stronke gdzie bylo o tej nowej formie wspominane ale bylo tam tez napisane ze nie jest ona dostepna dla wszystkich, dlatego tez myslalem ze ja takiej nie mam, gdyz mam swiezo zrobione konto na Ali, no i pozatym w "Help/Payments Methods" takiej opcji nie ma wymienionej. No i w w.w. linkach tez o niej nic nie widze :/ I koszty jakie ponosze przy tej opcji, to jedynie koszt przewalutowania po kursie jaki ma ustalony serwis Przelewy24 ?
Figus
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lut 2015, o 21:35
Telefon:: SONY

Re: [POMOCY] Opłata

Postprzez blue_voyager » 19 cze 2016, o 22:17

Tak. I każdy może tak płacić.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama