• Reklama

Opinie o Banggood

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Re: Opinie o Banggood

Postprzez ar2rc » 29 mar 2017, o 11:22

To lepiej nie zaczynajcie z innymi sklepami bo będzie tylko gorzej. Popieram kolegów... Żeby tak alledrogo funkcjonowało jak banggood.
ar2rc
AKTYWNY
 
Posty: 300
Dołączył(a): 14 mar 2014, o 13:43
Pochwały: 4
Telefon:: sgs4
ROM: omega

Reklama

Re: Opinie o Banggood

Postprzez TediPower » 29 mar 2017, o 12:13

Ale to jest wiadome chcesz dobry sprzęt gwarancję szybką zapłać 2x więcej w biedronce i będziesz miał problem z głowy. Poczytaj tematy o problemach ludzi na tym forum. A będziesz szczęśliwy że ci jeszcze odpisują. Zobacz co ludzie mają na AliExpress za problemy. Ja pamiętam jak miałem problemu w zwykłym sklepie gdzie DVD zepsuło się po 3h od zakupu. Nowy sprzęt chcieli oddać na GW i miałem czekać 2 miesiące i nie mogłem gościa przekonać że zwracam sprzęt bo nie działa i chce kasę albo inne DVD innej marki.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Flyagaric » 29 mar 2017, o 13:59

Victor napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co to za naiwna wypowiedź jest?
Wszystkie wypowiedzi na forum i w poradnikach mówią wprost, że serwis gwarancyjny w Chinach wymaga cierpliwości i zwykle trwa miesiącami, oraz obarczone jest ryzykiem po okresie ochrony PayPal, więc na czym dokładnie polega twoje zaskoczenie?
Daj updejt za jakiś czas, bo sam jestem ciekaw jak z tego wybrną. Nie masz wyjścia - musisz czekać.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Opinie o Banggood

Postprzez TomekC96 » 30 mar 2017, o 19:45

to dla odmiany dobrze o sklepie: zakupiony towar dotarł szybko i jest bez zarzutu. Na wiadomości odpisują ale uwaga bo mi skrzynka odpowiedzi wrzuciła do spamu.
TomekC96
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 lut 2017, o 19:44
Telefon:: samsung
ROM: ?

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Tommi » 13 kwi 2017, o 23:40

Czym się różni przesyłka Air Parcel Register od Priority Direct Mail tylko czasem dostarczenia? Czy któryś z tych rodzajów wysyłki jest bardziej ''narażony'' na zatrzymanie w UC?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Opinie o Banggood

Postprzez FloorChuck » 14 kwi 2017, o 22:48

@Tommi ponoć tylko różnią się czasem dostawy, a prawdopodobieństwo VATu jest takie samo. Sam zamówiłem telefon tydzień temu Priority Direct Mailem i na razie czekam na rozwój wydarzeń :) dziś w trackingu pojawiło się, że paczuszka dotarła do Holandii :)
FloorChuck
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 23:44
Telefon:: Mi5S
ROM: Global 8.0.3

Re: Opinie o Banggood

Postprzez Tommi » 15 kwi 2017, o 01:48

Ok, czyli lepiej dopłacić te parę groszy i będzie towar szybciej. Mam jeszcze pytanie czy zamawiając z BG dostawaliście przejściówkę do ładowarki na standard EU ? Czy trzeba sobie ja zamówić dodatkowo we własnym zakresie ? Teraz w sumie zwróciłem uwagę, że przy kilku modelach xiaomi które mnie interesują (Mi5,Mi5s,Redmi Pro, Redmi 4A) jest taki dopisek
Note: This phone does not include the adapter plug.
Jeśli faktycznie wysyłają bez przejściówki to pewnie dodatkowo zwiększa to ryzyko nie przejścia kontroli CE jak je wezmą na warsztat....
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Opinie o Banggood

Postprzez matthan » 15 kwi 2017, o 12:47

Cześć!
Jestem super zadowolony ze sklepu. Płatność w PLN, bardzo szybko dotarła do mnie paczuszka, około 2 tyg, super promocje na telefony.( zamówienie w piątek po południu - paczka była u mnie we wtorek 2 tygodnie później, czyli 12 dni roboczych)

Myślę, że dobrym (ale zupełnie przypadkowym) pomysłem, było zamówienie przed świętami( wielość paczek podejrzewam powoduje mniejsze prawdopodobieństwo zatrzymania do oclenia)

Ja wybrałem transport "Priority Direct Mailem".


Osobiście polecam myślę, że jeszcze skorzystam z tego sklepu...
Avatar użytkownika
matthan
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 13:25
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Opinie o Banggood

Postprzez czujek22 » 17 kwi 2017, o 18:38

Witam . Mam pytanie:
Kupuję Xiaomi Mi5 z przesyłką Priority Direct Mail, płatność Paypalem. W jakim czasie telefon może przyjść i co w sytuacji, gdyby paczka zaginęła albo innym cudem nie dotarła ?
czujek22
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 13:47
Telefon:: Xperia S

Re: Opinie o Banggood

Postprzez matthan » 22 kwi 2017, o 15:49

Jak zamówisz, to czekaj minimum 2-3 tyg. i nie martw się resztą. Jak będzie coś nie tak to będziesz widział w trakingu.
Avatar użytkownika
matthan
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2017, o 13:25
Pochwały: 1
Telefon:: LG

Re: Opinie o Banggood

Postprzez bandito » 22 kwi 2017, o 20:29

Witam
Pare dni temu były oferty 'snap-up'
Upolowałem myszkę i opaskę.
Mysz wysłana mam tracking ale opaska lipa.
Z tego linka - ile czekać na jakąś odpowiedź ? pytałem w czwartek i piątek i nic nie odpisują ? - ktoś też coś tam upolował ?
http://www.banggood.com/OLED-Blood-Pres ... 03670.html

pozdrawiam
Krzysiek
bandito
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 paź 2016, o 16:54
Pochwały: 1
Telefon:: 502149819

Re: Opinie o Banggood

Postprzez FloorChuck » 25 kwi 2017, o 12:07

Witam wszystkich,
Dzisiaj dotarła przesyłka, w której był MI5S, zamówione 18 dni temu, ale obietnicy dotrzymali bo wypada 12 dzień roboczy :D zamówione PDM, jak wiadomo szło PostNL i żadnego VATu, nawet nie był wrzucony w Warszawie na kontrolę celną, po 3 dniach wylądował na UP w moim mieście :) jak najbardziej polecam zakupy u nich!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
FloorChuck
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 mar 2017, o 23:44
Telefon:: Mi5S
ROM: Global 8.0.3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banggood.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama