• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:29

Nowości Nowości dla Xiaomi

Mapa strony Xiaomi » Dział : Xiaomi

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Kiedy Redmi note 7?

Myślę nad zmianą mojego Redminote 4 na coś innego, myślę oczywiście o Redmi note 5 albo 6 PRO, ale czy przypadkiem lada moment nie wyjdzie redmi note 7? Czy ktoś coś o tym wie?
Czytaj więcej : Kiedy Redmi note 7? | Wyświetlone : 10111 | Odpowiedzi : 48


xiaomi redmi note 5

Witam,kto jest posiadaczem redmi note 5? warto kupic note 5 majac note 4?? jakie sa wasze wrażenia??
Czytaj więcej : xiaomi redmi note 5 | Wyświetlone : 6473 | Odpowiedzi : 23


Redmi note 4X, wyswietlacz after market lub dobry zamiennik

Witam!

Potrzebuję nowego wyświetlacza do Xiaomi redmi note 4X, boję sie troche aukcji z alledrogo, nie chce trafic na odrzut z produkcji, może ktos cos polecieć żeby w miare szybko wymienić? Ew. Ma może ktos na sprzedaż?
Czytaj więcej : Redmi note 4X, wyswietlacz after market lub dobry zamiennik | Wyświetlone : 2059 | Odpowiedzi : 0


SMS bez polskich znaków

Dzień dobry. Czy ktoś wie jak wyłączyć polskie znaki z wysyłanych wiadomości sms na a2 lite?
Czytaj więcej : SMS bez polskich znaków | Wyświetlone : 2108 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi za ok 800zł

Które xiaomi w tej półce cenowej jest najlepsze A2 lite, note 5 czy 6?
Czytaj więcej : Xiaomi za ok 800zł | Wyświetlone : 3501 | Odpowiedzi : 9


Xiaomi do 1100zł

Witam szukam jakiegoś xiaomi bo moje poprzednie już pada mowa o mi5 mam ją bez mała dwa lata i bateria trzyma z 5-6h oszczędnej pracy .Chciałbym coś teraz głównie z dobrą i wytrzymałą baterią rozważam głownie xiaomi ale jeśli ktoś mam coś ciekawego w tych granicach proszę o propozycję :D
Cena to max jaki chcę wydać .Głównie bateria ale nie pogardzę też dobrym aparatem .
Czytaj więcej : Xiaomi do 1100zł | Wyświetlone : 3280 | Odpowiedzi : 6


Redmi note 5 problem z wifi

Mam problem ze swoim redmi note 5 4/64. Nie wyszukuje żadnej sieci wifi. Wygląda to tak jakby moduł wifi się zawieszał. Po udostępnieniu sieci z innego smartphona wyszukuje wszystkie wifi i można połączyć się z routerem, ale bez tej operacji jest ślepy i nic nie widzi.
Czytaj więcej : Redmi note 5 problem z wifi | Wyświetlone : 1874 | Odpowiedzi : 0


Jakie szkło do Redmi Note 5 Global

Witam! Jakie szkła polecacie do Redmi note 5? Interesuje mnie pełne szkło , bez tych wstawek czarnych u góry i na dole. Najlepiej jakby było z wyfrezowanymi otworami u góry a nie z wycięciem na całości ( na aparat itd.) może być z PL ub Chin .ktoś coś poleci?
Czytaj więcej : Jakie szkło do Redmi Note 5 Global | Wyświetlone : 2334 | Odpowiedzi : 6


Zbity wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 4

Witam posiadam Xiaomi Redmi Note 4 Global version 3Gb Ram/32GB Rom Snapdragon 625 5,5cala
Kupiony miesiąc temu w Euro Agd Rtv no i niestety już ma pęknięty wyświetlacz, dotyk działa.
Gdzie kupić wyświetlacz, najlepiej oryginał jak to rozpoznać, na allegro jest tego niby pełno i w różnych cenach.
Mile widziane linki do aukcji.
Czy wymiana jest trudna i lepiej to komuś zlecić?
Jestem z Bytomia jak ktoś chętny z okolicy na wymienić wyświetlacz w rozsądnej ...
Czytaj więcej : Zbity wyświetlacz Xiaomi Redmi Note 4 | Wyświetlone : 3115 | Odpowiedzi : 2


Xiaomi Mi8 Lite / Pro - temat ogólny

Dzisiaj pokazano nowe modele Mi8.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Czytaj więcej : Xiaomi Mi8 Lite / Pro - temat ogólny | Wyświetlone : 3227 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama