• Reklama

Teraz jest 9 maja 2024, o 02:00

Nowości Nowości dla Nowości i warte uwagi telefony z Chin

Mapa strony Nowości i warte uwagi telefony z Chin » Dział : Nowości i warte uwagi telefony z Chin

Nowości i ciekawe propozycje z chińskiego rynku telefonów komórkowych

Lenovo K3 Lemon za 97$

Obrazek

Dziś Lenovo nieoficjalnie zaprezentowało nowy średnio budżetowy smartfon Lenovo K3 "Music Lemon". Telefon otrzymał układ Waves MaxxAudio, który ma polepszyć jakość muzyki na słuchawkach.
Specyfikacja telefonu prezentuje się interesująco, gdyż w obudowie o wymiarach 141 x 70.5 x 7.9mm zamknięto Snapdragona 410 z modułem LTE, baterię 2300 mAh, 1 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Ponadto zawiera także dwie kamery: przednią 2 i tylną 8 MP. ...
Czytaj więcej : Lenovo K3 Lemon za 97$ | Wyświetlone : 2947 | Odpowiedzi : 1


KOLINA K100+

Czy ktoś może zamawiał ten telefon? Parametry niesamowite,wyglądem zbliżony do Szajsfona 6,wszystko bajka i do tego taka cena!!!!
Czytaj więcej : KOLINA K100+ | Wyświetlone : 3270 | Odpowiedzi : 8


ZTE Q7 - klon chcący prześcignąć oryginał?

Dziś licenję TENAA otrzymał telefon ZTE Q7. Jego wygląd zbliżony do iphona 6 a co za tym idzie i do Dakele 3 zapewne jest nieprzypadkowy.

Obrazek

A oto jak wygląda jego specyfikacja: wyświetlacz 5,5 cala i 720p, snapdragon taktowany na 1.5 GHz , 2 GB RAM i 16GB ROM z możliwością użycia karty do 32GB. Dla fanów selfie 3MP kamerka a aparat główny to 8MP. System operacyjny to Android 4.4.4
Na ujawnienie ceny musimy jeszcze ...
Czytaj więcej : ZTE Q7 - klon chcący prześcignąć oryginał? | Wyświetlone : 2180 | Odpowiedzi : 1


Smartfony marki Avatar

Witam, zakupiłem właśnie taki oto wynalazek http://allegro.pl/avatar-octa-core-gps-13mp-hit-8gb-qhd-ips-i4861835905.html

Na początku byłem nastawiony sceptycznie więc zadzwoniłem pod numer podany w aukcji. Pan powiedział że smartfony (chyba wszystkie modele) są produkowane dla nich w fabrykach Lenovo, i że są młodą Polską marką na dorobku - chcą się zrobić na drugiego Overmaxa itp. :)

Mój sceptycyzm wzbudziło to, że na innych aukcjach w tej samej cenie mają smartfony wyglądające tak samo ale o gorszych parametrach - 1GB RAM i ...
Czytaj więcej : Smartfony marki Avatar | Wyświetlone : 4181 | Odpowiedzi : 11


M-HORSE S80 - 5", MTK6582, 1/8GB, KitKat 4.4 w cenie $89

Trafiłem na ciekawy smartfon M-HORSE S80.

Ciekawa opcja dla kogoś, kto szuka smartfona nie drogiego a wydajnego.
Jego cena wynosi $88.99 na Pandawill: http://www.pandawill.com/mhorse-s80-sma ... 96082.html

Co ciekawe jego specyfikacja wygląda całkiem dobrze, zwłaszcza w tej cenie chyba ciężko znaleźć coś lepszego. Procesor MTK6582 czterordzeniowy, 1GB pamięci RAM, 8GB pamięci ROM, ekran 5", bateria 2000mAh. Co prawda nie obsługuje WCDMA900 i rozdzielczość ekranu to tylko WVGA, no ale w ...
Czytaj więcej : M-HORSE S80 - 5", MTK6582, 1/8GB, KitKat 4.4 w cenie $89 | Wyświetlone : 1929 | Odpowiedzi : 1


Gionee W900 smartfon z klapką

Gionee to marka znana nam choćby ze stworzenia jednego z najcieńszych telefonów Elife S5.1

Obrazek

Tym razem licencję TENAA otrzymał właśnie smartfon z dwoma 4 calowymi ekranami. Co najbardziej zaskakuje to fakt że jest to słuchawka składana.
Obrazek

Z pewnością przyciągnie to fanów klasycznych komórek dając im jednocześnie wszystkie zalety smartfona.
Według informacji umieszczonej na stronie TENAA specyfikacja prezentuje się następująco: cztero-rdzeniowy procesor taktowany na 1.5GHz, 2GB RAM-u, 16GB pamięci wbudowanej +slot na kartę SD, ...
Czytaj więcej : Gionee W900 smartfon z klapką | Wyświetlone : 1967 | Odpowiedzi : 1


JiaYu S3

JiaYu na najbliższe tygodnie zapowiada premierę swojego najnowszego flagowego modelu S3.
Będzie to smartfon wyposażony w najnowszy 64 bitowy wyrób Mediateka mający zapewnić niższe zużycie energii.
Cena szacowana to 280-300 USD.

Co ciekawe, JiaYU otwarcie przyznaje że produkty Mediateka cierpią na poważny mankament-słabą pracę GPS.
W celu zniwelowania tego problemu prowadzone są testy z różnorodnymi antenami wykonanymi w technologii LDS ( Laser Direct Structuring)

Obrazek Obrazek

Jest to technologia pozwalająca na stworzenie anten cieńszych i ...
Czytaj więcej : JiaYu S3 | Wyświetlone : 2952 | Odpowiedzi : 0


Zeaplus M4 za 99$

Nie widziałem tematu o tym telefonie na forum, wyszukiwarka też nic nie znalazła.

Nowa marka Zeaplus oferuje dotychczas 2 telefony, Zeaplus M4 (jak xiaomi mi4), który jest dostępny w przedsprzedaży i Zeaplus M6 (jak ajfon 6), którego jeszcze nie ma dostępnego.

Obrazek

Zeaplus M4

Ekran: 5cala HD JDI (GG 2nd),
SOC: popularny budżetowy MTK 6582 1,3 ghz
Ram: 1GB
Dual sim (micro)
Kamera tylnia: 8mpx f2,2; przednia 2 mpx
bateria 2500mAh
Wymiary: 139.6mm x 68.5mm ...
Czytaj więcej : Zeaplus M4 za 99$ | Wyświetlone : 1777 | Odpowiedzi : 0


Dakele powraca do gry?

Czy ktoś z Was pamięta smartfony Dakele?

Obrazek

Nie? Nieszkodzi, to producent raczej mało znany na arenie międzynarodowej, choć ma swoich fanów w chinach za sprawą używania do budowy swoich telefonów najlepszych podzespołów i przyciągającemu oko designowi.
Dakele zapowiada swój nowy produkt na okolice 3 grudnia.
Co nam zaoferuje? 5 calowy wyświetlacz pokryty szafirowym szkłem, 64bitowy procesor Mediateka, 3GB RAM-u,wsparcie technologii LTE. Dwa aparaty od Sony, przedni 8mp i tylny 13mp

Obrazek Obrazek
Obrazek


Najprawdopodobniej ...
Czytaj więcej : Dakele powraca do gry? | Wyświetlone : 2003 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi i Mediatek na rozdrożu

Według najnowszych informacji Mediatek, znany nam producent procesorów, zrezygnował z dalszej współpracy z Xiaomi.

Obrazek

Żadna z firm nie wydała jeszcze oficjalnego komentarza.
Wiadomo natomiast że Qualcomm zaoferował Xiaomi niższe ceny na swoje produkty w nadzieji na nawiązanie stałej współpracy.
Nam pozostaje czekać na rozwój sytuacji i mieć nadzieję że Xiaomi dalej będzie produkować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Źródło: gsmdome
Czytaj więcej : Xiaomi i Mediatek na rozdrożu | Wyświetlone : 1837 | Odpowiedzi : 4


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165147 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron