Teraz jest 17 maja 2024, o 06:18

Nowości Nowości dla Sprawy organizacyjne forum

Mapa strony Sprawy organizacyjne forum » Dział : Sprawy organizacyjne forum

Propozycje zmian na forum?

awaria forum telchina.pl w dniu 27.06.2013 14:00-19:30

czy coś wiadomo o dzisiejszej awarii może potrzeba wprawnego admina aby utrzymał to wszystko? :)
Czytaj więcej : awaria forum telchina.pl w dniu 27.06.2013 14:00-19:30 | Wyświetlone : 7729 | Odpowiedzi : 4


Ginące posty i tematy

Zauważyłem, że często giną posty oraz tematy. Na początku myślałem, że tylko moje, ale też innych. Czy to coś nie tak z forum czy admini tak gorliwie kasują?
Czytaj więcej : Ginące posty i tematy | Wyświetlone : 25670 | Odpowiedzi : 38


Wysyłanie PW

Nie mogę wysyłać PW, wszystkie lądują w wiadomościach do wysłania, a tam nie ma opcji wyślij.
Poza tym moje dwa posty o płatnościach zniknęły, może dlatego że dodadłem je dział przewodniki jak kupować. Gdzie dodawać posty o płatnościach jeżeli jest to dozwolone, bo może promujecie konta bankowe i karty z mbanku i alior (rozumiem jak tak).
Czytaj więcej : Wysyłanie PW | Wyświetlone : 2331 | Odpowiedzi : 2


Problem z kontem

Wczoraj założyłem konto i coś tam napisałem. Później zauważyłem, że mój post zniknął więc spróbowałem się zalogować ale moje konto nie istniało. Pomyślałem, że niepotrzebnie dałem link do aukcji i moje konto zostało usunięte przez to. Tak więc dzisiaj założyłem drugie konto i ponowiłem posta już bez linkowania. Po wylogowaniu się dzisiejszy post zniknął a pojawił się wczorajszy :mrgreen: wraz z możliwością logowania się na wczoraj założone ...
Czytaj więcej : Problem z kontem | Wyświetlone : 2967 | Odpowiedzi : 10


Sprzedaz produktów ( kopii iPhona)

Witam, czy na forum jest możliwa sprzedaż kopii iPhonow ? Z logiem apple ?
Czytaj więcej : Sprzedaz produktów ( kopii iPhona) | Wyświetlone : 2240 | Odpowiedzi : 1


Nieuczciwe działanie konkurencji forum

Na to forum z początkiem marca został nałożony filtr google który powoduje że telchina jest daleko w wynikach wyszukiwania google.

Jak się okazuje specjaliści z forum google twierdzą że to działanie konkurencji polegające na dodaniu telchina.pl do tzw SWLi czyli zabronionych przez google praktyk.

Filtr potrwa minimum miesiąc, ponadto będe musiał zainstalowac na forum dodatki broniące stronę przed takimi działaniami w przyszłości.

Ciekawi mnie komu tak bardzo przeszkadzamy ze próbuje się nas pozbyć ?

sprzedawcy ...
Czytaj więcej : Nieuczciwe działanie konkurencji forum | Wyświetlone : 11457 | Odpowiedzi : 18


Instalacja tapatalk

Czy możliwa jest instalacja tapatalka na tym forum? Z pewność dla wielu z nas poprawilo by to przegladanie forum.
Z góry dziękuję :)
Czytaj więcej : Instalacja tapatalk | Wyświetlone : 4453 | Odpowiedzi : 13


Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC

Witam wszystkich.
Zamierzam stworzyć nowe działy dla marek Jiayu, THL, ZOPO, UMI, Lenovo kolejność przypadkowa.
Jak ktoś takowy telefon posiada i chciał by pomóc zorganizować podforum - Zebrać podstawowe informacje o telefonie, poszukać softu do tego smartfona i przygotować jakąś łopatologiczną instrukcje jak zaktualizować androida, to ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

Chętnie też bym wyróżnił kogoś nickiem w wybranym kolorze lub nadał tytuł osobom które przygotują toturiale na temat androida, które są dostępne w necie tylko zrobić ...
Czytaj więcej : Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC | Wyświetlone : 2886 | Odpowiedzi : 7


Plan organizacja Forum ;)

Witam ;)

Co do organizacji to dobry dział ;)

Chciał bym zaproponować kilka zmian które można było By wprowadzić w życie :
Po:
1. Co sądzi administracja o Wprowadzeniu możliwości wypowiedzi osobom nie zarejestrowanym(Gościom) ? Taki gość mógł by się wypowiedzieć w działach technicznych ale nie zakładać nowych tematów.
Powód takiej propozycji:Nie każdy ma chęć na rejestracje a przegląda nasze forum mając taką opcję może wyrazić opinię a za czym idzie wzrośnie aktywność naszego forum. ...
Czytaj więcej : Plan organizacja Forum ;) | Wyświetlone : 7979 | Odpowiedzi : 5


Przerwa w dostępie do forum

kilkudniowa przerwa w dostępie do forum była spowodowana awarią serwera i w dalszej kolejności jego przenosinami z USA do polski
Czytaj więcej : Przerwa w dostępie do forum | Wyświetlone : 7977 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528