• Reklama

Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC

Propozycje zmian na forum?

Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC

Postprzez marx » 13 sty 2013, o 22:06

Witam wszystkich.
Zamierzam stworzyć nowe działy dla marek Jiayu, THL, ZOPO, UMI, Lenovo kolejność przypadkowa.
Jak ktoś takowy telefon posiada i chciał by pomóc zorganizować podforum - Zebrać podstawowe informacje o telefonie, poszukać softu do tego smartfona i przygotować jakąś łopatologiczną instrukcje jak zaktualizować androida, to ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

Chętnie też bym wyróżnił kogoś nickiem w wybranym kolorze lub nadał tytuł osobom które przygotują toturiale na temat androida, które są dostępne w necie tylko zrobić je pod kątem chińskich telefonów z MTK 657X
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Postprzez Trololo » 16 lut 2013, o 02:23

Witaj marxxx
Przepraszam że tutaj piszę ale proszę cię o 2 czynności które mógłbyś uczynić.
Po pierwsze przy rejestracji jest obowiązek podawania GG, lecz nie każdy go posiada np ja nie posiadam i co wtedy?
Nie mogę się zarejestrować?
Po drugie Twoje Forum się spamuje, jeżeli mógłbyś posegregować sekwencje,rozdziały to nie byłoby problemu.
Np nie macie tutaj rozdziału Pomoc lub Problemy...
Dlatego np ludzie odnośnie doradzania spamują to Forum.
Wiem że jestem świeżakiem na tym Forum, i się "rządzę" lecz ja również prowadziłem forum tylko że związane z grami komputerowymi :)
Np mój pierwszy post dotyczy pomocy, i nie wiedziałem gdzie go napisać więc napisałem w dziale dyskusja o telefonach...
No raczej tak to wyglądać nie powinno :P:P
Myślę iż dowiem się tutaj co nie co o Chińskich Telefonach
Dziękuję za uwagę i Pozdrawiam Cię Adminie
Trololo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 02:04
Lokalizacja: Nie wiem

Postprzez marx » 16 lut 2013, o 02:39

GG jest niezbędne jako element walki ze spambootami.
Co do działów to może stworę dział co kupić, a problemy rozwiązujemy w działach o danym telefonie.
Tu nie jest tak łatwo jak z innymi forami o telefonach ponieważ Chińczycy produkują dziesiątki modeli tym samym wyglądzie z nazwą numeryczną ale całkowicie od siebie różne w działaniu, sofcie, podzespołach.
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Postprzez Trololo » 17 lut 2013, o 14:48

a nie lepiej wprowadzić skrypt,po którym ludzie wpisują tylko danym kod z obrazków?
Pisałeś chcesz rozreklamować to Forum, ponieważ czytałem kilka twoich postów :):)
Więc fajnie by było gdyby ludzie mogli również logować się za pomocą facebooka.
I tak Spam Cię zalewa i tak ponieważ ludzie również tworzą spam, pytają prawie o jedno i to samo...
Więc ja poleciłbym Ci troszkę posortowanie tego Forum, Do rozdziałów/Podrozdziałów/sekcji(tematów)
Czyli np
Rozdział
Chiny/podrozdział Kultura,Biznes,Kraj,Prawo
Rozdział (u Ciebie się to nazywa Sprawy Organizacyjne Forum również mogłoby tak zostać)
Info/podrozdział Informacje, Zmiany na Forum,
Rozdział
Prośby/ Podrodział Sterowniki/Pomoc w wyborze telefonu/
Rozdział
Problemy/ Podrodział Gwrancja, Problemy Prawne, Usterki/ Oszuści
Rozdział
Poradniki/ Podrozdział Rootowanie/ Wgrywanie software.



Rozdział
Telefony Chińskie/ Podrozdział Dual Sim, Single Sim,Inne
w sekcjach dual sim wymieniasz najpopularniejsze 10 firm z dual simem.
A w sekcjach Single Sim wymieniasz również najpopularniejsze firmy np Huawei, ZTE, OPPO,Lenovo
A w sekcji Inne będą to inne firmy,oraz three sim card, quad sim cards


Rozdział Hydepark
Podrozdziały:
Komputer
Gry
Praca
Pasja

Pomyśl nad takim rozłożeniem Forum, ponieważ moi zdaniem to forum jest ok spoko ale jest zaspamowane i trochę za bardzo napaćkane.
Trololo
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 02:04
Lokalizacja: Nie wiem

Postprzez yerro » 3 maja 2013, o 14:23

Wstawiam to tutaj, ale nie chodzi o nowy dział, lecz o informowanie ludzi.
Przydałoby się, aby umieścić (np. w dziale o wysyłce telefonów) informację kiedy w Chinach są obchodzone święta.
Bo np. dopiero od sprzedawcy się dowiedziałem, że od 29.IV do 3.V jest przerwa w pracy.
yerro
 
Posty: 24
Dołączył(a): 3 maja 2013, o 14:17
Lokalizacja: inąd

Postprzez marx » 26 cze 2013, o 21:59

Jakie działy stworzyć, czy to ma być NEO, iOcean lub jaki jeszcze?
tak jak poprzednio, jak ktoś się czuje na siłach aby poprowadzić taki dział niech do mnie pisze.
dobrze by było jak by się w takim dziale znalazły instrukcje jak rotować słuchawkę i jakim softem i jakich sterownik ów użyć.
informacje często są dostępne na zagranicznych stronach, nalezy je tylko przystosować dla polaków.
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC

Postprzez neomod » 26 sie 2013, o 09:44

Witam. Widzę że stworzony został dział dla marki FAEA. Jest tylko jeden mały szczegół - zła nazwa działu, taka literówka (czeski błąd). Po za tym w dziale inne marki są 2 tematy o telefonach marki FAEA, można by je przenieść do nowego działu.
neomod
 
Posty: 67
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 18:22
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 1

Re: Nowe działy, pomoc w organizacji. ANDROID ABC

Postprzez marx » 26 sie 2013, o 10:09

ups :oops:
poprawione, dzięki.
marx
Administrator
 
Posty: 12526
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do Sprawy organizacyjne forum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron