• Reklama

Teraz jest 12 maja 2024, o 11:15

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

mobile phone i9082 mtk6517 potrzebuje rom!!

Witam.
Kupiłem clona samsunga , telefon działał lecz czasami świrował dotyk podczas wybierania połączenia i chciałem wgrać inny soft no i uwaliłem telefon teraz niemego znaleść odpowiedniego softa do niego ktoś pomoże??nie moge dodać zdjęcia bo wyskakuje że brak przestrzeni na dysku
oznaczenia jakie mam podane na telefonie to Samsung i9082 mtk 6517 black. telefon posiada dual sim bloototh i wifi
Pozdr
Czytaj więcej : mobile phone i9082 mtk6517 potrzebuje rom!! | Wyświetlone : 2836 | Odpowiedzi : 21


Root G4S KitKat 4.4

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak mogę zrootować mojego g4s, zflashowalem go juz do kitkata ale nie moge znalezc w internecie jak rootowac. Jestem troche laikiem wiec moze moglibyscie mi pomóc. Z góry dzięki i pozdrawiam.
Czytaj więcej : Root G4S KitKat 4.4 | Wyświetlone : 1543 | Odpowiedzi : 2


Co to za ROM / firmware - Jak go wgrać

Witam
Ucegliłam mój Sophone i6 plus 5.5''

Niestety w internecie nie mogę znaleźć odpowiedniego firmwaru.
Wgrywałam już kilkadziesiąt pod mój procesor.
Telefon albo nie wstaje albo ładuje się z "kreskami na wyświetlaczu.
Po załadowaniu nawet widać że system wstał bo działa dotyk ;-)
Nie wiedząc jak to ugryźć napisałam do sprzedawcy żeby wysłał mi soft do tego telefonu.
Wersja to V77 w menu pisało że jest to ...
Czytaj więcej : Co to za ROM / firmware - Jak go wgrać | Wyświetlone : 1998 | Odpowiedzi : 2


mode I9500

Witam
Mam taki problem a mianowicie chcialabym w swoim telefonie uaktualnic androida na minimum 4.3. Aktualnie moj telefon ma androida 4.2.3. Moze mi ktos pomoc jak mam to zrobic ? skad sciagnac ? no i czy w ogole sie da...
Czytaj więcej : mode I9500 | Wyświetlone : 1506 | Odpowiedzi : 0


Rom do Zte v5 Red Bull(2gb)

Witam jestem od niedawna posiadaczem tej słuchawki i chciałbym zmienić rom ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Gdzie znalezc Cyanogenmoda i jak go wgrać? Proszę o pomoc :)
Czytaj więcej : Rom do Zte v5 Red Bull(2gb) | Wyświetlone : 1746 | Odpowiedzi : 1


MTK6582 MTK6589 MTK6592 ROOT w ThL T6 Pro

Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeżeli nie prosze przenieść mój temat do odpowiedniego. Zakupiłem na Gearbest ThL T6 Pro, będę chciał go zrootować, czy mogę do tego użyć następującej aplikacji? Nigdy tego nie robiłem, a nie chce uceglić nowego telefonu

http://www.chinaphonearena.com/forum/Th ... 7-MTK6589T
Czytaj więcej : MTK6582 MTK6589 MTK6592 ROOT w ThL T6 Pro | Wyświetlone : 2184 | Odpowiedzi : 10


MANN ZUG 3 Plus - nowsze ROMy?

Widział ktoś gdzieś jakieś (jakiekolwiek) ROMy do MANN ZUG 3 Plus (wersja z 1GB RAM)?
Czytaj więcej : MANN ZUG 3 Plus - nowsze ROMy? | Wyświetlone : 1371 | Odpowiedzi : 0


Roaming Warning.

Witam
Czy ktoś pomoże w tym temacie?
Spoiler:



Pozdrawiam
Czytaj więcej : Roaming Warning. | Wyświetlone : 2637 | Odpowiedzi : 18


[Xposed] Xposed Preference Injector

Xposed Preference Injector - kolejny ciekawy moduł dla Xposed, dodaje on w ustawieniach sekcję z zainstalowanymi modułami Xposed.
Testowane na G4S 4.4.3. SPAOSP - działa.

Link do repo xposed: http://repo.xposed.info/module/com.moha ... ceinjector
Można również pobrać z poziomu aplikacji.

Obrazek
Czytaj więcej : [Xposed] Xposed Preference Injector | Wyświetlone : 1432 | Odpowiedzi : 1


[Xposed] AppOpsXposed - zmiana uprawnień aplikacji

AppOpsXposed - jest to moduł do Xposed pozwalający na kontrolę uprawnień każdej zainstalowanej aplikacji w smartfonie. Dla mnie przydatne narzędzie.
Testowane na Jiayu G4S 4.4.3 SPAOSP - działa.

Link do Repo Xposed: http://repo.xposed.info/module/at.jclehner.appopsxposed
Można pobrać również w aplikacji Xposed Installer.

Obrazek
Czytaj więcej : [Xposed] AppOpsXposed - zmiana uprawnień aplikacji | Wyświetlone : 1785 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama