• Reklama

Dofinansowanie do pompy ciepła, przegląd programów

Rozmowy na wszystkie tematy

Dofinansowanie do pompy ciepła, przegląd programów

Postprzez marx » 15 paź 2022, o 21:43

Przegląd dotacji na pompy ciepła.
https://www.youtube.com/watch?v=A-eCF-2xe6I

Koszty ogrzewania naszych domów wzrosną niezależnie od używanego rodzaju ogrzewania i będą ogromnym obciążeniem dla domowych budżetów. Wielu z nas poszukuje możliwie najtańszego ogrzewania. Jednak zmiana źródła ciepła jest zazwyczaj kosztowna. Jednak jest wiele różnych dofinansowań, o których wielu z nas nawet nie słyszało.
Właściciele domów mogą ubiegać się o dotacje sięgające blisko 200 tys. zł!! Dziś porównamy roczny koszt ogrzewania domu o powierzchni 150 m2 w zależności od rodzaju paliwa oraz zapotrzebowania na ciepło.
Dowiemy się też z jakich źródeł można dostać dofinansowanie na pompy ciepła.
Oglądajcie do końca bo można wiele zyskać.
marx
Administrator
 
Posty: 12524
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Dofinansowanie do pompy ciepła, przegląd programów

Postprzez Kindia » 9 lis 2022, o 12:41

Słyszałam całkiem sporo jeśli chodzi o różnego rodzaju dofinansowania, oczywiście największą popularnością cieszy się fotowoltaika, ale węgiel czy pompy ciepła też ostatnio są coraz bardziej dofinansowywane. Z tego co zauważyłam w filmiku to naprawdę warto zainteresować się tym tematem, bo można sporo zaoszczędzić, choć oczywiście warto też policzyć sobie ile będzie trzeba wydać jeśli chodzi o późniejsze koszty ogrzewania, co jest przecież kluczowe. Jestem zdania, że warto zainteresować się tymi dofinansowaniami ;)
Kindia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2022, o 13:16
Telefon:: Xiaomi

Re: Dofinansowanie do pompy ciepła, przegląd programów

Postprzez marx » 10 lis 2022, o 18:27

Ogrzewanie pompami ciepła jest obecnie najtańsze, później ogrzewanie drewnem itd.
marx
Administrator
 
Posty: 12524
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron