• Reklama

Teraz jest 10 maja 2024, o 16:04

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Neo N003 romy wersja 1 gb

Z racji tego, że nigdy nie wgrywałem romów mam prośbę , gdzie to mogę pobrać i jak to zrobić??
Czytaj więcej : Neo N003 romy wersja 1 gb | Wyświetlone : 1028 | Odpowiedzi : 0


Wybór ROMu dla Lenovo A850

Witam! Czy moglibyście polecić mi jakiś ROM dla tego telefonu? Czy jest jakiś z językiem polskim? Znalazłem tylko takie: http://www.needrom.com/?s=A850&sa=search&scat=14 który najlepszy? Jak macie jakieś inne to podajcie :)
Czytaj więcej : Wybór ROMu dla Lenovo A850 | Wyświetlone : 1763 | Odpowiedzi : 3


[pytanie]rootowanie MTK6589

Witam jak wykonać rootowanie MTK6589 W S4 http://www.aliexpress.com/item/Smart-sc ... 01578.html ??? I co daje te roorowanie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi

////edit by ryyyyiu/////
Czytaj więcej : [pytanie]rootowanie MTK6589 | Wyświetlone : 1629 | Odpowiedzi : 2


Rom do China Samsung S4 i kilka innych

Witam, jakiś czas temu kupiłem sobie telefonik na aliexpress. Chiński Samsung s4.
Dziś postanowiłem, że zrobię root i zrobiłem tylko podczas robienia musiałem z menu serwisowego wybrać restore systemu, po co chwilę wyskakiwało touchwiz został zatrzymany. Po zrobieniu przywrócenia, telefon nie jest taki sam jak był. Brakuje mi tapet, przejść między oknami, blokowania ekranu, i dolnego menu tam gdzie jest telefon, kontakty, menu, sms, internet. Chciałbym aby telefon wyglądał tak jak wcześniej i aby był ...
Czytaj więcej : Rom do China Samsung S4 i kilka innych | Wyświetlone : 9480 | Odpowiedzi : 74


Bambook ROM POMOCY

Witam mam BamBook S1 i mam taki problem ze wogole nie mam Google Play np niby telefon jest po Polsku ale jest pełno chinskich programow. Czy moge wgrać nowego Roma jezeli tak to jaki zeby telefon był cały po polsku i pozbyc sie tych chinskich programow?? Na necie widziałem fimik jak i co ale niestety jest po chiszpańsku wiec lipa Prosze o POMOC ;(
Czytaj więcej : Bambook ROM POMOCY | Wyświetlone : 1074 | Odpowiedzi : 3


Prośba o zrobienie Zipa Stock roma 130802 pod Cwm

Witam wszystkich

Otóż ma prośbę jak w temacie czy ktoś z was mógłby zrobić paczkę czystego stock romu dla thl w100 bo nie mam dostępu do kompa a na necie szukałem ale jest lipa

Czy znalazłby się jakiś programista który by mnie poratował ?
Czytaj więcej : Prośba o zrobienie Zipa Stock roma 130802 pod Cwm | Wyświetlone : 1417 | Odpowiedzi : 1


ZTE U970 JAK WGRAC NOWY ROM

Witam
Zakupiłem telefon ZTE U970
Tam jest procesor Nvidia Tegra 250 T20 , 1,2GHz , 512 RAM
To jest inna wersja telefonu V970 z dual sim na MTK
Czy może zna ktoś sposób aby zrobić ROOT?
Nigdzie nie mogę znaleźć pomocy
ROM mam tylko tylko jak telefon odblokować
Czytaj więcej : ZTE U970 JAK WGRAC NOWY ROM | Wyświetlone : 1103 | Odpowiedzi : 0


Bambook S1

Nigdy sam nie grzebałem w telefonie ale teraz jestem zmuszony zmienić ROM, wprawdzie jest wgrany język polski ale blokuje instalacje wszelkich nakładek .. masakra
I tu mam problem - co mogę do niego wgrać no i czym. Jeśli chce się komuś rozwiązać mój problem będę bardzo wdzięczny :)
tu link do słuchwki: http://www.aliexpress.com/snapshot/255286736.html

pozdrawiam,
Czytaj więcej : Bambook S1 | Wyświetlone : 1066 | Odpowiedzi : 0


Haier W910 ROM 4.1.2

Witam.
Jako, że udało mi się wgrać ten ROM i wszystko działa w miarę OK to podam linka i może ktoś też się tym pobawi.

http://dc459.4shared.com/download/-3zKR7bd/HW_W910_37617_2013714_ChenXu.zip?tsid=20130810-174913-bb542f9a

Jedyny mankament to język. Po spolszczeniu go Morelocale 2 system jest w języku polsko - angielsko - chińskim, ale da się używać. Trzeba by pokombinować z jakimś spolszczeniem

2013_08_11_17.09.25.png
Czytaj więcej : Haier W910 ROM 4.1.2 | Wyświetlone : 2185 | Odpowiedzi : 4


powrót do poprzedniego systemu

Witam
mam taki problem, zrootowałem telefon i chciałem wgrać androida 4.2.1 i podczas wgrania przez recovery telefeon nie chce się ponownie uruchomić... jedynie mogę wejść do boot mode i tam mam do wyboru recovery lub fastboot... można jakoś backupa wgrać przez fastboota? albo czy jest jakiś program do przywracania systemu??

z góry dzięki
Czytaj więcej : powrót do poprzedniego systemu | Wyświetlone : 1424 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama
cron