• Reklama

Bambook ROM POMOCY

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Bambook ROM POMOCY

Postprzez tommen19 » 20 wrz 2013, o 23:03

Witam mam BamBook S1 i mam taki problem ze wogole nie mam Google Play np niby telefon jest po Polsku ale jest pełno chinskich programow. Czy moge wgrać nowego Roma jezeli tak to jaki zeby telefon był cały po polsku i pozbyc sie tych chinskich programow?? Na necie widziałem fimik jak i co ale niestety jest po chiszpańsku wiec lipa Prosze o POMOC ;(
tommen19
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 22:49
Telefon:: Bambook

Reklama

Re: Bambook ROM POMOCY

Postprzez raragnar » 20 wrz 2013, o 23:18

Trzeba patrzeć co się kupuje ;p Na needrom.com też nic nie ma. Google translator i może http://www.htcmania.com/forumdisplay.php?f=1180 tutaj coś znajdziesz.
raragnar
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 09:41
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 9

Re: Bambook ROM POMOCY

Postprzez existe » 20 wrz 2013, o 23:34

juz wiem, czemu ludzie kupuja takie wynalazki, zeby napisac (na jakikolwiekforum) pomocy - jak pozyc sie chinszczyzny

niestety odpowiem Ci tak,
- po pierwsze trzeba zrobic sobie root'a
po nastepne - wynalazki w stylu telsda, banbook - - sa tak napisane, ze dzialaja tylko z chinszczyzna, wiec pogodz sie z nia, albo ryzykuj... smiercia fona, bo wlasnie skasowales QQsequrutu gowno
existe
Avatar użytkownika
existe
VIP
 
Posty: 2222
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 08:57
Lokalizacja: eu
Pochwały: 58
Telefon:: byl:米jest redmi5plus
ROM: miui10

Re: Bambook ROM POMOCY

Postprzez tommen19 » 21 wrz 2013, o 19:36

Jak taka ma być pomoc i tak mi radzą fachowcy od walenia konia chyba a nie od telefonów chisnkich to ja dziękuję za takie forum ;)
tommen19
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 wrz 2013, o 22:49
Telefon:: Bambook


Powrót do ROMy i Modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama