• Reklama

Teraz jest 22 maja 2024, o 07:50

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Eachine M1 aparat problem

Witam mam problem z aparatem w Eachine M1 od pewnego czasu tylni aparat przestał działać aplikacja od aparatu włącza się ale jest tylko czarne tło zdarza się że się nawet zawiesza wyświetla się że nie można połączyć się z aparatem .Przedni aparat też przestał działać .Myślę czy by nie spróbować wgrać jeszcze raz rom nei wiem jednak czy warto . Może ktoś wie dlaczego aparat nie chce działać.
Czytaj więcej : Eachine M1 aparat problem | Wyświetlone : 1406 | Odpowiedzi : 2


Przeniesienie aplikacji na nowy telefon

Jakim programem mogę przenieść aplikacje i ustawienia że starego telefonu na nowy?

Tapatalk
Czytaj więcej : Przeniesienie aplikacji na nowy telefon | Wyświetlone : 1644 | Odpowiedzi : 6


Mlais m7 Problem z digitizerem

Witam.
Od prawie roku jestem właścicielem telefonu jak w temacie. Od kilku tygodni po wzbudzeniu telefonu ten zaczął przestawać reagować na dotyk. Po kilku próbach odblokowanie przesunięciem palca było możliwe. Problem z czasem zaczął się pogłębiać. Na chwilę obecną potrzeba czasem nawet kilkunastu prób żeby telefon zaczął reagować na dotyk. Czasami podczas normalnego użytkowania (zwykle jakaś gra - temperatura?) dotyk też przestanie działać...
Proszę o info czy da się to jakoś naprawić? Wymiana digitizera? Jakiś ...
Czytaj więcej : Mlais m7 Problem z digitizerem | Wyświetlone : 1641 | Odpowiedzi : 3


LG G4 problem z wejściem do "android system recovery"

Witam!

Niedawno zakupiłem telefon dla swojej dziewczyny LG G4, poklikała coś dziwnego że telefon masakrycznie zaczął się zawieszać.
Hard reset robiłem ale to nic nie daje. Pomyślałem...może warto system przeinstalować, wszystko było by okej gdyby nie fakt, że zapomniała loginu i hasła do konta na androidzie(nie można wpisać nowego - musi być ten sam). Wiem że "android system recovery" da się odpalić na tylnych przyciskach (niestety nie udało mi się tego zrobić mimo wielu prób). ...
Czytaj więcej : LG G4 problem z wejściem do "android system recovery" | Wyświetlone : 1713 | Odpowiedzi : 2


VK700X Problem z 3G

Bawiłem się telefonem,przez przypadek coś pokręciłem i za chiny nie mogę tego odkręcić.
Telefon wykrywa tylko 2G.
Pomóżcie, jak to naprawić?
Czytaj więcej : VK700X Problem z 3G | Wyświetlone : 1394 | Odpowiedzi : 1


Chuwi VI8 - instalacja Windowsa

Zakupiłem nowy Chuwi VI8 jednak po wyjęciu z pudełka na Windowsie był już założony profil i posiada on hasło. Chciałbym więc przeinstalować Windowsa. Czy będzie do tego potrzebna jakaś specjalna "tabletowa" wersja Windowsa czy wystarczy zwykła wersja?
Czy miał ktoś już taki przypadek z Antelife? To pewnie jakiś refurb lub oddany przez innego kupującego, tak?
Czytaj więcej : Chuwi VI8 - instalacja Windowsa | Wyświetlone : 1716 | Odpowiedzi : 7


Brak imie, mac adres,sn itp jak odzyskac

Witam robiłem dziś sp flastool dla homtom h7 po i potracilem imie, serial nuber, mac adres wifi i bt,
imei wprowadziłem tym sposobem.
Second Method: -

1. Go to Engineering Mode with this code * # * # 3646633 # * # *
2. Type it on call pad
3. Engineering Mode show on your phone screen
4. Go to CDS info
5. Go to Radio info
6. then go to Phone1 (For the first ...
Czytaj więcej : Brak imie, mac adres,sn itp jak odzyskac | Wyświetlone : 1641 | Odpowiedzi : 3


iTag Bluetooth Tracker - jak to uruchomić, ustawić?

Nabyłem iTag Bluetooth Tracker
Obrazek
https://www.youtube.com/watch?v=lYao7rg7q_Q
i teraz mam programy mam 3 urządzenia i nijak nie mogę się połączyć z telefonem, tabletem.

Ktoś nabył coś podobnego i wie jak to doprowadzić do działania?
Czytaj więcej : iTag Bluetooth Tracker - jak to uruchomić, ustawić? | Wyświetlone : 1892 | Odpowiedzi : 1


Brak możliwości zmiany dzwonka

Witam, mam problem, gdyż nie mogę zmienić dzwonka w telefonie. Wchodzę w ustawienia, dzięki, wybieram dzwonek telefonu pojawia się wybór karty sim klikam play i powraca do poprzedniego okienka. Dzwonki sms mogę bez problemu zmieniac. Co może być przyczyną ? Dzwonek zapisany w formacie mp3 w folderze ringtones
android 5.1
Czytaj więcej : Brak możliwości zmiany dzwonka | Wyświetlone : 1559 | Odpowiedzi : 1


Karta SD sama zmienia ścieżkę pamięci wewnętrznej

Witam, nie wiem czy ktoś się z tym już spotkał ale mam w swoim telefonie z androidem 5.1 problem z kartą SD. Jak wkładam kartę SD to zmienia mi ścieżkę pamięci wewnętrznej z sdcard0 na sdcard1. Można to sprawdzić np w programie Es eksploator plików. Jak wkładam kartę SD to staje się ona nadrzędną i programy które miały ścieżkę do sdcard0 świrują. Dodatkowo zauważyłem że w ustawieniach w zakładce dotyczącej pamięci nie pokazuje mi rozkładu ...
Czytaj więcej : Karta SD sama zmienia ścieżkę pamięci wewnętrznej | Wyświetlone : 1586 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165153 • Liczba wątków: 5438 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama
cron