• Reklama

Teraz jest 17 maja 2024, o 18:23

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

[ ROOT] Root telefonu no-name 109A Android 4.0.9 nic go nie

Witam,
temat poruszyłem tez na forum androdia ale niestety po wielu próbach nic tego telefonu nie rusza...
chodzi mi o PEŁNY Root, bo wymianę plików mam opanowaną przez program my phone explorer.
Z obserwacji wydaję mi sie że Chińczycy pozmieniali dośc mocno system żeby działał dual sim, i są pozmieniane ścieżki dostępu, i brak jest dostępu do niektórych plików.

mam taki telefon NO-NAME próbowałem zrobić roota, i tak:
1. uruchomiłem wymiane plików za pomocą programy ...
Czytaj więcej : [ ROOT] Root telefonu no-name 109A Android 4.0.9 nic go nie | Wyświetlone : 1818 | Odpowiedzi : 0


[android] Android market/Google play. Jak to jest w chińczyk

Witajcie, mam do was pytanie. Czy w chinafonach z andkiem jest dostęp do android marketu/Google play? Pytam, ponieważ znajomy ma jakiś chiński tablet i nie ma sklepu z aplikacjami. A swoją drogą jaki chiński telefon polecacie do 500zl?
Czytaj więcej : [android] Android market/Google play. Jak to jest w chińczyk | Wyświetlone : 1735 | Odpowiedzi : 3


Problem zamówiłem telefon którego nie ma?

Witajcie
Otóż ostatnio zamówiłem telefon:
http://www.aliexpress.com/item/Freeship ... 14174.html
zapłaciłem za niego.
A dziś dostałem wiadomość:
Hello friend the goods have stop on the market pls change to some other models
thanks very much for ur support
Regards
Chopin

Co mam w tej sprawie począć? Aby nie nabić się w butelkę
Napisałem do sprzedawcy:
Hello Friend
But i payed for this phone, and now it's not avaible?
If i can't ...
Czytaj więcej : Problem zamówiłem telefon którego nie ma? | Wyświetlone : 1449 | Odpowiedzi : 5


Wgrywanie nr IMEI?

Witajcie
Otóż mam takie pytanie ponieważ mam problem z pxphone I9300 ponieważ sięć gms go odnajduję lecz nie mogę dzwonić ani smsować...
Wiem powiem temat
http://telchina.pl/android-telefon-i930 ... vt2215.htm
Lecz chciałbym zapytać jak to wygląda na pxphone, ponieważ sprzedawca mi napisał abym wcisnął *#06# i wyskoczy mi nr IMEI i prosili mnie aby nadpisał nr IMEI o co w tym chodzi?
Czytaj więcej : Wgrywanie nr IMEI? | Wyświetlone : 1538 | Odpowiedzi : 0


[android] GT-I93000

Witam

Już drugi raz mam problem z autoodwracaniem ekranu w telefonie.
Próbowałem włączać i wyłączać opcję odwracania, włączać i wyłączać telefon oraz resetować go jednak nic nie pomaga.
Poprzednio po całym dniu ekran zaczął sam reagować poprawnie.
Wersja andka 4.1.1 procesot MTK6577

Jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam


Dla potomnych:

Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych i kilkukrotna kalibracja. :mrgreen:

Pozdrawiam
Czytaj więcej : [android] GT-I93000 | Wyświetlone : 1343 | Odpowiedzi : 0


Angielski język w telefonie z chin

Witam serdecznie.

Mam pytanie, chcę zamówić telefon z Chin, wybór padnie najprawdopodobniej 99% na THL W5. Nie mogę jednak spotkać wersji z polskim językiem, co pytam sprzedawców piszą że polskiego nie ma. W takim wypadku zdecyduję się po prostu na angielską wersję.

Zadam teraz może laickie pytanie, ale czy otrzymując taki tel z językiem chińskim i angielskim wszystko powinno działać? Mówię o prostych smsach (nie musi byc polskich znakow) , dzwonienie, android market?

czekam na ...
Czytaj więcej : Angielski język w telefonie z chin | Wyświetlone : 1737 | Odpowiedzi : 2


Pomoc S3 clone i9300

Witam wszystkich,
bardzo was proszę o pomoc, czy ten telefon jest warty zakupienia czy może jest jeszcze inny, lepszy model?
http://allegro.pl/01-01-i9300-4-8telefo ... 77207.html
Z góry dzięki za pomoc;)

linki do obcych stron wstawiać w znacznik
Code: Zaznacz cały
[hide].[/hide]

marxxx
Czytaj więcej : Pomoc S3 clone i9300 | Wyświetlone : 1795 | Odpowiedzi : 4


Y9300 po roocie BRAK ANDROID MARKET JAKI ROM?

Witam serdecznie

Niedawno za 70 dolarów kupiłem z Chin telefon poprzez Ebaya. Ogólnie jestem zadowolony ale brak miejsca mi doskwierał i postanowiłem zrobić roota. Po kilku godzinach zrobiłem go czytając portugalskie fora. Jednak przez przypadek usunąłem Android Market i nie mam pojęcia jak to naprawić, oczywiście aplikację wgrałem ponownie jednak wyświetla się jakiś błąd.

Najlepiej wgrałbym jakis nowy rom, polecicie jakiś>?

Specyfikacja telefonu: Type: Touch screen phone
Color: Black
OS: Android 4.03
CPU: Smdk4012 1GHz ...
Czytaj więcej : Y9300 po roocie BRAK ANDROID MARKET JAKI ROM? | Wyświetlone : 1604 | Odpowiedzi : 6


HDC I9300

Hej,
ostatnio zastanawiałem się czy nie da się wgrać Romu z oryginalnego S3 do HDC tą metodą za pomocą odina czy on w ogóle będzie widział telefon? Kies odpada ale może uda się tym?
Poradnik wiem że jest oryginalny SG
Czytaj więcej : HDC I9300 | Wyświetlone : 1833 | Odpowiedzi : 4


[android] Kalibracja ekranu


Ze względu na różnorodność zastosowanych ekranów występuje duży rozrzut wyświetlania obrazu chciałbym spróbować skorygować parametry wyświetlania. Czy jest możliwość bezproblemowego ustawienia jasności, temperatury i ostrości ekranu? Jaki program użyć do tego najlepiej?
Czytaj więcej : [android] Kalibracja ekranu | Wyświetlone : 1976 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama
cron