• Reklama

Teraz jest 15 maja 2024, o 21:45

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Paczka zniknęła w transporcie

Witam,

Zamówilem powerbank z aliexpress i zniknął po przybyciu do Polski.
Obrazek

Czy ktos miał podobny problem, jak go rozwiązał i czy można jakoś odzyskać pieniądze?
Czytaj więcej : Paczka zniknęła w transporcie | Wyświetlone : 1477 | Odpowiedzi : 1


Zły czas w aplikacji GPS Test

Witam.
Zauważyłem ostatnio, że UTC i Local time w tej aplikacji różni się o 1h od rzeczywistych wartości, np: jest 18 local, 16 utc a mój gps test pokazuje 17 local, 15 utc. Problem występuje tylko w moim lenovo vibe x2 cu, dodam że czas i strefa czasowa z automatu, pozostałe aplikacje i sam android pokazują czas prawidłowo. Na innym fonie mi4 - problemu brak.
???

GP
Czytaj więcej : Zły czas w aplikacji GPS Test | Wyświetlone : 1525 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi redmi 2 tylny głośnik

Witam. Czy wymieniał może ktoś tylny głośnik w Redmi 2? Mój strasznie "chrypi" i trzaska prawdopodobnie nałapał za dużo opiłków metalowych. Czy trudno to wymienić?
Czytaj więcej : Xiaomi redmi 2 tylny głośnik | Wyświetlone : 1498 | Odpowiedzi : 1


ViewSonic V500 i trochę wody

Witam
Wczoraj odebrałem rozmowę telefoniczną w deszczu i po rozmowie włożyłem go do kieszeni.Kilka minut póżniej chciałem zadzwonić i telefon był wyłączony .Niestety próba włączenie nie powiodła się.Po otwarciu okazało się że na baterii jest kilka kropel wody.Na tę chwilę telefon bez baterii podłączony do ładowarki włącza się wibracja i logo ViewSonic i po chwili się wyłącza.I tak w kółko.Przy włożonej baterii i podłączeniu do ładowarki telefon nie reaguje.
Tu moje pytanie,czy kwestią jest bateria ...
Czytaj więcej : ViewSonic V500 i trochę wody | Wyświetlone : 1485 | Odpowiedzi : 2


elephone p8000 umarł ?? pomocy!!

Mam pytanie do osób bardziej ogarniętych w temacie :
na moim p8000 jakieś 3 tyg temu pojawiła się jakby odbarwiona obwódka wokół wyświetlacza.
zbytnio mi to nie przeszkadzało ale potem zaczął się grzać...dzisiaj zgasł gdyż bateria była prawie na wyczerpaniu i już nie odpalił, pomimo ładowania dioda nie reaguje , nie ładuje tela.
Pytanie: czy tel został uceglony i mogę nim tylko orzechy rozbijać , czy jest jakiś czarownik który może mój telefon odczarować do ...
Czytaj więcej : elephone p8000 umarł ?? pomocy!! | Wyświetlone : 1496 | Odpowiedzi : 1


brak dostępu do internetu dla aplikacji Google na zegarku

witam. pojawiło się nagle... brak dostępu do internetu dla aplikacji Google na zegarku No1 d6

1gb ram android 5.1 itp

fb działa dobrze wifi itp także ale Google zdjęcia działały i teraz nie synchronizuje do tego sklep play na niebiesko jakbym nie mógł się zalogować automatycznie


do tego np Google mapy też nie działa. speed test działa bo pokazuje 10mb

jeszcze opcja taka że chyba niby jest te 60 procent baterii i nagle się wyłączy ...
Czytaj więcej : brak dostępu do internetu dla aplikacji Google na zegarku | Wyświetlone : 1407 | Odpowiedzi : 1


Gionee Elife E7 - Fastboot mode - pomocy

Witam, kilka dni temu telefon lekko mi zamókł z powodu silnych opadów chociaż starałem się go chować, niestety po jakimś czasie zaczął sam się ściszać (domyślam się, że woda dostała się pod przycisk) po czym zaczął się przycinać wiec go wyłączyłem i chciałem po jakimś czasie włączyć od nowa - niestety telefon zatrzymuje się na logo startowym Gionee (jak przy normalnym uruchomieniu) lecz z małym napisem w dolnym lewym rogu ekranu Fastboot mode. nie działa ...
Czytaj więcej : Gionee Elife E7 - Fastboot mode - pomocy | Wyświetlone : 1846 | Odpowiedzi : 11


Zalany dotyk- odzyskanie danych.

Witam, posiadam telefon Doogee DG 800 Valence. Zalałem dotyk, wyświetlacz działa, komputer go widzi, ale nie wyświetla się folder telefonu ,ponieważ jest zabezpieczony.. Musiałbym wpisać hasło w tel. a następnie kliknąć w dymek "połącz z komputerem" czy coś takiego... Jak to ominąć? Jak przerzucić dane, ewentualnie same kontakty? Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Zalany dotyk- odzyskanie danych. | Wyświetlone : 1434 | Odpowiedzi : 3


Onda v919 jaka karta pamieci?

Witam, posiadam onde v919 air i nie pasuje mi do niego karta pamieci 32gb micro sdhc. Jak probuje ja wlozyc do gniazdka, to nie chce cala sie zmiescic. Tak jakby byla za duza. Ktos moze pomoc? ;)
Czytaj więcej : Onda v919 jaka karta pamieci? | Wyświetlone : 1516 | Odpowiedzi : 1


Oukitel K10000 - ustawienia MMS

Witam,
po przywróceniu ustawień nie mogę wysyłać wiadomości mms. SMS, internet działa rewelacyjnie lecz brak mozliwości wysyłania MMS. APN starałem się ustawić zgodnie z tym samym co mam w LG G2 ustawione ale dalej nie działa :-( ktoś ma jakiś pomysł?
Czytaj więcej : Oukitel K10000 - ustawienia MMS | Wyświetlone : 1504 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39527

  • Reklama