• Reklama

Teraz jest 17 maja 2024, o 15:36

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe

Pomoglem znajomemu w zakupie telefonu z tytulu, zachwalalem Chinczyki wiec teraz czuje sie troche odpowiedzialny za telefon :p a znajomemu zaczely sie instalowac rozne dziwne aplikacje - gry typu jewels saga etc. Rowniez dziwna aplikacja phone z ikona systemowa telefonu odwrocona w druga strone.
Instalacja z nieznanych wylaczona, ze sklepu play pobrane kilka podstawowych aplikacji typu facebook i podobne, nic podejrzanego, skan avg wskazuje na aplikacje "search"-systemowa, z chyba wszystkimi dostepnymi uprawnieniami. Nie mozna jej ...
Czytaj więcej : Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe | Wyświetlone : 1491 | Odpowiedzi : 2


Homtom ht 17 pro brak sygnału

Witam
Po paru dniach użytkowania homtom ht17 pro, nie mam sygnału sieci na 2 kartach. Zasięg pojawia się tylko w dużym mieście ale tylko na zewnątrz budynków. Pare dni telefon działał normalnie. Wiecie co się mogło stać lub jak to naprawić?
Czytaj więcej : Homtom ht 17 pro brak sygnału | Wyświetlone : 1615 | Odpowiedzi : 2


Problem z SMS ami

Poradzcie coś. Nie dochodzą do mnie wszystkie smsy. Codziennie jakiś sms ginie. Problem dotyczy różnych numerów z różnych sieci. Zaczęło się to miesiąc temu. Virgin+Mi4. Zmieniłem telefon na Cool1 co nie zmieniło sytuacji. Przeniosłem numer do Play i sytuacja bez zmian. Zarówno na Xiaomi jak i na Coolpadzie . Używam aplikacji GO SMS. Zgłaszałem problem w Virgin ale nie widzą problemu. Ustawienia OK. Jakieś pomysły?

Wysłane z telefonu
Czytaj więcej : Problem z SMS ami | Wyświetlone : 2639 | Odpowiedzi : 14


Samoaktualizacja Sklepu Play

Android 5,1
Ulefone be touch 3
Rot supersu i wgrane TWRP
Przywrócony ostatnio do ustawień fabrycznych i zrootowany

Jedyny działający Sklep Play to stokowy 5,5,12 Po uruchomieniu sam się aktualizuje do wersji 7 która nie działa.
Ciągle trzeba odinstalowywać aktualizacje.

Wyłączenie opcji auto aktualizacji w ustawieniach sklepu oczywiście nie działa.
W ustawieniach aplikacji nie ma takiej opcji.
Ten poradnik z Root Browserem tez nie zadziałał https://www.youtube.com/watch?v=0OoMggL7FNk

Jakieś pomysły ?
Czytaj więcej : Samoaktualizacja Sklepu Play | Wyświetlone : 1479 | Odpowiedzi : 3


homtom ht6 dźwięk się wyłącza.

Witam. Dzwięk wyłącza się samoczynnie o różnych porach. Nie słysze rozmówcy ani on mnie, to samo gdy podłączę słuchawki. Po restarcie jest ok.
Druga sprawa to lte. Nie odbiera a powinien cały czas idzie na 3g.
Czytaj więcej : homtom ht6 dźwięk się wyłącza. | Wyświetlone : 1501 | Odpowiedzi : 0


Skaner linii papilarnych Uhans S1

Po zaktualizowaniu oprogramowania przestał wzbudzać się telefon przez zeskanowanie linii papilarnych, które były zapamiętane. Nie da się ich też usunąć. Po wgraniu innego palca funkcja działa tylko na tym nowym palcu, ale jest to niewygodne. Może ma ktoś pomysł jak przywrócić działanie tych pierwszych odcisków?
Czytaj więcej : Skaner linii papilarnych Uhans S1 | Wyświetlone : 2076 | Odpowiedzi : 6


android zabija mi programy w tle

Witajcie

Jakiś czas temu grzebałem w ustawieniach systemu (posiadam wgrany CM12.1) oraz aplikacjach do sprzątania, tj.:
battery doctor, droid optimizer, servicely, kingroot (odpowiada za utrzymanie roota w systemie) ... i to chyba tyle.
Mam problem z utrzymaniem działania programów w tle przy wygaszonym ekranie, endomondo, aimp, tunein radio, google maps czy janosik
po 5 minutach od wygaszenia wyłączają się same - jestem pewien że to moja zasługa, ale poradzić sobie nie mogę, a nie chcę ...
Czytaj więcej : android zabija mi programy w tle | Wyświetlone : 1542 | Odpowiedzi : 3


Powielone wydarzenia w kalendarzu google

Witam. Mam problem z wydarzeniami w kalendarzu. Na poprzednich wersjach eui w leeco X500 powieliły się wydarzenia. Nie byłoby problemu gdyby nie to że są cykliczne. Narosło tego już kilka tysięcy i nigdzie nie mogę znaleźć sposobu jak to hurtem wykasować. Można pojedynczo, ale ile czasu to zajmie. Kalendarza nie mogę usunąć a wujek Google nie chcę mi pomóc w problemie. Ktoś zna jakiś sposób?

Wypalcowane
Czytaj więcej : Powielone wydarzenia w kalendarzu google | Wyświetlone : 1582 | Odpowiedzi : 2


Tablet (Video rejstrator) Hyuindai H92 problem z softem

Witam ostatnio zakupiłem Wideo rejestrator-Tablet Hyundai H92 oto jak wygląda te urządzenie http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_320205.html i mam problem bo soft jest po angielsku i mi do końca to nie pasuje, mianowicie zainstalowałem automapę i niestety też jest po angielsku, wiadomo że komunikaty głosowe są po PL ale reszta nie.
Informacje o danych z urządzenia:
- Model number m515_80s
- Android Ver 4.4..2
- Kernel version 3.4.67
ssp@ad215-desktop #25
Tue Nov 24 15:56:45 HKT 2015
- Build number ...
Czytaj więcej : Tablet (Video rejstrator) Hyuindai H92 problem z softem | Wyświetlone : 1565 | Odpowiedzi : 1


Jakie apki do kontaktów używacie?

Fabryczna mnie drażni jest mało zadowalająca, źle mi sie edytuje kontakty i przypisuje do grup. Jakie polecacie?
Czytaj więcej : Jakie apki do kontaktów używacie? | Wyświetlone : 1593 | Odpowiedzi : 5


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165148 • Liczba wątków: 5437 • Liczba użytkowników: 39528

  • Reklama
cron