• Reklama

Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe

Postprzez Nech » 15 paź 2016, o 21:10

Pomoglem znajomemu w zakupie telefonu z tytulu, zachwalalem Chinczyki wiec teraz czuje sie troche odpowiedzialny za telefon :p a znajomemu zaczely sie instalowac rozne dziwne aplikacje - gry typu jewels saga etc. Rowniez dziwna aplikacja phone z ikona systemowa telefonu odwrocona w druga strone.
Instalacja z nieznanych wylaczona, ze sklepu play pobrane kilka podstawowych aplikacji typu facebook i podobne, nic podejrzanego, skan avg wskazuje na aplikacje "search"-systemowa, z chyba wszystkimi dostepnymi uprawnieniami. Nie mozna jej rowniez wylaczyc. Jak juz bylem w aplikacjach systemowych, przejrzalem pozostale, a tam m.in. yGPS i XPulpit, rowniez ze wszystkimi uprawnieniami.
Szczerze mowiac, nie wiem o co chodzi z tymi aplikacjami. Nie wiem, czemu nie mozna ich wylaczyc, do czego sluza ani czy to one instaluja te gry.
Nie chce instalowac roota, bo telefon niedlugo wraca do sklepu(problemy z sim), a na prawde martwi mnie, co jeszcze sie dzieje w tle w tym telefonie - chociaz znajomy nie zglasza innych problemow.
Spotkal sie moze ktos z takim problemem, wie jak go naprawic? Ew. Czy mozna sprzedwce - Polski sklep, zmusic do zwrotu pieniedzy z tego tytulu?
Nech
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 11:43
Lokalizacja: Śląsk

Reklama

Re: Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe

Postprzez ra-vau » 15 paź 2016, o 21:21

Zmusic? Sprzedawce?

Zrob wipe, wyczysc telefon... I wtedy zobacz czy cos sie dzieje :)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Blackview omega pro, dziwne aplikacje systemowe

Postprzez Nech » 15 paź 2016, o 21:51

Jezeli to oprogramowanie jest wadliwe, a producent tego nie naprawi, to jak inaczej to zrobic?
Nech
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 11:43
Lokalizacja: Śląsk


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron