• Reklama

Teraz jest 30 kwi 2024, o 17:30

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Cubot X15 problem z mikrofonem

Witam. Szukam kogoś kto naprawia chinskie tel . Potrzebuje naprawic Cubota X15 z padnietym mikrofonem.
Czytaj więcej : Cubot X15 problem z mikrofonem | Wyświetlone : 1862 | Odpowiedzi : 0


Obraz po usb c

Alo alo, czy wystarczy, że telefon ma usb c i można wyświetlać obraz na np monitorze po displayport lub telewizorze po hdmi, oczywiscie po zastosowaniu odpowiedniego adaptera? Czy wymagana jest jeszcze od telefonu obsługa mhl?


Dzięki z góry za pomoc.
Czytaj więcej : Obraz po usb c | Wyświetlone : 1908 | Odpowiedzi : 1


[MIUI] Aktualizacje

Cześć, przeglądam forum xiaomi.eu i często są tam wrzucane romy jako aktualizacja poprzedniego, ale na moim telefonie wyszukując aktualizacji nie znajduję ich. Czy te romy od nich trzeba co tydzień pobierać i sobie wgrywać przez recovery i tracąc wszystkie pliki/ustawienia?
Czytaj więcej : [MIUI] Aktualizacje | Wyświetlone : 2020 | Odpowiedzi : 8


Telefon laguje podczas pisania w google

Podczas pisania w wyszukiwarce Google strasznie laguje klawiatura. Nie będę pisał jaki telefon bo zaraz znowu ktoś przeniesie temat. Napiszę tylko że dzieje się to na dwóch, jeden ma 1gb ram drugi 3gb tam. Podczas pisania SMS czy w Tapatalka nie ma tego problemu. Nie pomaga zmiana przeglądarki czy klawiatury. Po przywróceniu ustawień fabrycznych po kilku godzinach jest tak samo. Może coś w opcjach?

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Telefon laguje podczas pisania w google | Wyświetlone : 1891 | Odpowiedzi : 0


Android Pay i płatności poprzez NFC

Jak w temacie, jestem posiadaczem jednego z wielu chińskich telefonów, konkretnie Nomu S30. Niezależnie jednak od marki i modelu, wiele z naszych telefonów po prostu nie jest aprobowanych przez googlową aplikacje Android Pay. Problem dotyczy nie tylko samej aplikacji lecz również NFC, które nie da się skonfigurować do płatności.
Moje pytanie to czy istnieje jakieś obejście tego problemu? Jeśli tak to jakie? Inna aplikacja? Modyfikacja AP? Może jakieś inne rozwiązania? Z góry dzięki za wszelką ...
Czytaj więcej : Android Pay i płatności poprzez NFC | Wyświetlone : 1847 | Odpowiedzi : 0


Problem z xiaomi mi4c(kabel usb nie ładuje)

Witam otóż od wczoraj nagle telefon nie ładuje się tzn ładuje się tylko wtedy gdy go się odpowiednio ustawi, np oprze o ścianę(nigdy tak nie miałem) i lekkie dotknięcie, przesunięcie i przestaje, próbowałem z powerbankiem i jest tak samo. Myślę, że to wina kabelka a nie telefonu, czy ten kabelek będzie dobry http://allegro.pl/kabel-usb-do-lightnin ... 24744.html ? Jeśli nie to proszę o jakąś tanią alternatywę, lub o pomoc w czym ...
Czytaj więcej : Problem z xiaomi mi4c(kabel usb nie ładuje) | Wyświetlone : 1934 | Odpowiedzi : 4


ZTE Z7 MAX nie włącza się

Witam,
Posiadam telefon ZTE nubia Z7 max w wersji androida 4.4.2. W dniu dzisiejszym chciałem zainstalować androida 7.1.1 (http://www.needrom.com/download/resurre ... roid7-1-1/). Czytałem ze należny to zrobić po wcześniejszym zainstalowaniu TWRP. A więc znalazlem na Google play program, ktory go instaluje z poziomu Androida. Jednakże przy próbie instalacji wyświetlił się komunikat, że coś poszło nie tak. Kolejny komunikat, aby go ponownie włączyć. Od tego czasu telefon nie wstaje. Nawet hard ...
Czytaj więcej : ZTE Z7 MAX nie włącza się | Wyświetlone : 3113 | Odpowiedzi : 12


Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1

Co dla was byłoby lepsze z tej parki? Lenovo czy Sony? Są na podobnym "poziomie technologicznym", jednak jest parę argumentów za i przeciw:

- Lenovo byłby fabrycznie nowy, a Sony używany.
- Nie wiem jaką matrycę ma Lenovo i jak sie spisuje. Sony... wiadomo jaką, jedną z lepszych na tym swiecie, jeśli chodzi o fotografię smarfotnową. No ale przednią Sony ma tylko 2mpx, a Lenovo 5 mpx.
- Oba mają KitKata, Sony oczywiście z aktualizacją ...
Czytaj więcej : Lenovo a806 vs Sony Xperia Z1 | Wyświetlone : 1845 | Odpowiedzi : 2


Goophne I 7 problem z czujnikiem zbliżeniowym

Witam . Zakupiłam Goophona i7 . W związku z tym mam pytanie do osób posiadających ten telefon czy działa Wam czujnik zbliżeniowy ? U mnie jest coś takiego że podczas rozmowy ekran zgaśnie po chwili się zapali znowu gaśnie następnie zapali się raz jeszcze i już nie chce zgasnąć, czy jest w tym telefonie opcja sprawdzenia czy ten czujnik jest włączony ? Ewentualnie czy to przypadłość tych telefonów czy można coś z tym w ogóle ...
Czytaj więcej : Goophne I 7 problem z czujnikiem zbliżeniowym | Wyświetlone : 1761 | Odpowiedzi : 1


Problem z włączeniem LeEco le2 x620,

Witam,
wczoraj dostałem długo wyczekiwanego Smartfona firmy LEtv ucieszony jak dziecko prezentem pod choinke otwarłem paczkę i wziąłem telefon do ręki próbując go właczyć, telefon nie reagował, podłączyłem go do ładowania, ku mojemu zdziwieniu telefon zawibrował wyświetlając szarą ikonkę baterii to co mnie zdziwiło to brak jakiejkolwiek animacji, nic, nic nie wskazywało na poziom aktualny baterii , poczekałem ok 30min, i właczyłem telefon długo przytrzymując klawisz blokady, telefon zawibrował i się właczył moim oczom ukazało ...
Czytaj więcej : Problem z włączeniem LeEco le2 x620, | Wyświetlone : 3489 | Odpowiedzi : 24


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165143 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron