• Reklama

Teraz jest 28 kwi 2024, o 19:55

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Xiaomi Pomoc techniczna, usterki, problemy, pomoc, wsparcie.

Redmi Note 3 vs Redmi Note 3 Pro

Witam.

Jakies 2 lata temu zakupiłem Xiaomi Redmi Note 3, dziś odblokowałem bootloadara i teraz chciałbym wgrać MIUI Polska.

Chcę to zrobić zgodnie z tym poradnikiem:
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Problem w tym, że do końca nie wiem jaką wersje telefonu mam, czy wersje PRO czy zwykłą Remi Note 3. Czy jest możliwość by to jakoś sprawdzić po numerze seryjnym ?

Dzięki za odpowiedz.
Czytaj więcej : Redmi Note 3 vs Redmi Note 3 Pro | Wyświetlone : 1266 | Odpowiedzi : 3


Aplikacja Drivedroid na Mi6 z miuipolska.pl nie widzi pamięc

Witam, mam problem z drivedroidem na miuipolska 10. Drivedroid nie widzi wewnętrznej pamięci SD, na redmi Note 4 gdzie mam również miuipolska.pl drivedroid działa ok. Czy ktoś z mi6 i mógłby zainstalować drivedroida ze sklepu Google pobrać jakieś małe distro typu puppy czy inne dowolne i sprawdzić czy wszystko jest ok i czy drivedroid montuje ISO i normalnie i hostuje? Z góry dziękuję.



Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Aplikacja Drivedroid na Mi6 z miuipolska.pl nie widzi pamięc | Wyświetlone : 1243 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi redmi 4a zbyt niska temperatura baterii

Witam. Telefon syna. Spadł na wyświetlacz (rozlał się), wymieniłem i przy okazji też wymieniłem baterię. Po wymianie taki komunikat. Coś mogło jeszcze strzelić?
Czytaj więcej : Xiaomi redmi 4a zbyt niska temperatura baterii | Wyświetlone : 2500 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi 4s aplikacje kończące działanie

Witam
Mam od dawna Xiaomi 4s i wszystko było w porządku, nawet po zmianie ROMU. Od jakiegoś czasu nie działa poprawnie aplikacja do SMSów/MMSów.
Kiedyś mogłem ją włączyć, wybrać adresata i dołączyć np zdjęcie. Teraz po takim czymś pojawia się komunikat, że "Niestety, aplikacja Dokumenty została z...
Aplikacja zakończyła działanie w nieprawidłowy sposób".
Ale gdy wybiorę obrazek w Galerii i wybiorę Wyślij/Przez SMS to wszystko działa poprawnie i adresat dostaje normalnego MMSa.
Niedawno wymieniałem baterię ...
Czytaj więcej : Xiaomi 4s aplikacje kończące działanie | Wyświetlone : 1310 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi Note 3 Pro zawieszony na Fastboocie

Witam posiadam Xiaomi Note 3 Pro kilka dni temu zaczął się sam wyciszać i przestał działać przycisk power, problem pojawiał się i znikał i tak kilka razy na dzień. wyłączenie i włączenie nie pomagało. dziś chciałem go zresetować i już nie wstał zawiesił się w fastboocie full wipe tez nie działa.
Telefon mam od nowości wersja global nie było nic wgrywane ani nie upadł przynajmniej ostatnio :)
Jestem z Bytomia/Zabrza jest ktoś w okolicy kto ...
Czytaj więcej : Xiaomi Note 3 Pro zawieszony na Fastboocie | Wyświetlone : 1275 | Odpowiedzi : 7


Mi8 szyfrowanie partycji ?

Witam
Mam problem
Botloader odblokowany
Twrp wgrane jednak nie mogę skopiować romu na telefon przy próbie wgrania przez total commander pojawia się komunikat o blokadzie zapisu a jak wgrywamy spod systemu to zawiesza się .

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Mi8 szyfrowanie partycji ? | Wyświetlone : 1201 | Odpowiedzi : 0


Wymiana wyświetlacza XIAOMI 4X

Siema,

upadł mi telefon (biały front), wiadomo, pajęczynka. Dotyk działa. Szukam teraz wyświetlacza z jak najlepszym stosunkiem cena/jakość. Coś ktoś kupował ostatnio? Może warto gdzieś kupić oryginał? Mogę prosić o linki zarówno z chińskich sklepów jak i allegro? Z tego co wyczytałem to najlepiej brać z ramką.

A może ktoś poleci jakiś serwis w Krakowie co by mi to wymienili w rozsądnej cenie?

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Wymiana wyświetlacza XIAOMI 4X | Wyświetlone : 2014 | Odpowiedzi : 5


UNLOCK BOOTLOADER XIAOMI KONTO

Cześć.

Posiada ktoś odblokowane konto na:
http://www.miui.com/unlock/

Potrzebuję dosłownie na chwilę, aby odblokować swojego RN4X
Czytaj więcej : UNLOCK BOOTLOADER XIAOMI KONTO | Wyświetlone : 2836 | Odpowiedzi : 23


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama