• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 11:12

Nowości Nowości dla Komputery i internet

Mapa strony Komputery i internet » Dział : Komputery i internet

Ostrzezenie !!! Cyfrowy Polsat i LTE oraz Plus (polkomtel)

https://www.facebook.com/pluspowerltein ... owzlimitem dla tych którzy by chcieli internet LTE z polsatu czy plusa.

Mam teraz super-mega-szybki internet LTE a transfer jak ponizej

Obrazek
Czytaj więcej : Ostrzezenie !!! Cyfrowy Polsat i LTE oraz Plus (polkomtel) | Wyświetlone : 4980 | Odpowiedzi : 18


Tani laptop do internetu

Chce kupic jakiegoś taniego lapka. Tak do 1500pln max.
Ogólnie nie gram w gry, nie edytuję profesjonalnie zdjęć.
Jedyne co to przeglądam internet, odbieram poczte i raz na jakis czas zrobie jakis film rodzinny z kamery programem Sony Vegas.
Obecnie mam HP nx7300 z 2 gb ramu i prockiem Centrino Duo 1.65ghz i nawet mi to wystarczało, jednak laptop jest juz wrakiem i czas na nowy.
Nie wiem czy kupic całkiem tani np. ...
Czytaj więcej : Tani laptop do internetu | Wyświetlone : 12338 | Odpowiedzi : 82


proxy lub inne obejście blokady admina sieci.

Zna ktos jakiś serwer proxy lub inna strone która odblokuje zablokowane przez admina strony, Interesuje mnie tylko taka która przepuści stream flash , musi np działać radio z eskago.pl
Czytaj więcej : proxy lub inne obejście blokady admina sieci. | Wyświetlone : 2140 | Odpowiedzi : 10


Counter-Strike: Global Offensive, ktoś gra?

Witam wszystkich. Czy na forum są gracze lubiący ten tytuł? Jak tak to zapraszam na serwer Siódemki, dostępny pod IP: siodemka.org.pl
Zapraszam również na forum http://forum.siodemka.org.pl

Wysłane z Asus Zenfone 5
Czytaj więcej : Counter-Strike: Global Offensive, ktoś gra? | Wyświetlone : 1761 | Odpowiedzi : 1


Myszka z Ali

Cześć wszystkim!
Jestem w trakcie sporu z jednym ze sprzedawców i czekam na zwrot pieniędzy za zakup. Czekając na nie jedno pytanie nie daje mi spokoju, a mianowicie czy kupując myszkę np. Razer Deathadder, jaką mam szansę, że zostanie ona oclona, albo zatrzymana?
Za odpowiedzi dzięki i pozdrawiam :D
Czytaj więcej : Myszka z Ali | Wyświetlone : 3660 | Odpowiedzi : 14


Tanie częśći komputerowe

Witam,

Szukam godnego zaufania sklepu chińskiego z tanimi częściami komputerowymi. Na aliexpress jest mały wybór i ceny wcale nie są konkurencyjne jeśli chodzi o sprzęt komputerowy. Zastanawia mnie dlaczego tak dobre ceny znajdziemy jeśli chodzi o telefony , pendrive , tablety , Biżuteria i odzież a tak mało konkurencyjne lub wręcz nie korzystne jeśli chodzi o laptopy , komputery czy też części komputerowe.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Tanie częśći komputerowe | Wyświetlone : 2267 | Odpowiedzi : 1


Modem do Aero2 z ali

Witam.
Moglibyście polecić coś do 80 zł (możliwie za najmniejsze pieniądze) do obsługi Aero2? Tzn. modem, aby miał kilka pozytywnych opinii i aby to był sprawdzony sprzedawca. Niestety mój Beeline E171 Huawei nie jest kompaktybilny. Potrzebuję coś o paśmie pewnie 900.
Czytaj więcej : Modem do Aero2 z ali | Wyświetlone : 2680 | Odpowiedzi : 8


Laptopy za 72$

Czytaj więcej : Laptopy za 72$ | Wyświetlone : 3025 | Odpowiedzi : 7


Microsoft ładnie prosi Chińczyków, by nie używali pirac,,,,,

Obrazek

Prośba o nieużywanie pirackich wersji oprogramowania Microsoftu, dotyczy czterech należących do chińskiego rządu przedsiębiorstw. I mowa tu nie o małych, nic nieznaczących firmach, tylko o potężnych przedsięwzięciach, takich jak China National Petroleum Corp. (CNPC), której dochody w 2011 roku przekroczyły kwotę 240 miliardów dolarów.




Jak relacjonuje Bloomberg, Microsoft wykrył pirackie oprogramowanie w czterech chińskich firmach. Są to:

- CNPC - 40 procent pirackich wersji pakietu Office i systemów Windows Server
- China Railway Construction ...
Czytaj więcej : Microsoft ładnie prosi Chińczyków, by nie używali pirac,,,,, | Wyświetlone : 2141 | Odpowiedzi : 0


Za ściąganie z sieci w BitTorrent grozi kara

Za ściągnięcie "The Witcher 2" w BitTorrent-Sieci grozi upomnienie za 911,80 Euro które rozsyła firma "CD Project". Która ostro wzięła się do pracy rozsyłając prezenty świąteczne z przekazem na 911,11 Euro. :]

Jak chcecie sprawdzić co ściągaliście w BitTorrent tutaj jest strona która miedzy innymi wykorzystywana jest poprzez firmę która ściga "ciągaczy" . Wystarczy wpisać IP i wszystko jak na tacy ;)

http://www.youhavedownloaded.com/
Czytaj więcej : Za ściąganie z sieci w BitTorrent grozi kara | Wyświetlone : 4160 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama