• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:28

Nowości Nowości dla Komputery i internet

Mapa strony Komputery i internet » Dział : Komputery i internet

Zestaw VR do kompa z cardboarda :)

moze komuś się przyda gdyby chciał zagrać w gry z PC na cardboardzie - jest aplikacja Trinus do streamowania i dzielenia ekranu z PC na telefon

http://trinusvr.com/

koleś opisuje tu taki zestaw: https://www.youtube.com/watch?v=zy6Q7EptWkU

ale widziałem bez dźwięku wiec nie wiem co tam nawija, sam planuje przetestować przez weekend i sprawdzić czy uda mi się pograć w wiedźmina za pomocą takiego zestawu :)
Czytaj więcej : Zestaw VR do kompa z cardboarda :) | Wyświetlone : 2161 | Odpowiedzi : 2


NAS do domu

Witam,
Ktoś z Was interesował się jakimś NASem do warunków domowych będąc cenową konkurencją np dla modelu NETGEAR ReadyNas RN102?

jak wygląda kwestia zakupów dysków trwardych - hdd/ssd?
Czytaj więcej : NAS do domu | Wyświetlone : 2331 | Odpowiedzi : 10


Kamerki do monitoringu

Potrzebuję 3 kamerek do monitoringu wewnętrznego. Zależy mi na dobrej jakości, możliwości widzenia nawet w absolutnej ciemni. Możecie mi polecić coś w tym zakresie?
Czytaj więcej : Kamerki do monitoringu | Wyświetlone : 2111 | Odpowiedzi : 2


Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com?

Uszanowanie,

pan.baidu.com to taki chiński chomik. Rejestracja tam jest mozliwa, ale ostatnio zmieniono procedurę rejestracji i trzeba podac nie tylko email (i wiele domen jest odrzucanych, np. te z pl), ale też numer telefonu (przychodzi SMS z kodem) oraz rozwiązać chińską captchę.

Z tego serwisu potrzebuje ściągnąć duzy plik, 1.5 GB, zawierający obraz pewnej maszyny wirtualnej, plik legalny, ale trudny do znalezienia. W nowej wersji znalazłem tylko na baidu.

Jeżeli ktoś z Was byłby w ...
Czytaj więcej : Czy ktoś z kolegów ma konto na pan.baidu.com? | Wyświetlone : 22881 | Odpowiedzi : 138


Laptop do 1000-1100 zł

Witam, poszukuje ojcu Laptopa, nie to że nie znam się na markach itp ale zastanawiam się czy może ktoś z was zamawiał coś z rynku Chińskiego co by mogło mnie zainteresować ?
ma być w miarę szybkie ( co by 7-demka śmigał na tym), i koniecznie 15" musi być, cena jak w temacie 1000-1100 zł
---------
W "aledrogo" patrzyłem i coś takiego nieźle wygląda tylko ten procesor nie powala.

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g50-30- ... ...
Czytaj więcej : Laptop do 1000-1100 zł | Wyświetlone : 4172 | Odpowiedzi : 16


Dziwne maile z "alibaba"

Witam
Wczoraj dostałem maila od feedback@service.alib.
Tak to wygląda.
Obrazek

Dziś otrzymałem kolejnego. Mam konto na aliexpress, ale nie na alibabie. Zdziwił mnie ten adres, bo ostatnio na aliexpress zamawiałem rok temu. Nie wiem czy to jakiś wirus dlatego wciąż nie otworzyłem tego maila. Otrzymaliście wcześniej coś takiego?
Czytaj więcej : Dziwne maile z "alibaba" | Wyświetlone : 2470 | Odpowiedzi : 7


Pomocy!(Potrzebne 15 groszy na PSC)

Cześć!Brakuje mi 15 groszy na doładowanie steam.Czy ktoś byłby łaskawy i pomoże?(Proszę o odpowiedzi na PW)
Czytaj więcej : Pomocy!(Potrzebne 15 groszy na PSC) | Wyświetlone : 2217 | Odpowiedzi : 0


Modem - router LTE - działający w sieci Play

Szukam modemu z funkcją routera obsługującego LTE w sieci Play.
Zdaje się są to częstotliwości: 800/1800 MHz.
Cena do około 200zł.
Chodzi mi o coś takiego: http://www.aliexpress.com/item/AT-T-Sierra-Wireless-Mobile-Hotspot-WiFi-Elevate-4G-MiFi-Router-Aircard-754S-Free-Shipping-Drop/32303924271.html, z tym że tu LTE jest na 700/1700 MHz.

Jakby komuś rzuciło się w oczy takie urządzonko, to byłbym wdzięczny za linka.
Czytaj więcej : Modem - router LTE - działający w sieci Play | Wyświetlone : 2386 | Odpowiedzi : 5


Przenośny dysk twardy problem.

Mam problem z przenośnym dyskiem twardym. Problem polega na tym że ma prolemy z zapisem. Załóżmy że kopiuje 1 GB to pierwsze 250 mb szybko sie nagrywa a potem to jakiś koszmar. 100 mega z 5 minut :-/ Dysk już kilka lat ma i raz spadł mi na dywan. Dziwi mnie że jest w stanie zapisac część danycch szybko a reszta to chyba jak predkosc zapisu jak ...
Czytaj więcej : Przenośny dysk twardy problem. | Wyświetlone : 1869 | Odpowiedzi : 2


Laptop 17" do internetu do 2200zł

Poszukuje na szybko jakiejś ciekawej propozycji z matrycą 17 cali do max 2200

Wymagania :
Ekran 17"
Pamięć op: 4GB +
Grafika może być zintegrowana, raczej bez gier, jak już to jakieś stare tytuły.
Dobrze jak by miał system zainstalowany na pamięci SSD, mam nadzieję że to znacznie przyśpiesza strat systemu.klawiatura podświetlana tez by była ok.
Preferowane marki to Lenovo i Asus.
System Win 7

Ten by mi pasował, tylko jego odpowiednik 17"
...
Czytaj więcej : Laptop 17" do internetu do 2200zł | Wyświetlone : 2020 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama