• Reklama

Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:40

Nowości Nowości dla Jaki telefon kupić ?

Mapa strony Jaki telefon kupić ? » Dział : Jaki telefon kupić ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

[Ankieta] Jaką markę Chińskiego smartfona polecasz ?

Witam,
nigdzie nie widziałem takiej ankiety a myślę, że takowa będzie świetnym wskaźnikiem dla totalnie niezorientowanej osoby w temacie marek chińskich smart-fonów.

Zachęcam poważne i doświadczone osoby do głosowania, chciałbym aby ta ankieta oddała stan rzeczywisty a nie subiektywne opinie użytkowników. Najlepiej jeśli osoba miała do czynienia nie tylko z jedną marką. Jeśli jednak masz telefon firmy X i jesteś z niego bardzo zadowolony (i nie testowałeś jeszcze innych producentów) - jak najbardziej powinieneś oddać ...
Czytaj więcej : [Ankieta] Jaką markę Chińskiego smartfona polecasz ? | Wyświetlone : 1288 | Odpowiedzi : 11


MI4/ Nubia Z7 Max/ Honor 6/ Oneplus One

Mam dylemat pomiędzy telefonami wymienionymi w tytule. Który według was jest najlepszy i dlaczego?
Czytaj więcej : MI4/ Nubia Z7 Max/ Honor 6/ Oneplus One | Wyświetlone : 1430 | Odpowiedzi : 9


Czy w zeszłym miesiącu kupileś smartfon z Chin?

Prosze o głosowanie w ankiecie
Czytaj więcej : Czy w zeszłym miesiącu kupileś smartfon z Chin? | Wyświetlone : 1467 | Odpowiedzi : 0


Telefon do 250$

Witam!
Chciałbym przeznaczyć MAKSYMALNIE 800 zł na zakup nowego smartfona.
Ważny jest dla mnie czas działania i wydajność. Telefonu nie mam zamiaru ciągle ładować, chcę żeby działał minimum półtorej-dwa dni, czyli bateria powyżej 2500 mah to minimum.

Proszę o jakieś propozycje.
Czytaj więcej : Telefon do 250$ | Wyświetlone : 195201 | Odpowiedzi : 1060


Smartfon do 1000-1200zł

Witam, postanowiłem, że nazbieram trochę pieniędzy i kupię nowy telefon. Pewnie na początku przyszłego roku, ale chcę się już porozglądać. Poczytałem trochę i widzę, że warto kupić coś z Chin, więc chcę się spytać co wybrać :)
Moje wymagania to:
Cena: 1000-1200zł, nie licząc cła ani VATu. Może być coś troszkę droższego jeżeli naprawdę będzie warto, ale ogólnie im taniej tym lepiej.
Wyświetlacz: Najlepiej 5", może być większy. Najlepiej Full HD, ew. 1280x720.
Aparat: Tylni ...
Czytaj więcej : Smartfon do 1000-1200zł | Wyświetlone : 225859 | Odpowiedzi : 1226


Telefon do ok. 130$

Witam ! Potrzebuje kupic jakis w miare ogarniety telefon, ale przeszukujac allegro ciezko cos znalezc w takiej cenie. Na wydanie mam max 450zl. Postanowilem zakupic chinczyka, ale kompletnie nie mam pojecia, ktory bedzie najlepszy w tej cenie. Na czym mi zalezy ? Aby mial wyswietlacz ponad 4cale, ale nie wiecej niz 4,5. Szybki i wydajny procesor (2rdzeniowy, spory ram itp.), no i zgrabny wyglad ;-)
Czytaj więcej : Telefon do ok. 130$ | Wyświetlone : 424150 | Odpowiedzi : 2653


FullHD QuadCore do 1100 zł w polskim sklepie

Cześć. Szukam telefonu z ekranem Full HD i QuadCore (4 rdzenie) do 1200 zł w sklepie podobnym do tego: http://www.tions.pl/zopo-zp980 (nie zamierzam bawić się w sprowadzanie z chin :-/ ). Moim kandydatem jest między innymi podany wcześniej zopo zp980 albo zopo c2. Przeczytałem tutaj o nim dobre opinie, a 5 calowy ekran FHD :shock: ...
Czytaj więcej : FullHD QuadCore do 1100 zł w polskim sklepie | Wyświetlone : 2202 | Odpowiedzi : 12


Lenovo A820

Witam, prosiłbym o jakieś opinie odnośnie tego telefonu. Planuje jego zakup, ale nie jestem pewien co do jego jakości. Na obrazku wygląda pięknie, ale jak jest w rzeczywistości? :)

Ok. ile może trzymać bateria tego telefonu? da rade wytrzymać cały dzień przy sporym użytkowaniu ? druga sprawa. Jak jest z muzyką w tym telefonie? gra czysto/głośno?

Proszę o opinie. :)

Tamten temat czytałem, niewiele się dowiedziałem. ;/
Czytaj więcej : Lenovo A820 | Wyświetlone : 2597 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165140 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39524

  • Reklama
cron