• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 00:11

Nowości Nowości dla Dyskusje ogólne o telefonach

Mapa strony Dyskusje ogólne o telefonach » Dział : Dyskusje ogólne o telefonach

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Problem z gps.

Witam. Od tygodnia mam xiaomi mi 8 lite. Telefon super ale żle działa GPS , który szybko się uaktywnia ale nie zapisuje śladu na aplikacjach Endomondo i Locus Map. Zapisze kilka metrów trasy a reszty nie.Dla mnie to ważne bo dużo jeżdżę na rowerze i chcę mieć trasy zapisane. Proszę o pomoc.
Czytaj więcej : Problem z gps. | Wyświetlone : 4943 | Odpowiedzi : 8


Rebtel 10tys min miesięcznie i SMS i 1gb za darmo co misiac

Witam, do Polski zawita Szwecji operator Rebtel, który za free daje minuty, SMS i 1gb za darmo co miesiąc. Działa na sieci plus, mam kartę sim działa gitara. Do konta można mieć 2 jarty
Czytaj więcej : Rebtel 10tys min miesięcznie i SMS i 1gb za darmo co misiac | Wyświetlone : 7771 | Odpowiedzi : 36


tablet 7" z GPS

Hej !
Moze ktos poleci mi jakis tablet 7 cali - koniecznie z GPS
Chce z niego zrobic samochodowy gps/nawigacje, wartosc mnie interesujaca to cena - okolo 200 zl max
z gory dzieki
Czytaj więcej : tablet 7" z GPS | Wyświetlone : 2441 | Odpowiedzi : 1


Program pod recovery.

Witam.
Jest jakiś ogólnodostępny program obsługiwany w recovery pozwalający przekopiowac dane z tel na kartę - coś ala Total Commander..

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Program pod recovery. | Wyświetlone : 2444 | Odpowiedzi : 0


Doogee s60 nie widzi ładowarki QI

Witam. Kupiłem niedrogą ładowarkę QI. i niestety nie widzi jej mój telefon. Czy jeżeli ładujemy telefon bezprzewodowo to powinien wyświetlić komunikat o ładowaniu bezprzewodowym? U mnie zero reakcji. Pomoże ktoś?
Czytaj więcej : Doogee s60 nie widzi ładowarki QI | Wyświetlone : 2932 | Odpowiedzi : 5


Launcher bez szuflady aplikacji.

Witam! Czy zna ktoś jakiś dobry launcher w którym nie ma szuflady aplikacji albo w którym da się ją wyłączyć, żeby aplikacje były na pulpitach tak jak w MIUI launcher? Kupiłem Galaxy S7 ale szuflada aplikacji strasznie mnie męczy. Korzystam aktualnie z Nova ale nie przyzwyczaje się :(
Czytaj więcej : Launcher bez szuflady aplikacji. | Wyświetlone : 2208 | Odpowiedzi : 6


Sony Xperia mini pro

Jak sądzicie drodzy forumowicze, czy jest jeszcze sens używać tego telefonu w dzisiejszych czasach? Korzystam jedynie z takich aplikacji jak FB (tutaj możnaby govzostapic wersja lite), mobile MPK, odtwarzacz muzyki, internet i czasem jedna gra w stylu sapera. Czy w ogóle telefon z mniej niż 1 GB ramu ma prawo bytu jeszcze na rynku?
Czytaj więcej : Sony Xperia mini pro | Wyświetlone : 2281 | Odpowiedzi : 3


Nowy, zastępczy telefon

Możecie polecić jakiś telefon zastępczy (nie musi być smartphone choć najlepiej aby nim był) obsługujący karty nanoSIM?
Chciałbym mieć po prostu coś taniego i trwałego w domu na wypadek problemów z komórką moim czy żony.
Czytaj więcej : Nowy, zastępczy telefon | Wyświetlone : 1923 | Odpowiedzi : 0


Ulefone ParisX - serwis, dane

Szanowni Koledzy,
jakieś pół roku temu przez nieszczęśliwy wypadek żywota dopełnił mój Ulefone Paris X. Kompletnie został rozbity ekran który częściowo również odkleił się od reszty (trzyma się na kabelkach), ale co ciekawe reaguje na podpięcie do ładowania (pali się dioda) oraz reaguje na pogłaśnianie, włączanie/wyłączanie go (wibracje). Bezskutecznie próbowałem odzyskać z niego prywatne dane (zdjęcia itd.) ale z racji że nie były one bardzo ważne, odstawiłem temat na bok. Teraz po pół roku postanowiłem ...
Czytaj więcej : Ulefone ParisX - serwis, dane | Wyświetlone : 2178 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron