• Reklama

Ulefone ParisX - serwis, dane

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Ulefone ParisX - serwis, dane

Postprzez pattros » 12 cze 2018, o 22:16

Szanowni Koledzy,
jakieś pół roku temu przez nieszczęśliwy wypadek żywota dopełnił mój Ulefone Paris X. Kompletnie został rozbity ekran który częściowo również odkleił się od reszty (trzyma się na kabelkach), ale co ciekawe reaguje na podpięcie do ładowania (pali się dioda) oraz reaguje na pogłaśnianie, włączanie/wyłączanie go (wibracje). Bezskutecznie próbowałem odzyskać z niego prywatne dane (zdjęcia itd.) ale z racji że nie były one bardzo ważne, odstawiłem temat na bok. Teraz po pół roku postanowiłem że dokończę temat odzyskania z niego danych i tutaj pojawia się moje pytanie. Czy ktoś z was zna jakiegoś zapaleńca który mógłby pomóc uratować temat? Albo może sam nim jest? Ewentualnie kojarzycie jakieś serwisy które byłby w stanie się tym zająć? Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam, Pattros.
pattros
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 15:45
Lokalizacja: Kraków

Reklama

Re: Ulefone ParisX - serwis, dane

Postprzez slavo22 » 13 cze 2018, o 00:23

Znaczy komputer go nie wykrywa? Jaki system? Może instalacja sterowników by pomogła?
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Ulefone ParisX - serwis, dane

Postprzez pattros » 21 cze 2018, o 00:49

Sytuacja wygląda tak, że musiałbym włączyć możliwość połączenia z komputerem, a z rozbitym ekranem jest to niemożliwe.
pattros
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 15:45
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron