• Reklama

Teraz jest 1 maja 2024, o 18:11

Nowości Nowości dla Dual SIM

Mapa strony Dual SIM » Dział : Dual SIM

Forum o telefonach na dwie karty SIM

Nokia x1 01. Recenzja

Nokia x1 01. Recenzja
Telefon dostałem do testów tylko 12h. Ma być prezentem, więc nie mogłem w niego za bardzo ingerować .Testowałem tylko podstawowe funkcje. Postaram się rzetelnie opisać jego wady i zalety.


W pierwszej chwili gdy go zobaczyłem, myślałem ze to kolejny klon Noki na 2 karty sim. Ale okazało się że Nokia poszła po rozum do głowy i zaczęła produkować dwu simowce. Kolejnym zaskoczeniem było braku napisu Made In China. Zamiast niego widnieje ...
Czytaj więcej : Nokia x1 01. Recenzja | Wyświetlone : 3723 | Odpowiedzi : 1


Android Dual SIM z QWERTY od Samsunga

W sieci pojawiły się przecieki na temat tajemniczego smartfonu Galaxy Y Pro Duos, który może być ciekawą propozycją dla osób szukających czegoś z miejscem dla dwóch kart SIM.
Obrazek
O planach rozszerzenie przez Samsunga oferty, poinformował portal GSM Arena. Model Duos, ma oferować podobną specyfikację jak niedrogi Samsung Galaxy Y Pro (B5510) – dość charakterystyczny, dzięki swojej fizycznej klawiaturze QWERTY.

Różnica jest banalna. Duos, to po prostu wersja dual SIM. Wizualizacja smartfonu na czymś, ...
Czytaj więcej : Android Dual SIM z QWERTY od Samsunga | Wyświetlone : 3358 | Odpowiedzi : 0


Test LG GX200- jednego z niedocenionych faworytów na rynku

Jaki dual sim polecacie? Test LG GX200- jednego z niedocenionych faworytów na rynku telefonów, na dwie karty
Obrazek
Co by nie mówiło się o firmie LG, dobrego czy złego, podąża ona krok w krok za potentatami współczesnej techniki. Raz są z przodu, częściej z tyłu. Wiadomo. U każdego producenta znajdą się produkty gorsze jak i te częściej psujące się. Nie wiem, dlaczego, ale do firmy LG, przykleiła się dosyć mocno łatka bubla. O tyle, o ...
Czytaj więcej : Test LG GX200- jednego z niedocenionych faworytów na rynku | Wyświetlone : 8735 | Odpowiedzi : 0


Pierwsze Nokie dual SIM. C2 i C1 na każdą kieszeń

Obrazek
Nokia C2 dual SIM Jak przystało na lidera rynku telefonów komórkowych, Nokia wzięła się za kolejną grupę odbiorców. Prezentując dla nowe modele: C2 i C1 chce podbić serca wszystkich, którzy korzystają z dwóch kart jednocześnie. Nokia C2 (fot. powyżej) to pierwszy w historii fińskiego producenta telefon komórkowy wyposażony w technologię dual SIM. Na jego pokładzie znajdziemy radio, odtwarzacz muzyczny, 3,5 mm wyjście słuchawkowe, slot kart microsD oraz aparat VGA. Telefon ma się pojawić na ...
Czytaj więcej : Pierwsze Nokie dual SIM. C2 i C1 na każdą kieszeń | Wyświetlone : 3264 | Odpowiedzi : 0


Nokia X1-01 tani, muzyczny Dual-SIM

Kilka tygodni temu Nokia zaprezentowała ekstremalnie tanią, muzyczną X1-00. Dzisiaj Finowie pokazali nieco inną jej wersję – X1-01 Dual-SIM.
Obrazek
Nowa słuchawka ma dwie istotne zalety – cenę oraz możliwość obsługi dwóch kart SIM jednocześnie. Pozostałe elementy specyfikacji są identyczne jak w X1-00.

Nokia X1-00 – muzyczny i ekstremalnie tani candybar

Telefon został wyposażony w ekran o rozdzielczości 160 x 128 pikseli, odtwarzacz MP3, radio FM, wyjście słuchawkowe 3,5 mm, latarkę (rzadkość wśród modeli za ...
Czytaj więcej : Nokia X1-01 tani, muzyczny Dual-SIM | Wyświetlone : 3562 | Odpowiedzi : 0


Samsung C3322 tani Dual SIM wchodzi do Polski

Do sprzedaży w Polsce trafia właśnie nowy Dual SIM koreańskiego Samsunga. Samsung C3322 zdecydowanie nie należy do high-endowych urządzeń, jednak niska cena i możliwość korzystania z dwóch numerów powinny skusić użytkowników. Jaka jest pełna specyfikacja nowej komórki?
Obrazek

Telefon Samsung C3322 wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości QVGA, aparat z matrycą 2 Mpix, moduł Bluetooth 2.1 oraz radio FM. 45 MB pamięci wewnętrznej można na szczęście rozszerzyć przy użyciu kart microSD ...
Czytaj więcej : Samsung C3322 tani Dual SIM wchodzi do Polski | Wyświetlone : 3108 | Odpowiedzi : 0


Samsung Star II Duoz C6712

Samsung Star II, czyli bezpośredni następca popularnej Avili, został zaprezentowany w styczniu tego roku. Od jakiegoś czasu można go kupić również w naszym kraju. Bardzo prawdopodobne, że latem pojawi się jego nieco inna, bardziej funkcjonalna wersja.
Obrazek
Samsung Star II Duoz C6712 to – zgodnie z nazewnictwem Koreańczyków – telefon na dwie karty SIM. Co ciekawe, to niejedyna cecha, która odróżnia go od pierwowzoru. Duoz został wyposażony w 3,2-calowy ekran typu pojemnościowego oraz pojemniejszą ...
Czytaj więcej : Samsung Star II Duoz C6712 | Wyświetlone : 2819 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165144 • Liczba wątków: 5436 • Liczba użytkowników: 39525

  • Reklama
cron