• Reklama

Le 3 Pro Elite x722

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez Waterloo » 25 wrz 2018, o 21:13

Wie ktoś o co może chodzić?
Zakupiłem Lenovo Watch X, chcę go sparować z moim x722(Aosp 5.7) i w aplikacji go nie znajduje. Pobrałem tą samą aplikację na Redmi 3 i widzi od razu gdy dam "Szukaj". Bluetooth raczej nie jest popsuty bo Mi Band 2 i głośnik od Xiaomi działają normalnie. Nie mam pojęcia o co chodzi, a użytkowanie tego zegarka bez sparowania z telefonem trochę mija się z celem :/
Waterloo
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26 sty 2018, o 17:50
Telefon:: x722

Reklama

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez nemed » 25 wrz 2018, o 21:40

szparaggg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No coś ostatnio ustawiałem ale ta głośność rozmów jednak coś nie bardzo a z kolei głośność wysłania np wiadomości w messengerze wystrzeliła w kosmos ale nie miałem czasu się już bawić, chyba trzeba spróbować tego Bootleggers i sprawdzić jak sobie radzi bo Android Pie raczej na razie nie nadaje się do użytku na co dzień.
Na Bootlegger nie zauważyłem problemu z dźwiękiem czy też z głośnością podczas rozmów, nawet bez Vipera.

Wysłane z Le Pro 3
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez szparaggg » 25 wrz 2018, o 21:42

nemed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No coś ostatnio ustawiałem ale ta głośność rozmów jednak coś nie bardzo a z kolei głośność wysłania np wiadomości w messengerze wystrzeliła w kosmos ale nie miałem czasu się już bawić, chyba trzeba spróbować tego Bootleggers i sprawdzić jak sobie radzi bo Android Pie raczej na razie nie nadaje się do użytku na co dzień.
Na Bootlegger nie zauważyłem problemu z dźwiękiem czy też z głośnością podczas rozmów, nawet bez Vipera.

Wysłane z Le Pro 3

Przetestuję na weekendzie.
szparaggg
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2017, o 20:58
Telefon:: LG
Góra

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 26 wrz 2018, o 05:24

szparaggg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No coś ostatnio ustawiałem ale ta głośność rozmów jednak coś nie bardzo a z kolei głośność wysłania np wiadomości w messengerze wystrzeliła w kosmos ale nie miałem czasu się już bawić, chyba trzeba spróbować tego Bootleggers i sprawdzić jak sobie radzi bo Android Pie raczej na razie nie nadaje się do użytku na co dzień.

Są osoby które mówią że mają cichy dźwięk rozmów. Zazwyczaj okazuje się że po zmianie romu jest dalej kiszka. Ja mam na przykład w aex poziom dźwięku rozmow na minimum i jest ok.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo
Góra

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 26 wrz 2018, o 19:40

Przetestowałem tego buttlegger czy jak mu tam i wywaliłem. Ogólnie możliwości konfiguracji takie jak w Aex. W podstawowym launcherze nie mogłem edytować ikon i nie pozwalał mi na wyłączenie aplikacji Google po przesunięciu w lewo, więc zmieniłem na lownchair launcher. Działa on bez problemu nawet na romach z androidem 9. Tutaj niestety zonk. Za każdym razem jak wracałem z ustawień ekranu do strony głównej, znikał mi widget pogody. Byłem dobrej nadzieji bo myślałem że będzie fajny rom jak aex z nowymi poprawkami androida. Ale niestety...nie dla mnie.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez szparaggg » 26 wrz 2018, o 20:05

whiro napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A próbowałeś może BlackScreen na AEX 5.7 ?
szparaggg
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 lut 2017, o 20:58
Telefon:: LG

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez nemed » 26 wrz 2018, o 20:05

Mnie na każdym romie na czystym Androidzie wkurza systemowy launcher, dlatego od lat używam Nova plus Tesla. Google nie używam ale na Nova nie ma problemu skonfigurowania tak, jak komu pasuje. Ja jednak wybierając jakiś rom kieruję się jego stabilnością, szybkością działania i jak jest możliwość skonfigurowania w ten czy inny sposób pod własne przyzwyczajenia jest super ale nie to jest wyznacznikiem tego czy rom jest zły czy dobry. A po tygodniu użytkowania mogę powtórzyć, że to najlepszy rom na Oreo.


Wysłane z Le Pro 3
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 26 wrz 2018, o 21:43

szparaggg napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A próbowałeś może BlackScreen na AEX 5.7 ?

Oczywiście że tak. Wersja OC będzie szybsza niż stock w Aex 5.7. Wersja bez OC będzie wolniejsza. Obie jednak nie dadzą ci takiego sot jak daje Revolution. Ja jestem ciągle na stock.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo
Góra

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 26 wrz 2018, o 21:56

nemed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Launcher w Aex jest bardzo dobry. Ma to co potrzeba. Kiedyś miałem Nova launcher plus Tesla. Nie do końca działała Tesla jeśli ustawiałem dot number w plakietkach powiadomień. Dla niektórych aplikacji nie chciało to działać. W tym romie bootlegger od strzała dostał Bugs że nie mogłem wyłączyć wyświetlania Google po przesunięciu w lewo. Launcher twierdził że nie mam zainstalowanej aplikacji Google z gapps, jak miałem zainstalowane nano. Następna rzecz która mi się rzuciła w oczy to brak ambient light przy podnoszeniu telefonu do pionu lub przy machnięcie ręką przed czujnikiem zbliżenia. Wywaliłem tdn chiński launcher i dałem ze sklepu lownchair, ten launcher bez problemu działa nawet na pie, a tutaj usuwał mi cały czas widget mojej pogody z ekranu po zmianie ustawień w launcherze. Dalej już nawet nie chciałem się zagłębiać w ten rom. Zamiana aex na ten rom nie dała by mi żadnych wymiernych korzyści oprócz nowych poprawek Google. Czekam na coś fajnego na android 9. Na Oreo nie ma już co kombinować.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez mihi97 » 27 wrz 2018, o 12:31

Z ciekawości, o co chodzi z tym ambient light?
mihi97
AKTYWNY
 
Posty: 206
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 16:29
Telefon:: Sony

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 27 wrz 2018, o 14:10

Wyświetlanie godziny i powiadomień na czarnym tle , przy zablokowanym telefonie.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez mihi97 » 27 wrz 2018, o 16:18

Bardzo baterię zżera taka przyjemność?
mihi97
AKTYWNY
 
Posty: 206
Dołączył(a): 20 mar 2014, o 16:29
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości