• Reklama

Le 3 Pro Elite x722

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 18 mar 2018, o 17:27

hrafa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wrzuć su a nie magisk. Z Aosp 4.6 na pewno działa su z aicp 12.1.https://forum.xda-developers.com/le-pro ... 2-t3717457
Spróbuj starszy magisk do aosp lub inny magisk 16.
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Reklama

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez nemed » 18 mar 2018, o 17:51

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Problem w tym, że sam plik, kiedy nie ma w pliku konfiguracyjnym tego, co ma być zainstalowane, instaluje właśnie plik konfiguracyjny w pamięci telefonu. To samo z Dsp. Niby w Magisku moduł się instaluje, ale apkę należy ręcznie zainstalować. Pojawia się w pamięci telefonu po instalacji modułu Ainur James Dsp . Ale w sumie już nie ważne-na Mokke nie działa Sauron.

Wysłane z Le Pro 3
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez tpawel » 18 mar 2018, o 17:59

No jest jeszcze szansa że po instalacji wyłączyło mi się dolby ( tak jak pisałem parę dni temu, sam nie wiedziałem że jest wyłączone) i stąd różnica w dźwięku.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 18 mar 2018, o 18:11

nemed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Problem w tym, że sam plik, kiedy nie ma w pliku konfiguracyjnym tego, co ma być zainstalowane, instaluje właśnie plik konfiguracyjny w pamięci telefonu. To samo z Dsp. Niby w Magisku moduł się instaluje, ale apkę należy ręcznie zainstalować. Pojawia się w pamięci telefonu po instalacji modułu Ainur James Dsp . Ale w sumie już nie ważne-na Mokke nie działa Sauron.

Wysłane z Le Pro 3

Problemem jest to że założyłeś że sauron to apka. Dolby i Viper to po prostu equalizery z dodatkowymi funkcjami. Nowy wiper z magisk nawet pisał przy instalacji że nie wprowadza nowych sterowników co robił starszy.Sauron może jest patchem który wprowadza zmiany w systemie. Wcale żadnej widocznej apki do tego nie potrzebuje. Oczywiście możesz mieć rację ale po co sam sauron pisał by przy instalacji że zainstalował to czy tamto? Po co instalować sauron a później James jak można było zrobić to od razu w jednym module. Tak dla jaj?
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez nemed » 18 mar 2018, o 18:17

Wejdź sobie w główny katalog telefonu, otwórz plik konfiguracyjny i poczytaj. Tam dopiero są odpowiednie sterowniki do Saurona, wybierasz który chcesz, wpisując true.
W podobny sposób instaluje się Arise.


Wysłane z Le Pro 3
Obrazek
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 18 mar 2018, o 19:14

Rozumiem że już ten plik konfiguracyjny edytowałeś bo kilka opcji masz na true? NA stronie saurona pisze że jest to mod i że może współpracować z innymi modułami magisk jak James, dolby, Viper po zainstalowaniu modułu aml który umożliwia wspólne działanie kilku modułów. Nie znam też za bardzo angielskiego ale w tym pliku konfiguracyjnym jak mam rozumieć trzecie zdanie od góry?
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez nemed » 18 mar 2018, o 19:38

Tak, wpisujemy true w moduły, które chcemy. U mnie, na Mokee nic nie działało a DSP wywalało.
Edit:
A co tu rozumieć, ustawienia usera nie wpływają na saurona jako całość. Podobnie jak Arise podmienia biblioteki na swoje, tyle że bez odpowiednich narzędzi do rzeczywistej kontroli nad dźwiękiem, można się do końca świata spierać czy dźwięk jest lepszy, czy to tylko placebo. Wyłączyłem Vipera, przywróciłem AudioFx i zainstalowałem Saurona. Szybciutko wróciłem do Vipera, jakość dźwięku bez porównania na korzyść Vipera. Sauron z Viperem, Viper bez Saurona- dla mnie bez różnicy,a moduły Saurona na Mokee nie działają. Bussybox z Magiska odinstalowałem-sauron ma swoje biblioteki.

Wysłane z Le Pro 3
Avatar użytkownika
nemed
AKTYWNY
 
Posty: 561
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 01:18
Pochwały: 11
Telefon:: LeEco Pro 3 x722
ROM: AICP 14

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez sonek » 18 mar 2018, o 21:00

A jest jakiś moduł wstanie podbić głośność głośnika podczas rozmowy na AICP? Tylko Vipera mam, ale na rozmowy to on chyba nie działa.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez sabuk2 » 18 mar 2018, o 21:16

sonek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na AICP ja miałem dolby i rozmowy musiałem nawet ściszyć.
Avatar użytkownika
sabuk2
 
Posty: 176
Dołączył(a): 12 paź 2015, o 16:19
Telefon:: LeTv Le pro 3 Elite
ROM: AOSP EXTENDED

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez whiro » 18 mar 2018, o 21:37

To najwidoczniej wszystkim się wydaje...
whiro
VIP
 
Posty: 1026
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:17
Pochwały: 17
Telefon:: le pro 3 x722
ROM: Aosp Oreo

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez avatarek » 19 mar 2018, o 03:50

mój SOT na WIFI to 5,5H przy czasie działania prawie 7 dni. 6 dni 22 h więc w zasadzie te 7 dało rad bo zostało na koniec 5% mocy. Nie włożona była tam moja główna karta sim bo słuchawka jest za cicha... więc wykonane w tym czasie były ze 2 telefony i kilka sms z drugiej karty. Reszta to albo grzebanie po opcjach albo net na kiblu albo GPS + wifi choć GPS niezbyt wiele. Wifi było włączone niemalże cały czas z tym, że nie cały czas było połączenie bo jak byłem poza domem to nie byłem do wifi podłączony.

Warto siedzieć na AICP czy zmieniać na Lineage? Tak przerzucacie te systemy i za każdym razem od nowa stawiacie 50 aplikacji? Nie szkoda wam czasu? A może da się wczytać liste do google play i sobie ściąga z automatu?

Aha, fabryczny dialer na który narzekałem, że jest do dupy, bo jest tragiczny, nie tylko nie umożliwia bazowego widoku na klawiature dialera ( numeryczna) by była rozwinięta ale tez jak klikam na wyłączenie dzwieku klawiatury w dialerze to ta opcja sie nie zapamietuje. dźwięk off. Klikam i pipa. Dźwięk OFF cofam, Wchodze znowu a suwak jest na ON. Makabra.

Szwankuje kopiowanie danych. Tzn czasem nei łączy od razu tylko musze popróbować a i bywa, że rozłączy bez powodu. Jak już połączy i wchodze w x722 z poziomu windowsa to widze 2 takie same ikony Wewnętrzna Pamięć współdzielona. Dziwne.... Zdublowane...

No i tak jak wspominałem, 2 krotnie za cichy dźwięk ze słuchawki podczas rozmowu uniemożliwia mi korzystanie z telefonu. Jak odebrałem na stacji metra to słyszałem szept... JEst tam duży hałas ale na max głośności powinienem normalnie słyszeć jak na dotychczasowym telefonie.

dolby sprawił, że dźwięk z głośnika jest makabrycznie głośny ale chyba udupił dźwięk ze słuchawki????????????

Fotki default z google camera wyszły raczej przeciętnie. Wrzucaliście o wiele lepsze co poniektórzy z tym, że wasze zajmowały po 8 mb a moje po 4mb
Przełączyłem kompresje z 95% na 100% ale jeszcze nie testowałem. Coś jeszcze ustawić?
Obrazek

http://chomiczek.uploadfile.pl/pobierz/ ... 980696.jpg
http://chomiczek.uploadfile.pl/pobierz/ ... 980696.jpg
http://chomiczek.uploadfile.pl/pobierz/ ... 980696.jpg
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Le 3 Pro Elite x722

Postprzez tpawel » 19 mar 2018, o 08:01

Jak Ci się nie chce od nowa wszystkiego ustawiać to poczekaj sobie na najnowszy AICP i wrzuć tylko z wipe cache i dalvik.
Miałem w sumie chyba z 4 różne wersje i nigdy nie miałem problemów z głośnością podczas rozmowy. Wyłączenie kompresji powinno załatwić temat niższej wagi zdjęć.
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron