• Reklama

Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez ded » 30 sie 2015, o 23:35

Uważam, że uwaga dotycząca plastiku i ewentualnego zatrucia jest na miejscu. Trzeba brać wszystko pod uwagę. Tyle, że większość rzeczy które kupowałem z Chin to mniej lub bardziej plastik i są to rzeczy codziennego użytku. Jak by było coś nie tak to i tak mam z nimi kontakt. Niby co innego pióro wieczne, ale zęby myję 2 min a piszę dużo dłużej, ręka się poci itp a już piórem nikt się nie przejmuje. Nie przesadzałbym z tym demonizowaniem chińskiego plastiku.
Avatar użytkownika
ded
 
Posty: 81
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 21:47
Pochwały: 3
Telefon:: Moto G

Reklama

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez marcin19883 » 31 sie 2015, o 00:49

Ja kupuje końcówki sprowadzane z Niemiec oryginalne na alledrogo. Coś koło 30 zł za 4 sztuki. Nie opłaca się z ali kupić, bo koszt złotego z groszami tańszy, wole PL i z Niemiec. Nie miałem nigdy problemów. Oral B niemieckie, więc raczej sprowadza się od nich
marcin19883
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 12:43
Telefon:: lumia 520
ROM: Windows Phone 8.1

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez marcoos1 » 31 sie 2015, o 02:06

A te wszystkie z allegro to nie są z Chin?
Wiele rzeczy teoretycznie polskich czy niemieckich firm ma oznaczenie "wyprodukowano w P.R.C." lub "made in China"
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez haber01 » 31 sie 2015, o 04:56

Pewnie też są,tylko jak ktoś to sprowadza legalnie, to musi mieć kwity na materiał z którego to jest wykonane, czy nie zawiera zakaźnych substancji na terenie UE. Jak ktoś sprowadza na lewo, to loteria.
Aczkolwiek każdy ma wybór i prawo wkładać do buzi to co mu się podoba :-D
haber01
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 mar 2015, o 04:14
Pochwały: 7

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez squadak » 31 sie 2015, o 12:00

http://www.aliexpress.com/item/Oral-aut ... 71207.html
Zamawiałem już parę razy końcówki do szczoteczek. Większość była marnej jakości i po 2-3 myciach nadawały się do wyrzucenia. Te jako pierwsze są naprawdę bardzo dobre. Są to jakieś no-name, a nie podróbki, ale jakością jestem usatysfakcjonowany i jak będę zamawiać drugi raz to na pewno wybiorę te.

Autor postu otrzymał pochwałę
squadak
 
Posty: 27
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 13:35
Pochwały: 4
Telefon:: Elephone p6000

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez marcin19883 » 31 sie 2015, o 12:55

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dziwne to ale szukając oryginałów na Ali, ceny nie są sporo niższe. Jak mówiłem 1zł 2 z groszami. Jak się potrzebuje końcówek to się zamawia gdzie bliżej.
marcin19883
AKTYWNY
 
Posty: 215
Dołączył(a): 25 lip 2015, o 12:43
Telefon:: lumia 520
ROM: Windows Phone 8.1

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez Pinky » 8 wrz 2015, o 17:32

Zamówiłem : http://www.aliexpress.com/item/4pcs-Ele ... -EMrvr7QjE

Polecam. Są miękkie i bardzo przyjemnie się myje. Nie mają żadnych bajerów typu żółte gumki, kształt również zupełnie inny niż Oral-B i wchodzą może ciut ciężej ale używa się je wygodnie (zresztą spójrzcie na feedback)
Avatar użytkownika
Pinky
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:03
Pochwały: 3

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez walek » 8 wrz 2015, o 18:11

Pinky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może i przyjemnie się myje jednak jakość pozostawia wiele do życzenia. W ciągu niespełna 2 m-cy zużyłem ich 3 opakowania (12 sztuk) i wróciłem do oryginałów, które suma sumarum wychodzą taniej niż eksperymenty z wątpliwą jakością :mrgreen:
walek
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5 lip 2014, o 19:06
Lokalizacja: Pomorze
Telefon:: nokia

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez miks » 8 wrz 2015, o 20:13

Nie jestem stomatologiem, ale skoro już kupujecie szczoteczki elektryczne to rozważcie soniczne bez obrotowej końcówki.
Twórcą patentu nota bene z lat 70-tych ubiegłego wieku jest Philips. Później były też Panasonici i inne.
Dlaczego właśnie takie i na jakiej zasadzie działają to każdy zainteresowany sam sobie doczyta.
Szczoteczki jako takie to również polecam te miękkie. Są jeszcze bardzo miękkie, ale te nie każdemu podejdą i trzeba do nich przyzwyczaić się.
miks
 
Posty: 46
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 22:57
Telefon:: Nokia

Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez kaol » 13 kwi 2016, o 13:45

Witajcie! :D
Może kogoś to zainteresuje ;)
Ja zakupiłem te:

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jakość pierwsza klasa :) Nie sypią się jak te najtańsze zamienniki które czasem i na 1 mycie nie wystarczały.

Używam je już od 8 miesięcy i wymieniam jakoś co miesiąc czy 2 i żadna mi się nie zepsuła i przestała kręcić zawsze wymieniałem bo ileż można z jednej korzystać :D
Te drugie mi bardziej podeszły, wiec je bardziej polecam :)

Autor postu otrzymał pochwałę
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2


Re: Końcówki do szczoteczek Oral B- jak z jakością?

Postprzez kaol » 25 sie 2016, o 17:06

Ja raz kupiłem ostrza do maszynki bo się stępiła.
Jakość tragedia są tak tępe, że tą starą którą miałem lepiej goiła po 3 miesiącach niż nową z aliexpress
jak masz jakieś pytanie czy problem związanym z aliexpress chętnie pomogę pisz na GG :4137473 Moje ogłoszenia OLX
Avatar użytkownika
kaol
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 18:11
Pochwały: 8
Telefon:: Meizu M2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron