• Reklama

Joybuy/JD.COM

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez ra-vau » 9 lis 2016, o 12:55

Nie, nie działa. Zmien ip na niemieckie, to winna ruszyć.

Ew niech będzie, ja jestem miły xD
https://www.ninjaproxy.ninja/browse.php ... _3D_3D/b5/
wchodząc poprzez ten link, zaznaczone ma być tylko encrypt url, oraz allow cookies, wtedy jw powyżej, wyszukiwarka działa.


Odnosnie zbijania ceny, to... zbija kupon, ale nie jest możliwa płatność pewnie dlatego, że to nie JOY COLLECTION, mają błąd, system zgadza się na obniżenie ceny, ale wysypuje się gdy chcemy zapłacić z kuponem za telefon oferowany przez innego sprzedawce niż JOY.


Kalkulujcie dobrze, jak już wspomnieli poprzednicy, na aliexpress będzie z automatu -10$ przy zakupie powyżej 129$, oraz kupon np który zdobyliśmy na 10$, plus np select kupon goldiego = 22$, czyli mamy wysyłke seller (20$) gratis, oraz 2 dolce taniej, paczka po 14 dniach na miejscu bez vat + gwarancja GOLDWAYA. Gwarancja JD i kontakt z nimi? Nie warto dla tej cebuli. Musiała by być jeszcze lepsza cena, chyba że ktoś ma dojścia i pewność że dostanie paczkę bez vat, to wtedy za 800zł nie ma o czym dyskutować tylko brać u joybuy ;-)
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Reklama

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez AnimalPL » 9 lis 2016, o 12:56

ale xiaomi mi5 to joycollection
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez baxy » 9 lis 2016, o 14:00

Kupiłem mi 5s plus 4/64 za 301 dolców. Użyłem kodu 10 usd.joycollection
baxy
AKTYWNY
 
Posty: 210
Dołączył(a): 24 sie 2010, o 14:35
Pochwały: 1

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez kontrolaskarbowa » 9 lis 2016, o 14:08

wszystko z joy collection idzie przez kuriera dhl . vat z deklaracji gwaranowany + 80zl za ich obsluge ... nie wiem gdzie tu sens
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez Flyagaric » 9 lis 2016, o 14:25

Ważna uwaga - proponuję przekalkulować cenę końcową uwzględniając wszystkie zmienne. Goldie ma lepszą markę niż JD i ma gwarancję braku VAT jako opcję.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez kinder112 » 9 lis 2016, o 14:29

kontrolaskarbowa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skąd info że DHL? Patrzyłem w zamówienie i nic na ten temat nie widzę, wysyłka jest gratis na stronie też żadnego info nie widzę.
kinder112
 
Posty: 92
Dołączył(a): 9 kwi 2015, o 19:02
Telefon:: Nexus 4
ROM: 5.1

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez szymi » 9 lis 2016, o 14:39

kinder112 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skąd info że DHL? Patrzyłem w zamówienie i nic na ten temat nie widzę, wysyłka jest gratis na stronie też żadnego info nie widzę.

z dudy, urojenia jakieś ma
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez kontrolaskarbowa » 9 lis 2016, o 14:42

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Skąd info że DHL? Patrzyłem w zamówienie i nic na ten temat nie widzę, wysyłka jest gratis na stronie też żadnego info nie widzę.

z dudy, urojenia jakieś ma


jak nie zamawiales w zeszlym roku na kuponach.... to masz tyle do powiedzenia wlasnie ... nawet jedna karte sd potrafil kurier przyniesc w wielkim kartonie gdy zakupy byly z jd collection - mi okolo 20 rzeczy z jd collection dostarczyl kurier.
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi
Góra

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez fake4r » 9 lis 2016, o 14:44

Również dostałem kartę microsd w tamtym roku w wielkim pudełku ale normalną pocztą. Ogólnie koło 100 przesyłek łącznie z telefonami i pierdołami przyszło Pocztą Polską, jedne rejestrowane drugie nie. Ani jedna kurierem, tak że nie wiem skąd takie info.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez AnimalPL » 9 lis 2016, o 14:46

to ciekawe bo mi dostarczal listonosz...a tez zamawialem rozne rzeczy i duze i mniejsze...szlo dlugo ale doszlo
AnimalPL
AKTYWNY
 
Posty: 550
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 09:11
Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez baxy » 9 lis 2016, o 14:47

Skąd masz takie informacje?
baxy
AKTYWNY
 
Posty: 210
Dołączył(a): 24 sie 2010, o 14:35
Pochwały: 1

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez kontrolaskarbowa » 9 lis 2016, o 14:48

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no to mi przynosil wszystko kurier - ale tylko z JD collection . Wiec jak zamawiles na jd ale nie z jd collection to oczywiscie byla paczta.

tutaj link na szybko z wykopu...
http://www.wykop.pl/wpis/15488069/co-tu ... rem-jd-ce/

wlasnie wszystko od nich tak dostawalem .... moglem nie pisac . dostalibyscie po 100zl za obsluge dhl ... przy telefonach za 50 usd ... i bylby placz
Ostatnio edytowano 9 lis 2016, o 14:51 przez kontrolaskarbowa, łącznie edytowano 1 raz
kontrolaskarbowa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 8 lis 2016, o 17:50
Telefon:: xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron